تمرین استقلال با حضور نمایندگان AFC

۳۱فروردین۱۳،

تمرین تیم فوتبال استقلال در حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد.

به نقل از فارس، تیم استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز برنامه‌های خود را در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان تمامی بازیکنان حضور داشتند و تنها میرشاد ماجدی سرپرست این تیم غایب بود.

*هادی شکوری مدافع سابق تیم استقلال که هم‌اکنون عضو تیم نفت تهران است در محل تمرین حاضر شد. وی به همراه برهانی به ورزشگاه‌ آزادی آمده بود و برای دقایقی با عمران زاده، بائو و صادقی صحبت کرد.

*دوربین شبکه الریاضیه در تمرین امروز تیم استقلال حضور داشت و با بازیکنان این تیم گفت‌وگو کرد.

*امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین امروز برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و آخرین وضعیت آنها را جویا شد. وی همچنین از آنها خواست تا برای دیدار روز سه‌شنبه به صورت جدی تمرین کنند.

*مهدی رحمتی قبل از آغاز تمرین امروز آبی‌پوشان به زمین شماره ۲ آمده و به صورت اختصاصی تمرین کرد.

*یکی از بازیگران نه چندان مطرح سریال پایتخت در تمرین امروز این تیم حضور داشت.

*آرزه کاماچو بازیکن بولیویایی در حاشیه تمرین امروز به پزشکان این تیم اعلام کرد که گردن درد گرفته و نمی‌تواند به سمت راست و چپ نگاه کند. از همین رو وی دیگر به تمرین ادامه نداد و راهی رختکن شد.

*با گذشت دقایقی از تمرین منصور پورحیدری جویای احوال رحمتی شد. وی با صدای بلند خطاب به دروازه‌بان استقلال، گفت: باز هم که شلوغ کردی پایت چه شده که تیتر همه روزنامه‌ها شدی، رحمتی پاسخ داد مچ پایم درد می‌کرد و دکتر تیم وقتی پایم را فشار داد خیلی احساس درد کردم همان صحنه در روزنامه‌ها چاپ شده است. پورحیدری هم با خنده گفت می‌دانستم این خبرنگاران نمی‌دانند که میانه تو با درد کشیدن خوب نیست و خبر ندارند که تو معنی درد را نمی‌دانی.

*در حالیکه ۳۰ دقیقه از تمرین آبی‌پوشان قبل بود ناظر AFC و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به محل تمرین آبی‌پوشان آمده و نظاره‌گر برنامه‌های این تیم شدند.

*مطابق معمول روزهای قبل، پورحیدری، بیانی، دین‌محمدی و فنونی‌زاده در تمرین حاضر بودند.

*دویدن دور زمین، حرکات ترکیبی در گروه‌های سه نفره، ارسال از جناحین و شوت به مست دروازه، برنامه‌های آبی‌پوشان را تشکیل می‌داد ضمن آنکه برخی از بازیکنان مثل خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، فرزاد حاتمی و میثم بائو زیر نظر حاج‌قاسم مربی بدنساز اسقتلال کارهای هوازی انجام می‌دادند.

*مهدی رحمتی که زودتر از سایر بازیکنان به محل تمرین آمده بود زودتر هم ورزشگاه را ترک کرد.

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال فردا در زمین شماره یک مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و این تیم روز سه‌شنبه از ساعت ۲۱ به مصاف الریان قطر خواهد رفت.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ