جباری‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا: امیدوارم در سه هفته پایانی لیگ فوتبالی پاک را شاهد باشیم

۲۱فروردین۱۳،

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت، به شرافت و غیرت بازیکنان پرسپولیس ایمان و به جوانمردانه بازی‌کردن آنها برابر ذوب‌آهن اطیمنان دارد.

حسین جباری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج‌فارس، افزود: شرایط لیگ برتر به روزهای حساس خود رسیده و این سه هفته پایانی می‌تواند آبستن حوادث بسیاری باشد. تا هفته پایانی چهره تیم‌های سقوط‌کننده و قهرمان مشخص نبوده و این از جذابیت‌های مسابقات لیگ برتر است.

وی افزود: آلومینیوم همچنان امیدوار به بقا در مسابقات لیگ برتر است و در سه بازی پایانی برای کسب هر سه امتیاز به میدان می‌رود.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان دربارهٔ دیدار گهر دورود و آلومینیوم المهدی در هفته سی‌ودوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: آلومینیوم همچون برابر تیم ملوان بندرانزلی، با تمامی قوا و تلاش برای کسب سه امتیاز این دیدار به مصاف گهر می‌رود؛ هرچند که تیم گهر در شهر دورود تیمی خطرناک است اما تمامی توان کادرفنی و بازیکنان برای پیروزی و شکست تیم گهر به کار گرفته شده است.

جباری زاده همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا دربارهٔ دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس تهران گفت: به شرافت و غیرت بازیکنان پرسپولیس ایمان و به جوانمردانه بازی کردن آنها برابر ذوب‌آهن اطمینان دارم.

وی با تأکید بر جوانمردانه بازی کردن تمامی تیم‌ها در سه هفته پایانی مسابقات لیگ برتر اضافه کرد: امیدوارم شاهد دیدارهای سالم و جوانمردانه ای از تمامی تیم‌ها باشیم، زیرا شاید بقا و قهرمانی تیم‌ها به بسیاری از بازی‌ها بستگی دارد و امیدوارم همچون قبل شاهد دیدارهای پاک و سالمی از تمامی تیم‌ها باشیم و تمامی نتایج داخل مستطیل سبز رقم بخورد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در پایان گفت: بقای تیم فوتبال آلومینیوم در لیگ برتر می‌تواند به احیا و توسعه ورزش هرمزگان کمک شایانی کند و امیدوارم این موضوع محقق شود تا شادی مردم هرمزگان در سال‌های آتی تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های گهر دورود و آلومینیوم المهدی هرمزگان از هفته سی‌ودوم لیگ برتر دوشنبه (۲۶ فروردین) ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی دورود برگزار می‌شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ