تهدید ایران جنگ روانی است

جام جم آنلاین: فرمانده سابق دوران دفاع مقدس تهدیدات نظامی از سوی غربی ها را جنگ روانی عنوان کرد و افزود: با اولین حرکت نظامی علیه ایران، اسرائیل از زمین محو خواهد شد.

 محسن رفیقدوست از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس صبح امروز پنجشنبه در حاشیه کنگره سرداران و چهار هزار شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه در تهران با اشاره به اهمیت برگزاری بزرگداشت سپاه پاسداران، گفت: شهدای سپاه پاسداران مسوولیت سنگینی در دوران دفاع مقدس داشتند.

وی افزود: مهمترین ویژگی رزمندگان سپاه در دفاع مقدس این بود که از فرمانده، فرمانبر و پشتیبان همه در خط مقدم حضور داشتند و در پرواز به سوی خدا با هم مسابقه می دادند.

رفیقدوست با بیان اینکه سپاهی که بنده بنیانگذار آن بودم سپاه ولایت و امامت بود، تصریح کرد: اگر سپاه نباشد کشور نیست به شرطی که همان گونه که در زمان امام خمینی (ره) سپاهیان فدایی بودند امروز نیز فدایی رهبر معظم انقلاب باشند و تا آخرین نفس ثابت قدم بمانند.

وی تاکید کرد: تنها راه سعادت سپاه اطاعت محض از رهبری است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در سالیان اخیر دستاوردهای فراوانی داشته است، اظهارداشت: سپاه پاسداران با تشکیل بسیج و آموزش دهها میلیون نیروی آماده رزم انشاءالله همان سپاه اول انقلاب خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه دستاوردهای موشکی و هوافضای سپاه را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: یکی از مهمترین برکات هشت سال دفاع مقدس این بود که ما از اول فهمیدیم انقلاب اسلامی ماهیتی دارد که مورد پذیرش استکبار قرار نخواهد گرفت.

رفیق دوست تصریح کرد: خودکفایی دفاعی ایران از اوایل جنگ شروع شد و بنده خبر قطعی دارم امروز ممکن است جمهوری اسلامی ایران در برخی حوزه ها نیاز اقتصادی داشته باشد اما در صنایع دفاعی حتی در مواد اولیه از فشنگ تا موشک قاره پیما و هواپیما هیچ نیازی نداریم و برادران سپاهی در ساخت این گونه تجهیزات فعال هستند.

وی با اشاره به برخی تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران، اظهارداشت: تهدیدات نظامی علیه ایران تنها جنگ روانی است و امروز ایران به گونه ای قوی است که دشمنان نمی توانند فکر حمله را به خود راه دهند.

فرمانده سابق دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با اولین حرکت نظامی علیه خودش محبوب دل غربی ها و آمریکا یعنی رژیم صهیونیستی را از زمین محو خواهد کرد.(مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ