توهین یک مقام اسراییلی به رنگ پوست اوباما

۰۷م آذر ،

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یکی از سخنگویان ارتش اسراییل به سبب انتشار یافتن عکسی بر روی صفحه فیسبوک خود که در آن اوباما را مسخره کرده بود، تحت انتقادات بسیاری قرار دارد.

یکی از سخنگویان برجستۀ ارتش اسراییل به سبب انتشار یافتن عکسی بر روی صفحه فیسبوک خود که در آن اوباما را مسخره کرده بود، تحت انتقادات بسیاری قرار دارد. این عکس مدل اوباماObama Style  نام دارد و در آن سخنگوی ارتش اسراییل صورت خود را با گل و لجن سیاه کرده است.
داچا دراتوا ظاهراً در کنار دریای سیاه صورت خود را با لجن و گل و لای پوشانده بود؛ کاری که در اسراییل و برای بسیاری از کسانی که به آنجا می روند، امری معمول است. به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی یاهونیوز دراتوا در پاسخ به یکی از کاربران توئیتر که وی را به نژادپرست بودن متهم کرده بود، گفت: من نژادپرست نیستم، لطفا از این شایعه پراکنی ها و دروغ ها دست بردارید. او همچنین در پستی بر روی صفحه فیسبوک خود نوشته بود: جنجالی که متعاقب عکس او به راه افتاده، نظر وی را تحریف کرده و در واقع نوعی تحریف اطلاعات از پروفایل اوست. داچا دراتوا، ۲۶ ساله و اصالتاً بلژیکی است و مدیر میز مطبوعات در ارتش اسراییل است.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *