ثبت نام و دریافت شهریه توسط موسسات فراگیر ممنوع است

به گفته یک مقام مسئول دانشگاه علمی کاربردی، موسسات مجاز برگزارکننده دوره های فراگیر پیام نور تا پیش از توزیع دفترچه راهنمای این آزمون حق انجام ثبت نام و دریافت شهریه را ندارند.

علی معصومیان در گفتگو با مهر اضافه کرد: موسسات مجاز برگزار کننده دوره های آمادگی فراگیر ۹۱ دانشگاه پیام نور تا پیش از توزیع دفترچه راهنمای این آزمون حق انجام ثبت نام و دریافت شهریه از داوطلبان ندارند.

وی گفت: برگزاری کلاسها به تبع نیز تنها بعد از توزیع دفترچه راهنمای فراگیر امکانپذیر است و هر گونه اقدامی در این خصوص که زمان آن مربوط به پیش از توزیع دفترچه صورت گیرد غیرقانونی تلقی خواهد شد.

به گفته رئیس مرکز آموزشهای عالی آزاد دانشگاه علمی کاربردی، موسسات مجاز تنها امکان انجام پیش ثبت نام بدون دریافت شهریه دارند.

معصومیان تاکید کرد که تنها مرجع اعلام هزینه دوره های آمادگی فراگیر در موسسات برگزارکننده، دفترچه راهنمای فراگیر پیام نور است.

به گزارش مهر، علیرغم تاکیدات مسئولان،‌ برخی موسسات برگزار کننده دوره های آمادگی فراگیر پیام نور همچنان نسبت به ثبت نام و دریافت بخشی از شهریه به صورت علی الحساب اقدام می کنند که این موضوع خلاف تعهدنامه این دسته از موسسات به شمار می آید.

فهرست اسامی موسساتی که مجاز به برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور هستند در سایت  http://www.uast.ac.ir/amoozesh_aali/default.aspx اعلام شده است.

نام نویسی در سه مقطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال ۹۱ از ۹ مهرماه به بعد آغاز خواهد شد.


Newer news items:

  • وزیر علوم : میزان پذیرش دانشجو به ۱۷ درصد رسید

Older news items:

  • نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی جدید در دانشگاه پیام نور
  • پیام رئیس دانشگاه آزاد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها
  • بررسی نهایی آیین نامه ساماندهی مراکز مشاوره و تحکیم خانواده
  • محرومیت یک میلیون و ۱۸۳هزارمتقاضی تحصیلات تکمیلی از ورود به دانشگاه
  • درگذشت یک “چهره ماندگار”


MIGNA

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *