تکواندوکاران ایران قهرمان جام بین قاره ای آسیا – اروپا

تکواندوکاران ایران قهرمان نخستین جام بین قاره ای آسیا – اروپا شدند.

به گزارش واحد مرکزی خبر از مسکو ، همچنین تیم آسیا با درخشش تکواندکاران ایران قهرمان نخستین جام بین قاره ای آسیا – اروپا شد.
در این رقابت ها دو تیم ایران و منتخب«اردن – تایلند» به مصاف دو تیم منتخب اروپا و تیم ملی روسیه بر روی شیاپچانگ رفتند که هر دو تیم آسیایی با پیروزی مقابل حریفان، نخستین جام بین قاره ای آسیا و اروپا را نصیب دو تیم آسیایی کردند.
علیرضا نصرآزادانی، مسعود حجی زواره، بهزاد ایلخانی، جلال خدامی، کوروش رجلی و مهران عسکری با هدایت فریبرز عسکری  اعضای تیم ملی تکواندو ایران در این رقابت ها بودند که در دور نخست تیم منتخب اروپا را شکست دادند و سپس با شکست تیم ملی روسیه ، قهرمان و پرافتخارترین تیم این جام لقب گرفتند.
همچنین محمد باقری معتمد و فرزاد عبداللهی از ایران در تیم ستارگان آسیا به مصاف تیم اروپا رفتند که باقری معتمد در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم حریف ستاره اروپا از تیم کرواسی شد که ۷ بر ۳ مقتدارنه از سد او گذشت.
فرزاد عبداللهی هم در منهای ۸۰ کیلوگرم حریف  ستاره ارمنستانی تیم منتخب روسیه – اروپا شد که او نیز با وجود آسیب دیدنی موفق به شکست دادن حریف خود با نتیجه ۶ بر ۲ شد.
تیم ملی تکواندو بزرگسالان ایران خود را برای حضور در مسابقه های جام جهانی تکواندو در اروپا که آذر برگزار خواهد شد ، آماده می کند.


IRIBNews RSS TopNews

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ