ثبت نام وام مسکن روزنامه‌نگاران و خبرنگاران آغاز شد

معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت نام برای دریافت وام مسکن روزنامه نگاران و خبرنگاران از اول مردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران  به نقل از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متقاضیان دریافت وام مسکن روزنامه‌نگاران می‌توانند از روز یکشنبه اول مردادماه ۹۱ با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک اطلاعات خبرنگاران(سمان) به نشانی www.saman-gov.ir اقدام به ارسال مدارک و ثبت تقاضای خود کنند.

براساس اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، پایان مدت ثبت درخواست تسهیلات وام مسکن تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه یازدهم مردادماه خواهد بود.

با توجه به ظرفیت محدود این تسهیلات، روزنامه‌نگاران دارای رابطه استخدامی با روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها و همچنین متقاضیان متاهل در اولویت قرار دارند.

بر اساس این گزارش ،نتیجه بررسی‌ها از طریق سایت‌سمان تا حداکثر یک‌ماه پس از اتمام مهلت مقرر از طریق همین سایت به متقاضیان اعلام خواهد شد. به درخواست‌های فاقد شرایط لازم و دارای نقص در مدارک ترتیب اثر داده نخواهد شد لذا در تکمیل اطلاعات دقت لازم باید صورت گیرد.

اطلاعات تکمیلی دربارۀ شرایط ثبت نام و مدارک لازم در سایت سمان ارایه شده است.

در این اطلاعیه به میزان پرداخت وام اشاره ای نشده اما پیش از این ، سقف وام خرید مسکن مخصوص خبرنگاران ۳۵۰ میلیون ریال اعلام شده بود.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *