جشنواره مقاومت کشتار بیرحمانه مردم مسلمان میانمار را محکوم کرد

سینماپرس/گروه سینما:جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با انتشار بیانیه ای کشتار بیرحمانه مردم مسلمان و بی دفاع میانمار را محکوم کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس؛ متن بیانیه جشنواره به این شرح است:

یک بار دیگر شاهد وحشیگری ددمنشان و ظالمانی هستیم که به بهانه های واهی و با توطئه و نقشه های شوم و ضدانسانی فاجعه تازه یی را رقم می زنند و هزاران زن و مرد و کودک و کهنسال را به جرم مسلمانی به خاک و خون می کشند. وجدان خفته بشریت امروز کجاست که ببیند که در قرن بیست و یکم و در متن هیاهوهای دروغین دموکراسی خواهی و آزادی، درمیان سکوت بیشرمانه مدعیان دروغین حقوق بشر و خفقان دستگاه های عظیم خبری و تبلیغاتی عده ای مردم بی گناه به جرم اعتقادات دینی و اسلامی کشته و سوزانده و بی خانمان می شوند.

دیدن گوشه هایی از این فاجعه که برغم سانسورهای گسترده و سکوت خبری رسانه های غربی و استکباری و حتی، انفعال مشکوک دولت های جعلی اسلامی منطقه منتشر شده است دل هر انسانی را به درد می آورد و شگفتا، وحشیگری تا بدین حد؛ و چگونه انسانیت تا بدین جا سقوط کرده است و همه چیز، در پرتو منافع قدرت های بزرگ و زیاده خواهی های حیوانی وابستگان تفکرات سرمایه داری و افکار شوم استکباری تعریف می شود.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت که با نگاه به” قربانیان سلاح­های کشتار جمعی (شیمیایی، میکروبی و هسته­ای)”، ” مقابله با تروریسم و صهیونیسم “، “مقاومت و بیداری اسلامی”، و ” حقوق بشر ” در حال انجام است ضمن محکوم کردن عاملان و مسببان این فاجعه و تقبیح هر گونه تفکر تبعیض آمیز و ظالمانه و غیرانسانی؛ و همدردی با مردم مسلمان، مظلوم و بی گناه میانمار، وجدان بیدار جامعه بشری بویژه، سینماگران، فیلمسازان و هنرمندان جهان را به تحرک، پویایی و انتقاد نسبت به نسل کشی هدفمند مسلمانان مظلوم و بی دفاع میانمار فرا می خواند.

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر ۳۵۵۵۰


خبرگزاری سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ