تیم ملی ایران از سد آلمان گذشت/ دیدار با برزیل در فینال

به گزارش خبرگزاری مهر و براساس اعلام روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، تیم ملی سپک تاکرای کشورمان که در این رقابت‌ها درخشش خیره کننده‌ای داشت، موفق شد در مرحله نیمه نهایی مسابقات که در تایلند در حال برگزاری است، برتری خود را بر این حریف اروپایی دیکته کند و با حساب ۳ بر صفر پیروز شود تا جواز حضور در بازی پایانی را به دست آورد.

در این بازی حساس، ملی پوشان ایران با امتیازهای ۶ – ۱۵، ۷ – ۱۵ و ۱۰ – ۱۵ برابر آلمان به پیروزی دست یافتند تا به فینال “سید دو” جهان راه یابند. از سویی دیگر، تیم ملی برزیل در مرحله نیمه نهایی با نتیجه یک بر ۳ استرالیا را شکست داد تا حریف تیم ملی کشورمان در بازی پایانی شود.

به این ترتیب فردا چهارشنبه ایران و برزیل برای کسب مقام قهرمانی به مصاف هم می‌روند تا برنده این بازی سرنوشت ساز بلیت حضور در سید یک آسیا را دریافت کند.

تیم ایران در رقابت‌های جهانی تایلند با برتری مقابل استرالیا، بنگلادش، فرانسه، ماکائو و آلمان به فینال رفت تا فردا با برزیل جدالی مهیج داشته باشد. تیم فاتح فینال، قهرمان سید دو جهان خواهد شد.

رقابت‌های سید یک جهانی سال آینده با حضور تیم‌های درجه اول جهان از جمله قهرمان سید دو دنیا (ایران یا برزیل) برگزار خواهد شد.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن