جزئیات قیمت انواع گوشت در بازار/ ثبات قیمتها تا پایان رمضان

علی‌اصغرملکی در گفتگو با مهر گفت: هم اکنون با آغاز عرضه گوشت قرمز تنظیم بازاری در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا و نیز توزیع در شبکه‌های توزیع منتخب از جمله فروشگاههای زنجیره‌ای و واحدهای صنفی، قیمت گوشت قرمز در بازار متعادل شده است و پیش‌بینی می‌شود تا قیمت تا پایان ماه مبارک رمضان ثبات داشته باشد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت میانگین ۱۶ هزار تومان است، افزود: در حال حاضر گوشت بره به مرور وارد بازار شده است و در عین حال، بخشی از نیاز کشور نیز از طریق واردات دام زنده یا گوشت قرمز تامین می‌شود.

وی تصریح کرد: با سیاست‌گذاری که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تامین گوشت مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان انجام شده است، به نظر می‌رسد ثبات قیمتی را بتوان شاهد بود.

به گزارش مهر، هم اکنون قیمت هر کیلوگرم ران گوساله ۱۹۵۰۰ تومان، خورشتی گوساله ۱۹۵۰۰ تومان، سردست گوساله ۱۸۸۰۰ تومان، راسته گوساله ۲۰۸۰۰ تومان، چرخکرده مخلوط ۱۶۶۰۰ تومان و ران گوسفندی ۲۰۸۰۰ تومان است. همچنین قیمت هر کیلوگرم سردست گوسفند ۲۰۰۰۰ تومان، گردن گوسفند ۱۶۸۰۰ تومان و مرغ تازه دولتی ۴۶۵۰ تومان است.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ