تولد سومین مدعی تاج و تخت بریتانیا

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

پیش بینی می گردد تولد سومین وارث تاج و تخت انگلیس درآمدی بیش از ۳۸۰ میلیون دلار از قبل گردشگری عاید بریتانیا کند.ملکه الیزابت دوم امسال شصت و یکمین سالگرد سلطنت خود را پشت سر می گذارد و از لحاظ سلامتی در وضعیت مطلوبی است.

کاترین میدلتون ۳۱ ساله همسر پرنس ویلیام نوه ملکه بریتانیا بعد از ظهر قبل (به وقت محلی) در بیمارستان سنت ماری لندن وضع حمل کرد و صاحب فرزند پسر شد.

به نقل از آسوشیتد پرس ، خانواده سلطنتی بریتانیا اعلام کردند سومین وارث تاج و تخت ملکه انگلیس در سلامت کامل و با وزن ۳ کیلو و هشتصد گرم متولد شده است.

بیمارستان سنت ماری لندن همان بیمارستانی است که پرنسس دایانا عروس سابق خانواده ملکه انگلیس و مادر پرنس ویلیام در آن اولین فرزند خود را ( پرنس ویلیام) به دنیا آورد . هزینه بستری شدن هر شب در این بیمارستان ۵ هزار پوند است. ویلیام و کاترین برای اینکه تولد فرزندشان ” سورپرایز”شود،پیش از تولد نوزاد تازه برای آگاهی از جنسیت جنین،”سونوگرافی” به عمل نیاورده بودند.

با انتشار یافتن خبر فارغ شدن کاترین میدلتون که لقب سلطنتی او ” دوشس کمبریج ” است صدها تن از طرفداران خانواده سلطنتی انگلیس با اجتماع در مقابل کاخ ” باکینگهام”، تولد نوزاد تازه خانواده سلطنتی را جشن گرفتند.

هنوز خانواده سلطنتی انگلیس برای فرزند تازه نامی انتخاب نکرده است اما از نوه پرنس چارلز ولیعهد ملکه بریتانیا با عنوان ” پرنس کمبریج” یاد خواهد شد، و منابع نزدیک به خاندان سلطنتی از احتمال نام گذاری فرزند تازه به نام ” جیمز ” خبر داده اند.


کاترین میدلتون در کنار همسر(سمت راست) و برادر همسرش

کاترین و ویلیام دو سال پیش در یک عروسی تجملی و پر تبلیغات با یکدیگر ازدواج کردند.

پیش بینی می گردد تولد سومین وارث تاج و تخت انگلیس درآمدی بیش از ۳۸۰ میلیون دلار از قبل گردشگری عاید بریتانیا کند.

ملکه الیزابت دوم امسال شصت و یکمین سالگرد سلطنت خود را پشت سر می گذارد و از لحاظ سلامتی در وضعیت مطلوبی است.

بسیاری از ناظران از پرنس ویلیام نوه پسری او به عنوان پادشاه بعدی بریتانیا نام می برند و معتقدند پرنس چارلز با توجه به سن بالا و انتظار نیم قرنی در ولایتعهدی ، سلطنت را به پسر ۳۲ ساله اش ویلیام واگذار خواهد کرد.

خواندن بیانیه رسمی خانواده سلطنتی دربارهٔ تولد فرزند تازه در مقابل بیمارستان سنت ماری لندن

در صورت انتقال سلطنت به ویلیام فرزند تازه متولد شده او به مقام ولایتعهدی خواهد رسید.

تولد نتیجه ملکه بریتانیا نشان از این است که سلطنت در بریتانیا دستکم تا نیم قرن آتی و حتی فراتر از آن در صورت بقا، در دست مردان خواهد بود و دیگرتا زمان تولد نوزادی دختر در خانواده سلطنتی بریتانیا ملکه ای در کار نخواهد بود.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن