تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته

۱۳م اسفند ،

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته ۹۲ تا فردا، گفت: تا کنون ۲۴۶ هزار و ۶۰۰ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران؛ حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا ساعت ۲۴ فردا، گفت: به منظور مساعدت به داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در این دوره از آزمون کارشناسی ناپیوسته که هنوز موفق به انجام ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند همزمان با مهلت ویرایش اطلاعات تا ساعت ۲۴ فردا نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان برای انجام ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات باید به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، مراجعه کنند، همچنین داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در رشته‌ محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد، نیز می‌توانند در این مهلت به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

بر اساس‌ برنامه‌ زمانی‌ پیش‌بینی‌ شده‌، آزمون‌ پذیرش دانشجو دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال با توجه به رشته امتحانی داوطلبان در صبح و یا بعدازظهر روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد برگزار می‌شود. /ح


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ