پربیننده در 30روز
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: فرهنگ و هنر
توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

جشنواره مردمی “عمار” در مسیر جهانی شدن گام بر می‌دارد

به اشتراک بگذارید

این خبر در تاریخ ۹ م دیماه ۱۳۹۱ بە نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

جشنواره مردمی “عمار” با توجه بە فضای مردمی و برخورداری از آثار با کیفیت برای جهانی شدن مسیر همواری دارد.

فرهاد عظیما، کارگردان انیمیشن “نبرد خلیج فارس” در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران در خصوص جشنواره عمار و مردمی بودن آن گفت: فضای جشنواره بە شکلی است که مردمی بودن آن را نشان می دهد با وجود مشکلات، محسنات زیادی دارد.
 
وی ادامه داد: در یک نگاه کلی می توان اذعان داشت که جشنواره عمار پیشرفت بسیاری داشته است و بە لحاظ مردمی بودن مسیر را برای جهانی شدن هموار می کند.
 
عظیما در خصوص کیفیت آثار ارسالی بە جشنواره عنوان کرد: در چند سال قبل بە دلیل کم توجهی مدیران و عدم خودباوری از سوی مدیران، مستندات و انیمشن ها با مشکل خلع موضوعی روبه رو بودند اما اکنون شاهد آثاری هستیم که تصور ساخت آن ها در ایران غیرممکن بود.
 
وی تاکید کرد: جشنواره عمار با توجه بە ماهیت درست در برگزاری و نبود باند بازی ها می تواند با برداشتن گام های محکم برای منفعت فرهنگی پرفایده باشد.
 
عظیما در خصوص نبرد خلیج فارس اظهار داشت: این انیمیشن توانسته هفت جایزه استانی را دریافت کند و در صورت برگزیده شدن در جشنواره عمار، هشتمین جایزه خود را دریافت خواهد کرد.
 
وی در پایان بە امکانات محدود در تولیدات مستند و انیمیشن خاطرنشان کرد: انیمیشن نبرد خلیج فارس سه سال پیش با امکانات محدود ساخته شد انیمیشنی نیز با موضوع شهدای هسته ای، نبرد ایران در مقابل اسرائیل و جنگ آخر زمان و آزادی قدس در حال تولید است که نسبت بە کار قبلی کیفیت بالاتری خواهد داشت./ی۲


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب جشنواره مردمی “عمار” در مسیر جهانی شدن گام بر می‌دارد بنویسید

نیازهای روزانه
طراحی سایت حرفه ای