تکذیب شرایط اعلام شده مسکن ویژه تهران

یک منبع آگاه در وزارت راه وشهرسازی با بیان اینکه تاکنون هیچ یک از شرایط مسکن ویژه تهران مشخص نشده است گفت: تنها وزارت راه و شهرسازی در جریان ساخت مسکن ویژه است و من تمامی شرایط اعلام شده از سوی سایر منابع را تکذیب میکنم.

تاکنون هیچ یک از شرایط مسکن ویژه تهران مشخص نشده و هرگونه اخبار اعلام شده از سوی مسئولان غیر واقعی است.

به گزارشممتازنیوز، یک منبع آگاه در وزارت راه وشهرسازی با بیان اینکه تاکنون هیچ یک از شرایط مسکن ویژه تهران مشخص نشده است گفت: هنوز بحث قیمت گذاری بابت زمین و ساخت مشخص نیست و  تنها اطلاع رسانی از مجرای وزارت راه و شهرسازی صحت دارد.
 
وی ادامه داد: تنها وزارت راه و شهرسازی در جریان ساخت مسکن ویژه است و من تمامی شرایط اعلام شده از سوی سایر منابع را تکذیب میکنم.
 
این منبع آگاه در ادامه تصریح کرد: تا ده روز آینده شرایط ساخت و قیمت مسکن ویژه جمع بندی و اعلام خواهیم کرد.
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: روز عید فطر پیش فروش مسکن ویژه برای متقاضیان آغاز خواهد شد.
 
 گفتنی است احمدرضا محمودی دیروز درگفتگو با یکی از خبرگزاری ها ، با بیان اینکه این واحدها در متراژ ۶۵ تا ۱۱۰ متری احداث می‌شود، اظهار کرد: قیمت زمین‌های این مسکن ۷۰۰ هزار تومان و قیمت ساخت آن نیز ۷۰۰ هزارتومان در نظر گرفته شده لذا این مسکن با متری یک میلیون و ۴۰۰ هزارتومان به متقاضیان واگذار خواهد شد و با توجه به امکانات تعریف شده و احداث در شهر تهران قیمت تمام شده آن بیشتر از مسکن مهر است.
 
به گفته محمودی تأهل، سابقه سکونت ۱۰ ساله در تهران و عدم استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید مسکن برخی از شرایط متقاضیان برای ثبت‌نام در این نوع مسکن است.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ