تیم منتخب هفته پانزدهم بوندس لیگا

۱۳م آذر ،

 به نقل از سایت گل، دیدار بایرن مونیخ مقابل بوروسیا دورتموند با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید و چهار بازیکن از این دو تیم در تیم منتخب هفته جای گرفتند.

درون دروازه رومان وایدن فلر قرار می گیرد دروازه بانی که با واکنش های خوب خود یکی از عوامل نتیجه گیری دورتموند در مونیخ بود و مانعی برای کسب هر سه امتیاز این بازی برای بایرن به طوریکه بعد از پایان این دیدار یوپ هاینکس سرمربی بایرن از عدم حضور او در تیم ملی آلمان انتقاد کرد.

دو مدافع مرکزی این دو تیم نیز جلوی دروازه بان منتخب قرار می گیرند دانته و متس هوملس هر دو به خوبی وظایف خود را در کارهای دفاعی انجام دادند در کنار این دو مدافع لئون بالوگون از فورتنا دوسلدورف به دلیل تاثیرگذاری در پیروزی ۴ بر ۰ مقابل فرانکفورت قرار می گیرد.

در خط هافبک ایگن پولانسکی برای اولین بار در تیم منتخب هفته قرار می گیرد او عملکرد خوبی در پیروزی ۲ بر ۱ ماینتس مقابل هانوفر داشت. دیگو به فرم خوب خود در وولفسبورگ بازگشت و همراه فرانک ریبری و یولیان دراکسلر ناجی شالکه در دیدار مقابل مونشن گلادباخ دیگر هافبک های انتخابی گل دات کام می باشند.

در بخش هجومی مارکو آرناتوویچ بهترین گلزن وردربرمن که با هتریک مقابل هوفنهایم از عوامل اخراج مارکوس بابل بود به همراه اشتفان کیسلینگ از بایرلورکوزن و اشتفان رایسینگر مهاجم دوسلدورف که با گلزنی خود مقابل فرانکفورت از عوامل موفقیت دوسلدورفی ها بود جای می گیرند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ