تکمیل بیمارستان شیروان ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار می‌طلبد

وزیر راه و شهرسازی:

ایران > دولت– ممتازنیوز:
وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی شیروان به ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش ایرنا ˈعباس آخوندیˈ در بازدید از بیمارستان در حال ساخت شیروان با تاکید بر ضرورت شتاب بخشیدن به روند اجرایی این طرح اظهار کرد: باید با تامین به موقع اعتبارات، ساخت این بیمارستان تا سال ۹۵ پایان یافته و آماده بهره برداری شود.

وی با اشاره به تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رهبری برای ساخت این مرکز درمانی در مدت سه سال، گفت: کندی اجرای این طرح، به سبب کمبود اعتبارات است و حال آنکه با توجه به نیاز درمانی دومین شهرستان بزرگ خراسان شمالی، این مشکل باید هرچه زودتر برطرف شود.

شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان اکنون تنها از یک بیمارستان فرسوده برخوردار است.

آخوندی بیمارستان کنونی را جوابگوی نیازمردم شیروان ندانست و بر ارتقای کیفیت خدمات درمانی به مردم این شهرستان تاکید کرد و گفت: با راه اندازی بیمارستان تازه مردم این خطه از مراجعه به دیگر مناطق برای دریافت خدمات درمانی بی نیاز می شوند.

وزیر راه و شهرسازی، ساخت بیمارستان تازه شیروان را مصوبه سال ۸۹ دولت دهم عنوان و اظهار کرد: تسریع در ساخت این بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی که در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع در پنج طبقه در دست ساخت است، برای مردم این شهرستان یک نیاز اساسی است.

در این دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده مردم شیروان و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و شماری از مسوولان استانی و محلی شیروان حضور داشتند.

شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان به عنوان دومین شهرستان خراسان شمالی در فاصله ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد، مرکز این استان قرار دارد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ