تیموریان:وقت را برای آماده سازی تیم ملی از دست دادیم

شهریور ۱۳۹۹

ورزش > فوتبال ملی – پایگاه اینترنتی فدراسیون فوتبال نوشت:

آندرانیک تیموریان در خصوص شرایط تیم ملی در اردوی پیش از دیدار با تایلند گفت: شرایط خوبی در اردو وجود دارد و بازیکنان تیم ملی در حال آماده شدن برای این مسابقه می باشند و تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته اند و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را روز جمعه در ورزشگاه راجامانگالا مقابل تیم ملی تایلند انجام دهیم.

وی اظهار داشت: تایلندی‌ها تیم و بازیکنان خوبی دارند و ما توانستیم در ورزشگاه آزادی دو بر یک آنها را شکست دهیم و مطمئن باشید که تیم ملی ایران که به تایلند آمده، می خواهد صعود خود را به مرحله نهایی مسابقات جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۵ در استرالیا حتمی کند.

تیموریان در خصوص شرایط تیم ملی برای آماده سازی اش در جام جهانی گفت: متاسفانه هم بازیکنان و هم کادر فنی تیم ملی از نداشتن بازی های تدارکاتی خوب با کشورهای طراز اول دنیا و لغو اردوهای خود، ناراحت می باشند و بازی های مقدماتی جام ملتها برای ما حکم بازی های تدارکاتی دارد.

وی افزود: امیدوارم کمپ های آماده سازی در آینده نزدیک برگزار شود تا کی‌روش و کادر فنی تیم ملی بتوانند تیم را در شرایط خوب و آماده نگه دارند و بتوانیم در فوتبال طراز اول دنیا، یعنی در جام جهانی خودمان را بسنجیم چرا که باید در مسابقات جام جهانی با بازیکنانی که در بزرگترین جشنواره فوتبالی جهان حضور دارند، رقابت کنیم.

تیموریان عنوان کرد: وقت را از دست داده ایم و تا زمان جام جهانی باید چند اردو و بازی دوستانه خوب داشته باشیم. البته در هشت ماه باقی مانده می توانیم با تمرکز، خودباوری و همدل بودن بازیکنانی که در خدمت تیم ملی و یا عازم به مسابقات جام جهانی می باشند در جام جهانی موفق باشیم و قوی ظاهر شویم.

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ