جا زدن سگ بجای شیر در باغ وحش! +عکس

دی ۱۳۹۹

باغ وحشی در شهر لوهه چین تلاش کرد تا سگی از نژاد ماستیف تبتی را بجای یک شیر جا بزند. ولی وقتی این سگ آغاز به پارس کردن کرد، یکی از بازدیدکننده ها متوجه این تقلب شد. مسئولین می گویند این سگ را در این قفس بجای شیر جا زده اند تا شیر واقعی برای تولیدمثل به جای دیگری برده شود

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ باغ وحشی در شهر لوهه چین تلاش کرد تا سگی از نژاد ماستیف تبتی را بجای یک شیر جا بزند. ولی وقتی این سگ آغاز به پارس کردن کرد، یکی از بازدیدکننده ها متوجه این تقلب شد. مسئولین می گویند این سگ را در این قفس بجای شیر جا زده اند تا شیر واقعی برای تولیدمثل به جای دیگری برده شود.

روزنامه یوث دیلی پکن گزارش داد که مسئولین امیدوار بودند که کسی با تماشای قسمت مخصوص “شیر آفریقایی” متوجه این تقلب نشود، ولی وقتی این سگ آغاز به پارس کردن کرد، یک خانم متوجه شد که حیوانی که پشت میله هاست، شیر نیست، بلکه سگی پرمو و از نژادی بزرگ جثه است.

جا زدن سگ بجای شیر در باغ وحش! +عکس

البته این سگ تنها تقلب مسئولین این باغ وحش نیست. کافی است یک بار در این باغ وحش بگردید تا متوجه شوید که در قفس مخصوص نگهداری گرگ، یک سگ خانگی و در قفس پلنگ، یک روباه سفید نگهداری می گردد.

لیو سویا، مسئول بخش حیوانات این پارک به خبرنگاران گفت که جابجایی حیوانات به دلایل مختلفی همچون تولیدمثل صورت گرفته است. او می گوید: «ما این کار را به خاطر کمبود بودجه نمی کنیم.»

تقلب مسئولین این باغ وحش جنجال بسیاری را در رسانه های اجتماعی چین به راه انداخته است و مردم اعتراض می کنند: «ما بچه هایمان را برای دیدن حیوانات واقعی به باغ وحش می بریم، اگر قرار باشد بجای شیر آفریقایی، سگ تبتی ببینیم، دیگر باغ وحش چه معنایی دارد.»


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ