جزییات طرح«ازدواج آسان» در دانشگاه‌ها/افتتاح طرح در ۹ دانشگاه تا پیش از محرم

۲۲ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

farhad motai-12-13.jpg

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دفاتر ازدواج آسان lبه شکل آزمایشی در ۹ دانشگاه بزرگ کشور تا پیش از ماه محرم افتتاح خواهد شد.

غلامرضا خواجه سروی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این طرح با همکاری خیرین، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت علوم اجرا می‌شود، اظهار کرد: در این طرح lبها‌هایی که دانشجو باید برای ازدواج مثل lبها‌ سالن، شام و lبها‌های آغاز زندگی بپردازد، توسط خیرین فراهم خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این طرح تا آنجا که ممکن باشد از امکانات دانشگاه‌ها نیز استفاده می‌کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با اشاره lبه طرح ازدواج دانشجویی که توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود، تصریح کرد: ازدواج دانشجویی طرح بسیار خوبی است، اما تعداد آن پایین و lبه نوعی یک کار سمبلیک و نمادین است.

خواجه سروی با بیان اینکه طرح «ازدواج آسان» ادامه همین طرح است، گفت: با این تفاوت که در این طرح بیشتر از امکانات خیرین استفاده می‌شود.

معاون وزیر علوم در پایان با بیان اینکه این طرح پیشنهاد خود خیرین بوده است، افزود: برخلاف طرح ازدواج دانشجویی این طرح lبه شکل دائمی اجرا می‌شود و lبه این شکل نیست که سالی یک بار مراسم برگزار و همه شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ