تیانا آمیزه ای از تکنولوژی و زیبایی

۲۴ام بهمن

تیانا آمیزه ای از تکنولوژی و زیبایی

خودرو تیانا لوکس ترین خودروی تولیدی کشورهمواره بر اساس آمار سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در صدر جدول با کیفیت ترین ها قرار دارد.

، این خودرو کە از سال ۸۹ تولید آن در شرکت پارس خودرو آغاز شده در مقایسه با خودروهای هم کلاس خود همواره از نظر کیفیت وضعیت مطلوب تری داشته است. خودرو تیانا در کلاس E یا همان سدان لوکس بزرگ است کە حجم موتور ۲۵۰۰ سی سی و مصرف پائین سوخت آن یکی از عوامل برتری این خودرو نسبت به رقبا است.

این خودرو بی نظیر با بهره بردن از آخرین سیستم های ایمنی چون ترمز ضد قفل(ABS)، توزیع الکترونیکی ترمز بین چرخ ها(EBD)، سیستم ترمز در مواقع اضطراری(BA) و سیستم پیشرفته کنترل دینامیکی(VDC) اطمینان خاطر و لذت رانندگی را برائ سرنشینان به ارمغان آورده است. علاوه بر این با به کارگیری کیسه های هوای جلو، جانبی و پرده ای، پشت سری فعال شونده و کمربندهای پیش کشنده شعار تولید خودروی محافظ انسان را به نمایش می گذارد.

موتور خودروی تیانا جزء ده موتور برتر دنیا و از سری موتورهای (VQ) است کە به همراه تکنولوژی مدرن سیستم انتقال قدرت متغیر پیوسته (CVT) سبب امکان انتقال کامل و سریع نیروی محرکه به بالاترین راندمان و شتاب گیری پیوسته می گردد و علاوه بر این عاملی برائ بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش میزان آلاینده های خروجی از خودرو است.

همچنین این خودرو از نظر ظاهری با طراحی خارجی چشمگیر و فاخر خود توانسته نگاه خریداران بازار کشور را به خود مجذوب کند و با بهره گیری از اجزای با کیفیت داخلی و سقف شیشه ای و زیبا مانند یک هتل مجلل، آرامش را به سرنشینان هدیه می دهد.

شایان ذکر است با وجود بالا بودن قیمت تمام شده خودرو تیانا برائ شرکت پارس خودرو در مقایسه با خودروهای هم کلاس خود و به سبب ایجاد مزیت رقابتی، قیمت این خودرو پائین تر از قیمت واقعی به بازار عرضه می گردد.

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴  ۱۴:۳۶

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *