تهرانی ها لازم نیست دیگر به کارواش بروند

۱۰م اسفند ،

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از راه‌اندازی مراکز شست وشوی خودرو در مبادی ورودی تهران در طرح استقبال از نوروز سال۹۲ خبر داد.

 
 
 به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران رضا قدیمی ، با بیان‌ اینکه در آستانه سال نو باید تمامی شهر تمیز باشد، گفت: به منظور ساماندهی و نظافت خودروهای شخصی شهروندان، در آغاز سال تازه طرح شست و شوی خودروهای شهروندان در مناطق انجام می‌پذیرد.
 
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تاکید کرد: البته این طرح در بعضی مناطق انجام می‌شود، زیرا تمامی مناطق ۲۲گانه شاهراه ورود و خروج به پایتخت نیستند.
 
وی اضافه‌کرد: برنامه‌ریزی جهت راه‌اندازی مراکز شست وشوی خودرو در مبادی شهر تهران با همکاری مناطق۲، ۴، ۱۳، ۱۵،۱۸،۱۹،۲۰،۲۱و ۲۲ انجام می گردد. به عبارت دیگر این کارواش‌های خیابانی تنها در این مناطق خدمات دهی خواهند کرد.
 
قدیمی همچنین تصریح ‌کرد: اجرای این طرح می تواند عامل موثری در جهت کاهش شست وشوی خودرو در حاشیه خیابان‌ها و بزرگراه‌ها باشد تا بدین وسیله از آلودگی بیشتر کانال‌ها و انهار نیز جلوگیری شود.   
 
به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر کارواش‌ خیابانی با حداقل هزینه به شست وشوی خودروی شهروندان می‌پردازند. /ل


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ