جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد پولی در پزشکی

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت هزینه شخصی (شهریه) برای نیمه دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ از بین داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۹۱ را اعلام کرد.

به گزارش مهر، ‌مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه در اطلاعیه ای اعلام کرد داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی کارشناسی ارشد اول و دوم تیرماه ۹۱ که در آزمون پذیرفته نشده اند می توانند در دوره کارشناسی ارشد با پرداخت هزینه شخصی (شهریه) برای نیمه دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ شرکت کنند.

براساس تصمیمات متخذه مبنی بر پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد به صورت مازاد برظرفیت با پرداخت هزینه شخصی(شهریه)، کلیه افرادی که در آزمون ورودی سال ۹۱ شرکت کرده و پذیرفته نشده اند می توانند نسبت به انتخاب دانشگاههای پذیرنده که متعاقباً اعلام خواهد شد، اقدام کنند تا نسبت به پذیرش واجدین شرایط براساس اولویت نمره و رشته محل انتخابی اقدام لازم بعمل آید.

براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، اسامی و ظرفیت دانشگاههای پذیرنده، ضوابط پذیرش، میزان سهمیه و سایر موارد مربوطه طی اطلاعیه این مرکز در نیمه اول آبان ماه به اطلاع عموم خواهد رسید.


قدیمی ترین مطالب مرتبط

  • کارنامه آزمون دکتری منتشر شد + لینک
  • آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد +شهریه
  • پرطرفدارترین رشته دکتری پولی دانشگاه تهران
  • ثبت و پاسخگویی اینترنتی به سوالات داوطلبان آزمون‌های دانشگاه آزاد
  • نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد/زمان ثبت‌نام


MIGNA

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. احمد پورمحسني گفت:

    سلام بسیار ممنون اطلاعات عالی بود حتی اگر دستیاری پزشکی هم پولی باشد خیلی از سرمایه ها را اروپا مثل اب خوردن جذب نمیکند هیچ اتفاقی نمیافتد تعدادی تحصیلکرده با هزینه خود به کشور خود خدمت میکنند بیسواد هم نیستند رقابت شدید و بی معناست

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ