تکذیب خبرسازی های دروغین دربارهٔ سفرهای استانی

۲۷م آذر ،

Vahdati - ISNA (2 of 36).jpg

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور خبر سازی دروغین یکی از روزنامه ها دربارهٔ تلاش برائ حمایت از کاندیدای خاص را تکذیب و بر پیگیری قضایی انتشار یافتن دهندگان چنین خبرهای تاکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این تکذیبیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

در پی درج مطلبی سراسر کذب در یکی از روزنامه ها و انتساب ادعاهای بی اساس به دکتر محمود احمدی نژاد، مبنی بر تبلیغ برائ کاندیدایی خاص بدینوسیله تاکید می گردد کە این مطلب فاقد صحت بوده و هدفی جز تشویش اذهان عمومی و تخریب دستاوردهای دولت مردمی، نمی توان برائ آن متصور شد.

روزنامه مذکور در این خبرسازی انتساب نقل قول دروغین خود را به رییس جمهور محترم دستمایه زیر سوال بردن دستاوردهای موفق دولت از جمله سفرهای استانی نموده و این در حالی است کە سفرهای استانی بارها مورد تایید رهبری عزیز انقلاب قرار گرفته است.

ناگفته پیداست اگر صاحبان چنین رسانه هایی ، تصور می کنند بدون رعایت تقوا، صداقت و درستی، با افترا، توهین و انتشار یافتن مطالب بی پایه و اساس می توانند اهداف خود را محقق سازند، تلاش نافرجام و شکست خوره ای انجام داده اند.

مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور با تاکید مجدد بر دروغ بودن خبر مذکور، حق پیگیری قضایی و حقوقی را در این خصوص برائ خود محفوظ می دارد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ