جزیره کیش ،الگوی ایران ۱۴۰۴ می گردد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

اکبر ترکان دبیر شورای آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: جذب گردشگران مهمترین محور توسعه منطقه آزاد کیش است و این جزیره به عنوان الگوی ایران ۱۴۰۴ مطرح خواهد شد

خبراقتصادی:اکبر ترکان در آیین جشن عید قربان در پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش با اشاره به اهمیت توسعه صنعت گردشگری در رونق اقتصادی منطقه آزاد کیش، بر توسعه زیر ساخت های ضروری در جهت رفاه بیشتر ساکنان و گردشگران این جزیره تاکید کرد. 

وی دربارهٔ تدابیر دولت یازدهم برای تامین پایدار آب و برق جزیره کیش گفت: با تاسیس یک شرکت آب و برق دیگر در این جزیره، تولید آب و برق از انحصار شرکت فعلی خارج می گردد و رقابت میان این دو شرکت، سبب ارائه خدمات بهتری به شهروندان خواهد شد. 

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این آیین با اشاره به فعالیت دانشگاه های معتبر کشور در این جزیره گفت: این سازمان در زمینه جذب دانشجویان خارجی با دانشگاه های کیش همکاری می کند. 

علی اصغرمونسان تاکید کرد: تعامل سازمان منطقه آزاد با شعب بین المللی دانشگاه های معتبر کشور در جزیره کیش و فراهم شدن زمینه تحصیل دانشجویان خارجی در این جزیره علاوه بر تبادل علمی با سایر کشورها، اقتصاد جزیره کیش را پویاتر خواهد کرد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ