ثبت‌نام عمره مفرده آغاز شد

۲۶م آذر ،

با توجه به هماهنگی وتمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق تمامی موارد پیش بینی شده اعزام زائران به عمره از دهه سوم دی‌ماه آغاز می‌شود.

ممتازنیوز: سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت‌نام زائران ایرانی برائ اعزام به سرزمین وحی خبر داد و همچنین زمان اعزام زائران ایرانی را دهه سوم دی‌ماه اعلام کرد. 

به گزارش ایلنا، سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت نام زائران ایرانی برائ اعزام به سرزمین وحی خبر داد و همچنین زمان اعزام زائران ایرانی را دهه سوم دی‌ماه اعلام کرد. 

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به هماهنگی وتمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق تمامی موارد پیش بینی شده انشاءالله اعزام زائران به عمره از دهه سوم دی‌ماه آغاز خواهد شد. 

این اطلاعیه می‌افزاید: درعملیات عمره سال - امکان اعزام تمامی اشخاصی کە دارای اولویت‌های ۱ تا ۳۰۰ ثبت نامی در سال ۱۳۸۷ عمره در بانک ملت باشند، و نیز آن دسته از اشخاصی کە در گروه‌های اعزامی حد فاصل ۱۰/۴/۹۱ تا ۲۹/۴/۹۱ ثبت نام و واریز وجه کرده و به سبب عدم صدور روادید مشرف نشده‌اند در گروه‌های عمره فراهم شده است. 

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: برائ دارندگان قبوض بانک ملی مربوط به سنوات ۱۳۸۶ و ماقبل آن متعاقباً تصمیم گیری و اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت. همچنین تمام اشخاصی کە در حد فاصل ۰۵/۰۱/۱۳۸۷ تا ۰۵/۰۳/۱۳۸۷ در شعب بانک ملت ثبت نام اولیه را انجام داده‌اند اینک با روش‌های مراجعه به سامانه اینترنتی بانک ملت www.bankmellat.ir، ارسال شماره ثبت نام خود به مرکز پیام بانک ملت (شماره ۲۰۰۰۳۴) از طریق پیامک، تماس با مرکز ارتباط تلفنی بانک ملت به شماره ۱۵۵۶، مراجعه حضوری به یکی از شعبه‌های بانک ملت می‌توانند از اولویت خود مطلع شوند. 

این سازمان تاکید کرده است: تمامی اشخاص پس از اطلاع از اولویت خود، آن را حتماً بر روی کارت ثبت نامی خود درج کنند تا در زمان ثبت نام براساس اولویت‌های اعلام شده به همراه گذرنامه معتبر (دارای حداقل ۷ماه اعتبار نسبت به زمان پرواز واعزام) به یکی از کارگزاران اعلام شده مراجعه داشته باشند. 

اعلام گروه‌ها وثبت نام بصورت دو مرحله‌ای پیش بینی و در جراید استانی درج خواهد شد، کە انشاءالله اطلاعات تکمیلی ولازم در این خصوص متعاقباً ظرف چند روز آینده از طریق رسانه‌ها و جراید به اطلاع عموم و واجدان شرایط تشرف خواهد رسید. 

این نام نویسی برائ اشخاصی است کە در سال‌های قبل ثبت نام داشته‌اند و هم‌اینک می‌توانند برائ اعزام به سرزمین وحی جهت انجام مناسک عمره مفرده انتخاب کاروان کنند و سازمان حج و زیارت در حال حاضر نام نویسی تازهی برائ اعزام به عمره مفرده ندارد. 


.
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ