تیبا در اوکراین حدود ۲۵ میلیون تومان فروخته می گردد

۱۸م آذر ،

تصویر آگهی بازرگانی در یکی از مطبوعات اوکراین

تیبا در اوکراین حدود ۲۵ میلیون تومان فروخته می گردد

خودرو تیبا محصول سایپا در کشور اوکراین ۶۹۹۹۰ گریونا معادل ۸۵۵۶ دلار آمریکا به فروش می رسد.

به گزارش «عصرخودرو» خودرو سواری تیبا در حال حاضر در دو شهر خارکف و کیف با قیمت ۶۹۹۹۰ گریونا معادل ۸۵۵۶ دلار عرضه می‌شود که با احتساب دلار ۲۹۰۰ تومان حدود ۲۵ میلیون تومان واحتساب ارز مبادله ای حدود ۲۱ میلیون تومان ارزش دارد.
یکی از مواردی که بیش از دیگر مشخصات تیبا توجه رسانه‌های اوکراین را به خود جلب کرده مصرف سوخت ۵٫۱ لیتری جاده و ۷٫۱ لیتری شهر این خودرو است . همچنین وجود امکاناتی همچون کیسه‌های هوا برای سرنشینان جلو، ترمز ABS ، شیشه بالابر‌های برقی در جلو و فرمان هیدرولیک نیز سبب استقبال از آن شده است.
کسب استانداردهای یورو چهار و قبولی در تست مراحل کیفیتی این خودرو در اوکراین امکان فروش این خودرو در بازار این کشور و کشورهای هم جوار آن را فراهم کرده است.
سایپا در قبل نمایندگی‌هایش را در شهر‌های خارکف، کیف، دونتسک و ماریوپل اوکراین افتتاح و شبکه خدمات پس از فروش را نیز در کنار یک نمایندگی در هر شهر راه‌اندازی کرده بود .در فاز تازه گسترش بازار های صادراتی بزرگترین صادر‌کننده خودرو ایران شهر‌های سواستوپل و پولتاوا نیز به جمع مقاصد فروش سایپا در اوکراین پیوستند.
در میان کشور‌های CIS اوکراین به عنوان دومین بازار بزرگ خودرو پس از روسیه شناخته می‌شود اما تنوع خودرو‌های این کشور بیش‌تر به خودرو‌های روسی کمپانی لادا محدود می‌شوند.

شنبه ۱۸ آذر   ۱۰:۲۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *