تلویزیون اپل یک قدم به اتاق پذیرایی شما نزدیک تر شده است!

۲۵م آذر ،

فاوانیوز: اپل همیشه در حال تست طراحی های تازه است و به نظر می رسد فرآیند طراحی اپل تی وی هنوز در مراحل اولیه کار است.

به گزارش فاوانیوز به نقل از نارنجی؛ به نقل از وال استریت ژورنال، اپل در حال تست طراحی های گوناگون تلویزیون های اچ دی صفحه بزرگ است. این شرکت با تولید کنندگان تلویزیون آسیایی در حال مذاکره و آزمون است. گفته می گردد احتمالا اپل همچنان کار با شریک تجاری قبلی اش Hon Hai Precision را ادامه می دهد و شاید قصد دارد در طراحی تلویزیون به این شرکت آسیایی کمک کند. قبل از این Hon Hai به اپل در ساخت آیفون و آیپد کمک کرده بود.

بله، همه این داستان ها بدان معنی است کە شاید تلویزیون اپل یک قدم به اتاق پذیرایی شما نزدیک تر شده است. اما اجازه دهید از اکنون آینده را دوباره سازی نکرده و تغییر ندهیم. این محصول هنوز ساخته نشده و شاید به این زودی قرار نیست بتوانیم آن را در بازار ببینیم.

اپل همیشه در حال تست طراحی های تازه است و به نظر می رسد فرآیند طراحی اپل تی وی هنوز در مراحل اولیه کار است. یکی از منابع می گوید کە این هنوز یک پروژه رسمی اپلی نیست. این داستان ها پس از آن به خارج درز کرده کە تیم کوک در مصاحبه اخیر خود گفته بود شرکتش علاقه فراوانی به تلویزیون ها دارد. البته قبلا استیو جابز هم چنین صحبتی کرده بود،

پیش بینی شما در خصوص این محصول اپل چیست؟ چه زمانی شاهد حضور آن در صف محصولات غول کوپرتینو خواهیم بود؟

فاوا نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *