جزئیات روزی که میلی منفرد در تحصن اعتراضی شرکت کرد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

جزئیات روزی که میلی منفرد در تحصن اعتراضی شرکت کرد

جزئیات روزی که میلی منفرد در تحصن اعتراضی شرکت کرد

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به جزئیات تحصن اعتراضی مسجد دانشگاه تهران، ادعای میلی‌منفرد وزیر پیشنهادی علوم مبنی بر حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران در تحصن این دانشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش ممتاز به نقل از فارس، مرتضی سمنون مهدوی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، با رد ادعای میلی‌منفرد وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر حضور فرهاد رهبر در تحصن دانشگاه تهران، گفت: تحصن اساتید در مسجد دانشگاه تهران در سال ۸۸ به منظور اعتراض به تعرض اشخاص به کوی دانشگاه بود که اساتید اصلاح‌طلب و بعضی چهره‌های دوم خردادی نیز با این بهانه ولی در اصل در اعتراض به نتیجه انتخابات در مسجد این دانشگاه گرد هم آمده بودند.

وی افزود: در آن زمان جریان تعرض به کوی دانشگاه به عنوان بهانه حضور این اشخاص مطرح شد. ولی هدف تحصن، اعتراض نتیجه انتخابات سال ۸۸ بود.

سمنون‌مهدوی ادامه داد: این جریان ۲ روزه بود، در روز دوم تعدادی از اساتید در مسجد دانشگاه تهران جمع شدند، تعداد اساتید اصلاح‌طلب و چهره‌های دوم خردادی بسیار بسیار بود به طوری که اساتید بسیجی مجبور به ترک مسجد شدند و در حیات دانشگاه شعارهایی را برای روشنگری دانشجویان سر دادند.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی اضافه کرد: حتی تعدادی از اساتید مستقل نیز در مسجد حضور یافتند ولی زمانی که متوجه شدند حضور اساتید اصلاح‌طلب به سبب جریان حزبی و اعتراض به انتخابات است و تعرض به کوی دانشگاه را بهانه کرده‌اند از مسجد خارج شدند.

وی با اشاره به حضور میلی‌منفرد در این تحصن، گفت:‌ فرهاد رهبر در روز دوم در آنجا حضور نداشت ولی روز اول به سبب گرفتن تریبون از فتنه‌گران همراه با اساتید بسیجی در مسجد حضور یافت.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، گفت:‌ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران برای کنترل شرایط در مسجد حضور یافت و هدف وی حضور در جمع فتنه‌گران نبود.

/۱۱۱/


اخبار ممتاز / دانشگاه
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ