توزیع معرفی‌نامه دریافت ارز تحصیلی

جام جم آنلاین: دور جدید توزیع معرفی نامه ارز تحصیلی میان دانشجویان شاغل به تحصیل با هزینه شخصی در برخی استان های کشور از امروز آغاز شده و متقاضیانی که با درخواستشان به منظور دریافت معرفی نامه موافقت نشده می توانند در تیرماه اقدام کنند.

در سامانه نشا (اعزام با هزینه شخصی) تعداد پنج هزار و ۵۰۰ معرفی نامه دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور در تهران و شهرستان های ارومیه، تبریز، مشهد، ساری، رشت، کرمانشاه، زنجان، کرمان، شیراز، اصفهان و اهواز به ثبت رسید.

با بررسی درخواست های ثبتی برای نوبت امروز جمعه ۱۹ خرداد، تعداد سه هزار و ۸۹۱ درخواست تایید و معرفی نامه های آن صادر که برای توزیع به محل های اعلام شده در تهران و سایر شهرستان ها ارسال شد.

تایید و عدم تایید درخواست های ارسالی از طریق پست الکترونیکی به متقاضیان اطلاع رسانی داده شده است.

متقاضیانی که درخواست آنها تایید نشده، می توانند با مراجعه به سامانه و ویرایش درخواست خود از طریق لیست درخواست های پروفایل خود در سامانه نشا، نسبت به رفع نقص خود و ثبت درخواست مجدد برای ۹ تیرماه سال جاری اقدام کنند.

۲۳ موسسه اعزام دانشجو وابسته به کانون موسسات اعزام دانشجو مسوولیت توزیع معرفی نامه ها در شهرهای نام برده را بر عهده دارند.

متقاضیانی که درخواستشان تایید شده می توانند از امروز به مدت پنج روز به محل انتخابی خود برای دریافت معرفی نامه مراجعه کنند.(مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *