تقاضا برای عملیات امدادی ۲۸ درصد کاهش داشته است

۱فروردین ۱۳،

رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا :

تقاضا برای عملیات امدادی ۲۸ درصد کاهش داشته است

با وجود افزایش ۸ درصدی مسافرت های نوروزی تقاضای مسافران نوروزی برای عملیات امدادی در مقایسه با سال قبل ۲۸ در صد کاهش یافته است.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از روابط عمومی امداد خودرو سایپا مهندس مصطفی مرادی رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نورزی گروه سایپا در گفت‌وگویی با اعلام این خبر گفت : کاهش ۲۸ درصدی خدمات امدادی نشان می دهد که علاوه بر افزایش کیفیت خودروهای تولیدی، مسافران نوروزی نکات و اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده اند و با بهره گیری از خدمات کارت نارنجی خودرو های خود را برای مسافرت نوروزی کنترل و نسبت به انجام سرویس ها دوره ای قبل از سفر اقدام نموده‌اند.
مهندس مرادی اضافه کرد: گزارش عملکرد خدمات امداد نوروزی نشان می دهد که تماس های ورودی در نوروز امسال در مقایسه با سال قبل تا کنون ۳۸ درصد کاهش یافته است.
رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا با تشریح دیگر شاخص امدادی گفت : با افزایش کانال های ارتباطی و بسترهای مخابراتی مراکز تماس و کنترل عملیات امداد خودرو سایپا، امداد خواهان با سهولت بهتری با مرکز تماس امداد خودرو سایپا ارتباط برقرار کرده اند.
رئیس ستاد طرح خدمات و امداد سایپا در خاتمه گفت: مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۶۵۵۰ و ۰۲۱۸۴۴۴۴تماس گرفته و یا از طریق پیامک ۱۰۰۰۹۶۵۵ ارتباط برقرار کنند.

دوشنبه ۵ فروردین   ۲۳:۲

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *