پربیننده در 30روز
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: اجتماعي
توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

توسعه کمی وکیفی مدارس شاهد با قدرت ادامه می یابد

به اشتراک بگذارید

این خبر در تاریخ ۲۴اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

وزیر آموزش وپرورش از ادامه توسعه کمی و کیفی مدارس شاهد با قدرت تمام خبر داد .

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران  دکتر حاجی بابایی دیروز در گردهمایی رئیسان و کارشناس مسئولان امور شاهد و ایثارگران ادارات آموزش وپرورش سراسر کشور با بیان اینکه متولیان مدارس شاهد باید ضمن هماهنگی با دیگرنهادها و سازمان های ذی ربط در توسعه کمی و کیفی مدارس شاهد بکوشند، گفت : کارشناسان و مسئولان امور شاهد باید برخورد بسیار سازنده و قوی با مدیران مدارس داشته باشند و مدیران این مدارس نیز شان و جایگاه ویژه خود را در مجموعه مدیران دیگر دستگاه های اجرایی در هر منطقه حفظ کنند .

 

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه جاذبه های مدارس شاهد آنقدر باید بالا برود که کارکنان ستادی نیز کار در این مدارس را افتخار بدانند ، افزود : تمام تلاش  ما در راستای تغییر نگاه جامعه به جایگاه آموزش وپرورش  بوده است و می کوشیم تا به این وزارتخانه هویت و شکل دانشگاهی بدهیم.

 

وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه آماده صدور مجوز راه اندازی واحدهای جدید مدارس شاهد  هستیم ،گفت : مدارس شاهد باید در بهترین فضاهای آموزشی و با قوی ترین کادر ونیروی انسانی فعالیت  کنند.

 

دکتر حاجی بابایی با قدردانی از تلاش ها و فعالیت های مدیران وکارکنان مدارس شاهد اظهار امیدواری کرد که مجموعه دانش آموزان و فرهنگیان شاغل در امور شاهد وایثارگران  در خلق حماسه سیاسی و حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری موفق و پیروز باشند ./ل


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب توسعه کمی وکیفی مدارس شاهد با قدرت ادامه می یابد بنویسید

نیازهای روزانه
طراحی سایت حرفه ای