جزییات و دلایل افزایش قیمت پردیس

۰۵خردادماه،

به گزارش نوساز، پیمان پیرفرشی در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به افزایش قیمت‌ها برای هر واحد مسکن مهر گفت: هر یک از این واحد‌ها بسته به مرحله‌ ساخت از پنج تا ۴۵ هزار تومان با افزایش روبه‌رو بوده که در کل برای هر واحد میزان یک تا سه میلیون محاسبه شده است.

وی با بیان این‌که در حال حاضر شهر پردیس مشکل آب، گاز و برق ندارد گفت: برای هر واحد پیش‌فروش شده حدود قیمتی اعلام شده است.

پیرفرشی با اشاره به افزایش قیمت در فاز سه و ۱۱ گفت: برای این واحد‌ها حدود قیمتی در نظر گرفته شد اما حال که این واحد رو به پایان و تحویل است قیمت‌ها با کمی افزایش روبه‌رو است.

به گفته قائم مقام مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس این قیمت‌ها در ابتدا پیش‌بینی شده بود چرا که همزمان با طراحی و ساخت واحد‌ها همراه بود.

وی بیان کرد: اواخر سال قبل جدولی از افزایش قیمت مسکن مهر پردیس با دقت ۹۵ درصد به متقاضیان اعلام شد که طبق قانون پیش‌فروش ساختمان نوسان ۱۰ درصدی در این معاملات طبیعی است.

پیرفرشی دربارهٔ‌ی افزایش قیمت‌های هر واحد مسکن مهر اظهار کرد: در بعضی واحد‌ها کف واحد سیمان در نظر گرفته شده بود اما با نزدیکی به تحویل واحد‌ها مناسب دیدیم این واحد‌ها به صورت سرامیک‌شده تحویل متقاضی شود که سبب افزایش مبلغ کمی در کل واحد شد.

قائم مقام مدیر عامل شرکت عمران شهر تازه پردیس معتقد است: افزایش مقادیر محاسبه شده برای هر واحد بسته به کالای تحویلی به متقاضیان است و می‌گوید قیمت‌های اعلام شده افزایش قیمت نیست بلکه مابه‌التفاوت مصالح و کار در نظر گرفته شده برای هر واحد است.


آخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ