تلاش می‌کنیم اینترنت قطع نشود

۲۱اردیبهشت،

یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: این شرکت برنامه ریزی می کند در ایام انتخابات ریاست جمهوری با برقراری بسترهای ارتباطی، شبکه امن، پایدار و مطمئن را در اختیار کاربران و برگزارکنندگان اینترنت قرار می دهد.
مهدی خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت برائ برقراری خدمات ارتباطی در بستر اینترنت در ایام انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی اینترنت کشور برنامه ریزی منسجمی در بخش ارائه شبکه امن، پایدار و مطمئن برائ کاربران و نیز نهادها و برگزارکنندگان انتخابات دارد بر این اساس گروه های نگهداری و سرویس دهی شبکه در شیفت های مشخص شبانه روزی برائ انجام امور در آماده باش کامل به سر می برند.
وی گفت: تمامی تلاش این است که شاهد قطعی اختلال در شبکه اینترنت در این ایام نباشیم.
مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: در زمینه افزایش ظرفیت پهنای باند مشکلی وجود ندارد و متقاضیان می توانند برائ دریافت سرویس به شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و مخابرات اعلام نیاز کنند.
وی اظهار داشت: در این زمینه شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی هر گونه افزایش پهنای باندی را دارد و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.
خدایی با اشاره به عضویت شرکت ارتباطات زیرساخت در کمیته برقراری ارتباطات پایدار وزارت ارتباطات که برائ ایام انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده است، گفت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی بستر اینترنت در این کمیته مسئولیت برقراری ارتباطات مطمئن را برعهده دارد و تمامی سعی و تلاش این است که هیچ گونه اختلال و قطعی در این ایام برائ شبکه اینترنت به وجود نیاید.
وی گفت: در زنجیره توزیع اینترنت تنها یکی از بخش ها برعهده شرکت ارتباطات زیرساخت است و برائ ارائه سرویس مناسب اینترنت، شرکت های اینترنتی و مخابرات نیز سهیم می باشند.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ