توصیفات جالب طائب از احمدی نژاد و هاشمی

۳۰اردیبهشت،

رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: هاشمی‌رفسنجانی حال و انرژی ندارد و در پازل فتنه‌ بازی کرد

ممتازنیوز: رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: هاشمی‌رفسنجانی حال و انرژی ندارد و در پازل فتنه‌ بازی کرد. 

مهدی طائب در جمع طلاب بسیجی و روحانیون طرح هجرت شیراز اظهار داشت: زمانی یک پهلوان وارد گود ورزش باستانی شد اما دید کسی وی را تحویل نگرفته و مشغول تماشای چرخ زدن یک جوان کم سن و سال می باشند. وی افزود: پهلوان برائ آن‌که جایگاه خود را نشان دهد میلی با وزن بسیار سنگین را به هوا پرت کرد اما آن را نگرفته و گفت همان کسانی را که تشویق می‌کنید، آن را از هوا بگیرند. 

رییس قرارگاه عمار افزود: احمدی‌نژاد در مثل کار کردن مانند همان پهلوانی است که میل‌های سنگین بسیاری پرتاب کرده و گرفتن آن‌ها کار هرکسی نیست. وی ادامه داد: کسی که بعد از احمدی‌نژاد رییس‌جمهوری می‌شود باید قادر باشد شیراز ماشین را روشن کرده و چند ساعت بعد آن را در مشهد پارک کند در حالی که بعضی از نامزدهای فعلی تا شاه‌چراغ که بروند باید کنار بزنند و استراحت کنند. 

طائب تصریح کرد: احمدی‌نژاد مرحله اول یارانه‌ها را اجرا کرد اما مرحله دوم که سخت‌تر است مانده، قول داد همه را خانه‌دار کند اما چند‌هزار مسکن مهر به سبب نبود اعتبار با ۷۰ تا ۸۰‌درصد پیشرفت معطل مانده است. وی اضافه کرد: سهام عدالت را نام‌نویسی کرده اما به کسی سود نپرداخته و بسیاری از کارهای سنگین دیگر که رییس‌جمهوری بعد باید انجام دهد. طائب بیان کرد: آقا فرمودند باید کسی بر سر کار بیاید که با همین قوت موجود مملکت را پیش ببرد و البته در کار کردن احمدی‌نژاد کسی شک ندارد.

 وی در ادامه بیان کرد: روحانی‌ای که بگوید من کاری به نظام ندارم از اردوگاه امام زمان(عج) استعفا داده است. وی خاطرنشان کرد: پایه‌گذار این نظام یک مجتهد بود و گفت من ماموریت دارم و مگر می‌شود که امام زمان ظهور کند و خود به دنبال جمع‌آوری نیرو برود. طائب ابراز داشت: باید پیش از ظهور حضرت نیروی همراه ایشان آماده شده باشد و این کار وظیفه روحانیت است. وی ادامه داد: امام(ره) در زمان خود یک لایه نظام سلطه که کمونیسم باشد را شکست و اکنون مقام معظم رهبری در تربیت نیرو ما را به جایی رسانده که در یک انتخابات حداقل ۱۰۷ نفر ثبت‌نام می‌کنند که رجال درجه یک می باشند. 

طائب افزود: مقایسه خود مقام معظم رهبری با حکمرانان جهان که قیاس مع‌الفارق است اما حتی همین نامزدها را اگر با روسای‌جمهور نظام سلطه مقایسه کنید برتری آن‌ها را در می‌یابید. رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار در ادامه در پاسخ به سوالات طلاب حاضر در جلسه گفت: هاشمی در پازل فتنه بازی کرد اما راس‌الفتنه در خارج از کشور بود. وی افزود: هاشمی خدمات بسیاری به انقلاب کرده اما دو مشکل دارد یکی آن‌که بیش از حد خود را قبول دارد و دیگر این‌که مطالب را به هنگام متوجه نمی‌شود. طائب خاطرنشان کرد: هاشمی سال‌ها بعد از آن‌که با فرمان امام(ره) برائ زدن ناوهای آمریکایی در خلیج‌فارس مخالفت کرد به درستی آن پی برد. 

رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار دربارهٔ سبب ریاست هاشمی بر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: مجمع تشخیص مانند رآکتوری است که عناصر متضاد را گرد یکدیگر آورده و از این انرژی به جای تخریب برائ برق‌رسانی استفاده می‌کند. وی اضافه کرد: رییس‌جمهوری قوت بدنی نیاز دارد و با وجود آن‌که هاشمی در دوره بعد از جنگ ایران را از خاک بالا آورد اکنون انرژی لازم را ندارد. طائب ابراز داشت: هاشمی پیش از انقلاب زندان رفت، شکنجه شد، بعدها ترور شد، سال‌ها ویرانی بعد از جنگ را درست کرد، به دام کارگزاران افتاد و محصول کارش شد خاتمی و در‌گیر و‌ دار با احمدی‌نژاد نیز همچنان مستهلک شد و به صراحت دیگر از وی چیزی باقی نمانده است. 

وی استدلال سن را تنها دربارهٔ ریاست‌جمهوری صادق دانست و گفت: تنها موردی که سیستم مدیریت کشور را تهدید می‌کند آلزایمر است اما تاکنون ندیده‌ایم که یک مجتهد یا یک فرد حافظ قرآن و مانوس با علوم الهی دچار این عارضه شود. رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در حال حاضر اگر شورای نگهبان هاشمی و مشایی را تایید کند بعضی اعتبار این کار را زیر سوال می‌برند. طائب افزود: اگر شورای نگهبان هاشمی را تایید و مشایی را رد کند ممکن است احمدی‌نژاد تمکین کند که با این کار دشمن خلع سلاح می‌شود. وی ادامه داد: اگر احمدی‌نژاد لب به اعتراض بگشاید که دیدید همگی از هاشمی خط می‌گیرند که با این کار به نفع هاشمی عمل کرده است.

 طائب ابراز داشت: اگر احمدی‌نژاد از برگزاری انتخابات سر باز زند بحث عدم کفایت پیش آمده و وزیر کشور باید انتخابات را برگزار کند که باز دشمن حرف و حدیث‌هایی را پیش می‌کشد. وی بیان کرد: اگر مشایی تایید و هاشمی رد شود که چندان عقلانی به نظر نمی‌رسد و جایگاه هاشمی در مجمع که با حکم رهبری است زیر سوال می‌رود. طائب تصریح کرد: با این اوصاف آقای هاشمی باید بداند که چگونه فتنه و انحراف وی را ابزار دست قرار داده‌اند و باید دعا کنیم که وی پی ببرد که تاکنون آقا او را نگه داشته و نباید ناخواسته باز در زمین دشمن بازی کند. وی دربارهٔ دفاعیات قبل خود از احمدی‌نژاد نیز اظهار داشت: احمدی‌نژاد بدون مشایی همچنان مورد تایید ماست و او فردی ولایتمدار بود اما خود را عوض کرد.

 طائب خاطرنشان کرد: جریان انحرافی در مقابل غیبت صغرا و کبرا، ظهور صغرا و کبرا قرار می‌دهد و استدلال می‌کند به خاطر این‌که نواب خاص حضرت در غیبت صغرا فقیه نبودند امکان دارد این کار تکرار شود. وی در پایان بیان کرد: با این تفاسیر اما نظام اسلامی مانند این موضوعات را پشت سر گذاشته و وضعیت اکنون بحرانی‌تر از سال ۸۸ نیست. طائب ادامه داد: هرکسی رییس‌جمهوری شود اوضاع داخلی و خارجی او را می‌دواند و به کار وامی‌دارد. وی ادامه داد: هاشمی نیز اگر بماند در دور اول رای نیاورده و اگر تلاش کند با یک اصولگرا به دور دوم می‌رود. 

روزنامه بهار


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ