جشنواره زمستانی استان همدان برگزار می گردد

۳۰م دیماه ،

سرپرست اداره کل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری از برگزاری جشنواره زمستانی استان همدان از ۵ تا ۷ بهمن خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ لادن تهرانی گفت: این جشنواره با هدف معرفی جاذبه ها و قابلیتهای گردشگری زمستانی همدان وتوسعه صنعت گردشگری بعنوان یکی از محورهای توسعه استان برگزار می گردد.
وی در ادامه افزود:در این جشنواره که به همت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان همدان برنامه ریزی شده و اجرا خواهد شد،میهمانان خارجی از ۳۰کشور جهان به دعوت اداره کل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی حضور خواهند داشت.
تهرانی خاطر نشان کرد: با توجه به طبیعت بسیار زیبای استان در زمستان و توسعه زیرساخت‌ها در حوزه راه‌ها و مراکز اقامتی، همدان از پتانسیل بالایی برای برگزاری جشنواره زمستانی برخوردار است.
در کنار اجرای برنامه های متعدد در این جشنواره ۲ روزه میهمانان خارجی از تپه هگمتانه،آرامگاه بوعلی،باغ موزه دفاع مقدس،تله کابین گنج نامه،تپه عباس آباد،لالجین و غار علیصدر بازدید خواهند کرد.
سرپرست اداره کل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری یادآور شد: از آنجا که بعضی کشورها ی میهمان در این جشنواره جزو کشورهای گرمسیری بوده و از پتانسیلها و جذابیتهای گردشگری در این فصل بی بهره می باشند این جشنواره فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیتهای زمستانه کشور خواهد بود.  /ص
 


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ