تهدید مقام نظامی ترکیه ای علیه سوریه/ ممانعت از ورود گروههای مسلح به مسجد امویان حلب

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه روسیا الیوم، نجدت اوزل رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح ترکیه سوریه را تهدید به واکنش شدید در صورت ادامه حملات به مناطق مرزی کرد.

ژنرال اوزل بیان کرد: ما به گلوله باران هایی که از سوی سوریه انجام می شود پاسخ داده ایم و در صورتی که این گلوله بارانها ادامه پیدا کند واکنش قوی تری نشان خواهیم داد.

وی که به همراه فرماندهان دیگر از نیروهایی ترکیه ای در نزدیکی مرز با سوریه بازدید می کرد گفت: طرف سوری در اثر واکنشهای ترکیه متحمل خسارات زیادی شده است.

خبر دیگر اینکه پایگاه عربی پرس گزارش داد: ارتش سوریه تلاش گروههای مسلح برای ورود به مسجد جامع بزرگ امویان در حلب را ناکام گذاشته است.

این پایگاه به نقل از منابع سوری افزود: واحدهایی از نیروهای مسلح سوریه به مقابله به گروههای مسلحی که قصد ورود به مسجد را داشتند پرداختند و خسارات زیادی به آنها وارد کردند.

از سوی دیگر یک منبع مسئول در حلب تاکید کرد: اخبار درج شده در برخی رسانه ها درباره حضور تروریستها در مسجد جامع امویان درست نیست.

این منبع مسئول سوری بیان کرد: اخباری که در این باره منتشر شده است بی اساس و با هدف بالا بردن روحیه تروریستهای شکست خورده است.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ