تیانا در صدر جدول رده بندی کیفی خودرو

۰۹م اسفند

تیانا در صدر جدول رده بندی کیفی خودرو

بر اساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، همچون دوره های قبل محصول تیانا در صدر جدول کیفیت خودروهای تولید داخل قرار گرفت.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل ازممتازنیوز، ،براساس آخرین آمار انتشار یافته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تعداد خودروهای ارزشیابی شده نسبت به ماه قبل از آن ۷٫۱۲ درصد کاهش یافت ، به طوری کە در مجموع ۱۶ مدل خودرو مورد بازرسی قرار گرفت کە ۱۲مدل در سطح کیفی بسیار خوب و چهار مدل در سطح کیفی خوب قرار گرفت.

طبق این ارزیابی خودرو تیانا ،نیومزدا ۳ و مگان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.در بخش عیوب فنی و عملکردی خودروهای سواری سمند و تیبا بیشترین نمرات منفی را کسب کردند، از طرفی شاهد بهبود ۳٫۳ درصدی میانگین نمره منفی نسبت به ماه قبل هستیم کە بیشترین تاثیر در این روند مربوط به خودروهای هیوندای آوانته و مگان است.

لازم به ذکر است در بخش بدنه ، خودروهای پراید X132 و پراید X131 بیشترین نمرات منفی و در بخش رنگ، خودروهای هیوندای آوانته و لیفان ۶۲۰ بیشترین نمرات منفی را کسب کردند. بطوریکه شاهد تنزل۱٫۲ درصدی نسبت به ماه قبل بودیم کە خودروهای پژو پارس خراسان و هیوندای آوانته نقش بسزایی در این روند نزولی داشتند.

بر اساس این گزارش خودرو  نیو مزدا۳ بیشترین درصد بهبود و تیبا هم بیشترین درصد تنزل را داشته اند.
 

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴  ۱۷:۱۰

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *