جانشین رأس اتحاد فیات-کرایسلر کیست؟

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

بعد سرگیو مارچیونه چه کسی در رأس اتحاد فیات کرایسلر قرار خواهد گرفت، این سؤالی است که از همین حالا ذهن بسیار از تحلیل گران را به خود مشغول کرده است

جانشین رأس اتحاد فیات-کرایسلر کیست؟

خبراقتصادی:به گزارش اتوموتیونیوز، بسیار از شرکت ها می باشند که مدیرانشان یک شبه تغییر می کند و آب از آب تکان نمی خورد و شرکت به راه خود ادامه می دهد. اما در بعضی از شرکت ها همه چیز به یک نفر ختم می گردد. مثال واضح آن اتحاد رنو-نیسان است که همه چیز حول یک چهره میگردد و آن هم کارلس قصن است. کارلوس تاوارس قائم مقام قصن هم با همه توانمندی هایش در سایه کارلوس قصن قرار گرفته بود و سرآخر هم مجبور شد رنو-نیسان را ترک کند.

رنو-نیسان تنها اتحادی نیست که دو خودروساز را در دو نقطه بسیار دور از جهان به هم پیوند داده، فیات از ایتالیا و کرایسلر از ایالات متحده هم اتحادی تشکیل داده اند که چهره محوری و اصلی در آن سرگیو مارچیونه است. تصور این که این اتحاد بین مارچیونه به چه وضعی می افتد بسیار دشوار است. برای همین همیشه سؤال به قوت خود باقی است که چه کسی جای او را می گیرد.

مارچیونه در مصاحبه ما اتوموتیونیوز در سال ۲۰۱۲ گفته بود که زودتر از ۲۰۱۳ و دیرتر از ۲۰۱۵ کنارگیری نخواهد کرد. حالا هم که از او می پرسند می گوید تا ۲۰۱۶ خواهد بود.

جان الکان رئیس هیئت مدیره فیات می گوید مارچیونه هنوز ۶۱ سال دارد و می تواند بیشتر بماند. زمانی که بازنشسته شود، نامزدهای متعددی برای جایگزینی او وجود دارد. در حال حاضر اتحاد فیات-کرایسلر بیش از ۲۰ مدیر ارشد اجرایی دارد که دو غول خودروسازی از ایتالیا و آمریکا را هدایت می کنند. از مهمترین کاندیدهای مدیر عاملی فیات-کرایسلر می توان به این اسامی اشاره کرد: مایک مانلی مدیر برند جیپ؛ الفدو آلتاویلا مدیر فروش اروپا، خاورمیانه و آفریقا ؛ راید بیگلاند مدیر برند رام و ریچارد پالمر  مدیر عملیاتی اتحاد فیات-کرایسلر 

به احتمال بسیار هیچ کس نمی تواند مانند مارچیونه صاحب هر دو عنوان به طور همزمان شود برای همین مدیر عاملی فیات از کرایسلر بعد از مارچیونه از هم جدا خواهد شد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ