تلاش قوه قضاییه در مبارزه با جرائم/ دعا می‌کنم سال جدید شاهد کاهش تخلفات باشیم

۲۹م اسفند ،

حجت‌الاسلام صدیقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

رئیس دادگاه عالی انتظامی قضات گفت: تلاش قوه قضاییه در پیگیری پرونده‌های قضایی مخصوصا مبارزه با زورگیران شرور بر هیچ کسی پوشیده نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین “کاظم صدیقی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، در ارزیابی فعالیت دستگاه قضایی طی سال ۹۱، اظهارداشت: رسیدگی به دو پرونده فساد کلان اقتصادی با عناوین فساد سه هزار میلیاردی و اختلاس بیمه ایران دو برنامه مهم سال ۹۱ بودند که از سوی دستگاه قضا پیگیری شد.

وی ادامه داد: تسریع در روند رسیدگی قوه قضاییه به این دو پرونده مذکور نشان از عزم جدی دستگاه قضایی کشور در مبارزه با مفاسد اقتصادی دارد که این روند در سال جدید هم ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین ادامه داد: دستگیری ضربتی زورگیران شرور در تهران و سراسر کشور یکی دیگر از مهمترین کارهای دستگاه قضا در سال ۹۱ بود که باید تا پاکسازی کامل کشور ادامه داشته باشد.

این مقام ارشد قضایی کشور فعالیت دستگاه قضا را طی سال ۹۱ مثبت ارزیابی کرد و افزود:  تلاش قوه قضاییه در پیگیری پرونده‌های قضایی مخصوصا مبارزه با زورگیران شرور شایسته تقدیر است و این روند تا تثبیت آرامش و امنیت جامعه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به فرار رسیدن سال نو و نوروز ۹۲ اظهارداشت: آمدن سال‌های نو از پی هم و تغییر و دگرگونی فصل‌ها باید زمینه ساز تحول روحانی و معنوی انسان باشد و همه ما باید در این شرایط تحول طبیعت در اعمال خود بازنگری کرده و شخصیت خود را از نو بسازیم.

رئیس دادگاه عالی انتظامی خاطرنشان کرد: در آستانه سال نو دعا می‌کنم سالی که در پیش داریم شاهد کاهش تخلفات و جرائم باشیم و امنیت در جای جای کشورمان برقرار باشد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ