ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور تا چهارشنبه تمدید شد/پذیرش ۳۰۰ هزار تن در این دوره

۲۴م دیماه ،

5-9.jpg

ثبت‌نام پذیرش دانشجو در رشته‌های بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌های پیام نور و غیرانتفاعی کە از ۱۸ دی ماه آغاز شده بود تا چهارشنبه ۲۷ دی ماه تمدید شد.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام در پذیرش ۶۰۰۰ رشته محل‌ بدون آزمون دوره کارشناسی دانشگاه‌های پیام نور و غیرانتفاعی از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: تا کنون ۳۲ هزار نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این دوره ۳۰۰ هزار نفر برائ نیمسال دوم سال تحصیلی جاری پذیرش می‌شوند، گفت:‌ دفترچه راهنمای ثبت‌نام نیز از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انتشار یافته است، تصریح کرد: این دفترچه شامل شرایط و ضوابط ثبت‌نام، نحوه انتخاب رشته، نحوه گزینش دانشجو، شرایط و ضوابط اتباع خارجی، سهمیه‌ها و مراحل پذیرش است.

توکلی با اشاره به آغاز مهلت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی از ۲۰ دی ماه، گفت: داوطلبان می‌توانند پس از ثبت‌نام تا ۲۶ دی ماه برائ ملاحظه اطلاعات ودر صورت لزوم ویرایش به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کنند.

وی با اشاره به نحوه انتخاب رشته در مهلت ثبت‌نام، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه در فرم ثبت‌نامی درج کنند.

توکلی در پایان از اعلام نتایج این مرحله در اواخر بهمن ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش خبر داد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ