تنها ۱۰ روز دیگر به پاپان مهلت تکمیل فرم تقاضای شرکت در جشنواره فیلم فجر

۲۲ آبان ،

دوم آذر‌ماه، آخرین مهلت تکمیل فرم تقاضای شرکت در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر است.

به گزارش تفسیری باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره  فیلم فجر؛ ۲ آذر‌ماه آخرین مهلت تکمیل فرم تقاضای شرکت در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر است و کلیه تهیه‌کنندگان و فیلمسازان تا این تاریخ فرصت دارند نسبت به شرکت در این دوره جشنواره اقدام نمایند.
روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اعلام این خبر، مقررات عمومی این دوره از جشنواره را به این شرح اعلام کرد:
۱٫ کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند هر تعداد فیلمی را که مایل باشند، به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند.
۲٫ نهادها، سازمان‌های دولتی و تهیه‌کنندگان بخش خصوصی که مایلند فیلم‌های خود را در قسمت‌های مختلف جشنواره شرکت دهند، ضروری است نکات زیر را رعایت نمایند:
۱-۲- فرم درخواست شرکت در جشنواره را تکمیل کرده، تا تاریخ ۲ آذر ماه به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. این امر به منزله قبول کامل مقررات و سایر ضوابط تولید و نمایش فیلم در ایران است.
۲-۲- آخرین وقت تحویل نسخه بازبینی فیلم‌ها برای بازبینی هیئت انتخاب ۲ دی‌ماه می‌باشد.
۳-۲- آخرین وقت تحویل نسخه نهایی فیلم ۲۰ دی ماه می‌باشد. در صورت عدم ارائه کپی نهایی فیلم تا ۲۰ دی ماه ، دبیرخانه جشنواره محق خواهد بود به احترام مخاطبین و خانواده سینما، فیلم را از کلیه بخش‌های جشنواره (اعم از داوری و نمایش عمومی) خارج نماید.
گفتنی است؛ سازمان سینمایی کشور مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏‌کند./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ