جشنواره “فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش” برگزار می‌شود

۲۷فروردین۱۳،

جشنواره “فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش” با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای هفتم اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، این جشنواره سه روزه  با هدف ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری و ایجاد زمینه سواد رایانه ای در جهت سند تحول بنیادین  وبا  محوریت برپایی سه نمایشگاه برگزار می گردد.

هوشمند سازی مدارس، دستاوردهای دانش آموزان و فرهنگیان و وزارت آموزش وپرورش در دولت الکترونیک، کارگاههای آموزشی با ۱۱ گرایش مانند؛ ساخت بازی های رایانه ای، روباتیک، امنیت فضای سایبر … و مسابقات با ۷ لیگ، مسابقه تولید محتوای الکترونیکی، برنامه نویسی، روباتیک، هنرهای دیجیتال از محورهای موضوعی این جشنواره به شمار می رود.

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در قالب داوری، برگزاری کارگاه آموزشی و معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی در برپایی جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش مشارکت دارد.

براین اساس ، تعداد ثبت نام کنندگان بخش مسابقات جشنواره ۷۹ هزار و ۱۴۰ نفر بوده که ۶۷ درصد این تعداد دانش آموز و ۳۳ درصد از فرهنگیان می باشند.

برنامه پایانی جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش ۱۰ اردیبهشت در سالن های ۱۴ و ۱۵ محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. /ح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *