تمهیدات پلیس برای آرامش مسافران

۲۹م اسفند ،

تمهیدات پلیس برای آرامش مسافران

فرمانده انتظامی استان لرستان ، صبح امروز در برنامه صبح بخیر لرستان سیمای افلاک ، گفت : با تمهیدات امنیتی ، انتظامی ، خدماتی ، قضایی بستر های لازم جهت برقراری آرامش خاطر مسافران نوروزی فراهم شده است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی «ممتاز» به نقل ازممتازنیوز،  از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سردار “کاظم علیزاده” در این نشست تلویزیونی ،تصریح کرد : بمنظور رفاه حال مسافران ، طرح سلامت نوروزی با همکاری ادارات و نهادهای مرتبط در سه محور انتظامی – اجتماعی و ترافیکی از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۷ فروردین ۹۲ به طور هماهنگ و شبانه روزی این طرح با همکار ی و تعامل دنبال خواهد شد .  
وی اظهار داشت : پلیس برابر وظایف ذاتی خود در ابعاد امنیتی – انتظامی – خدماتی و قضایی با بکار گیری کلیه توان و امکانات و استفاده از نیرو های ستادی و مراکز آموزشی و تلاش شبانه روزی امنیت پایدار برای شهروندان و مسافران نورزی تامین خواهد کرد .  
فرمانده انتظامی استان ، خاطر نشان کرد: با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس در سطح جاده ها و سطح خیابان ها ، تقویت گشت های کلانتری و پاسگاه ها اعم از خودرویی – موتوری و پیاده تمهیدات لازم برای پیشگیر ی از سرقت ، تصادفات جاده ای و برقراری هر چه بیشتر امنیت فراهم شده است .  
“سردار علیزاده” در ادامه بیان داشت : در این ایام پلیس های تخصصی نیز برابر شرح وظایف جهت همکاری با کلانتری و پاسگاه ها با بر پایی ۶۹ چادر و کانکس ثابت و سیار ، در نقاط مختلف شهر و محور های مواصلاتی شهر های استان انجام وظیفه خواهند کرد .  
فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به شعار نوروز ۹۲ خواستار همکاری و مشارکت بیشتر شهروندان فهیم استان ،جهت جشن گرفتن نوروزی پرنشاط همراه با احترم به دیگران شد.

پنجشنبه ۱ فروردین   ۱۳:۳۰

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ