جزئیات قتل خانواده ۳ نفره در شهرک صنعتی کرمان

پرونده جنایت هولناک در شهرک صنعتی کرمان با کشف سرنخ هایی از عامل جنایت وارد مرحله تازه ای شد.

در آخرین روزهای فروردین امسال مأموران پلیس کرمان در جریان جنایتی در شهرک صنعتی کرمان قرار گرفتند. گروه جنایی پس از حضور در محل با جسد زوج جوان و دختر سه ساله شان روبه رو شدند که با ضربه های جسم تیز از پا درآمده بودند.بررسی های مقدماتی نشان داد، قربانیان این جنایت جواد – قصاب محله – به همراه جمیله همسر و هستی دخترش هستند. عامل یا عاملان جنایت به راحتی وارد خانه شده و جنایت نیمه های شب رخ داده بود. از سوی دیگر با توجه به قتل دختر سه ساله کارآگاهان و بازپرس جنایی احتمال دادند این جنایت هولناک با انگیزه انتقامجویی رخ داده است. قاتل آشنا نیمه های شب وارد این خانه شده و سه عضو این خانواده را بدون هیچ مقاومتی از پا درآورده بود.

پس از تحقیقات مقدماتی اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد و گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی برای افشای راز این جنایت تحقیقات را آغاز کردند. تحقیقات محلی نشان داد در طول روز، افراد زیادی به این خانه رفت و آمد داشته اند. در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد، جواد خانه اش را به محلی برای مصرف مواد مخدر معتادان تبدیل کرده بود. با کشف این سرنخ چند نفر از افرادی که به این خانه رفت و آمد داشتند به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر شدند که در جریان تحقیقات از آن ها سرنخ هایی از عامل جنایت به دست آمد.

قاضی یداله موحد – دادستان عمومی و انقلاب کرمان – نیز با رد برخی شایعات در رابطه با این جنایت گفت: تحقیقات و بررسی های جنایی نشانگر این است که این حادثه ناشی از مواد افیونی به ویژه مواد روان گردان بوده است. این خانواده به واسطه فعالیت وسیع در امر تهیه و توزیع مواد روان گردان از نوع شیشه و مرکز قرار دادن منزل مسکونی خود به عنوان مقر توزیع، فروش و استعمال مواد افیونی و تردد افراد مختلف و ناشناس به منزل خود، قربانی روابط ناسالم و رفتارهای مجرمانه شده اند.موحد یادآور شد: در هفته های اخیر افراد بی اطلاع و یا با اغراض خاص به اظهارنظر در این باره پرداخته و با مطالب خلاف واقع موجب تشویش اذهان عمومی شده اند.

۴۷۲۸۲

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ