توسعه كمي وكيفي مدارس شاهد با قدرت ادامه مي يابد

این خبر در تاریخ 24اردیبهشت92 به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

وزير آموزش وپرورش از ادامه توسعه كمي و كيفي مدارس شاهد با قدرت تمام خبر داد .

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  دكتر حاجي بابايي ديروز در گردهمايي رئيسان و كارشناس مسئولان امور شاهد و ايثارگران ادارات آموزش وپرورش سراسر كشور با بيان اينكه متوليان مدارس شاهد بايد ضمن هماهنگي با ديگرنهادها و سازمان هاي ذي ربط در توسعه كمي و كيفي مدارس شاهد بكوشند، گفت : كارشناسان و مسئولان امور شاهد بايد برخورد بسيار سازنده و قوي با مديران مدارس داشته باشند و مديران اين مدارس نيز شان و جايگاه ويژه خود را در مجموعه مديران ديگر دستگاه هاي اجرايي در هر منطقه حفظ كنند .
 
حاجي بابايي با تاكيد بر اينكه جاذبه هاي مدارس شاهد آنقدر بايد بالا برود كه كاركنان ستادي نيز كار در اين مدارس را افتخار بدانند ، افزود : تمام تلاش  ما در راستاي تغيير نگاه جامعه به جايگاه آموزش وپرورش  بوده است و مي كوشيم تا به اين وزارتخانه هويت و شكل دانشگاهي بدهيم.
 
وزير آموزش وپرورش با تاكيد بر اينكه آماده صدور مجوز راه اندازي واحدهاي جديد مدارس شاهد  هستيم ،گفت : مدارس شاهد بايد در بهترين فضاهاي آموزشي و با قوي ترين كادر ونيروي انساني فعاليت  كنند.
 
دكتر حاجي بابايي با قدرداني از تلاش ها و فعاليت هاي مديران وكاركنان مدارس شاهد اظهار اميدواري كرد كه مجموعه دانش آموزان و فرهنگيان شاغل در امور شاهد وايثارگران  در خلق حماسه سياسي و حضور گسترده در انتخابات رياست جمهوري موفق و پيروز باشند ./ل


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب توسعه كمي وكيفي مدارس شاهد با قدرت ادامه مي يابد بنویسید