پربیننده ترین اخبار
پربیننده ترین اخبار

درآمد اینترنتی”
تنها راه کسب درآمد اینترنتی

طراحی سایت حرفه ای”
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۳۰م آبان ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: ۴۶۲ نظر
منتشر شده در مجموعه: مطالب خواندنی / وب گردی / ویژه
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

جعل همه جانبه تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان + تصاویر

به اشتراک بگذارید

این خبر در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱ بە نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2012/11/e14166842af9ff64021f67cf58935f591.jpg

از تبلیغ یک پادشاه اشغالگر و تحریف تاریخ برای عریان نمایی تا کلاه برداری

گروه جم تی وی، گروهی می باشند که در شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای از حوزه پخش سریال‌های تاریخی جعلی تا جذب و فرار سرمایه‌های ارزی از کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش تفسیری خبرنگار وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ تلویزیون جم(Gem tv)، شبکه تلویزیونی مدعی سرگرمی برائ فارسی زبانان است که از لندن در انگلیس پخش می‌شود. محتوای این شبکه برنامه‌های بە ظاهر سرگرم‌کننده‌ای که علاوه بر تاثیر سوء بر نهاد خانواده مناسبات معمول میان اعضای خانواده را بە تحریف واقعیت‌های تاریخی می‌کشاند. برنامه‌های تلویزیون جم همراه با زیرنویس و یا دوبله فارسی پخش می‌شوند. در ابتدای فعالیت این شبکه خرید و پخش سریال‌های ارزان قیمت کلمبیایی نیمه برهنه رویه‌ای همیشگی بود.
اما در آخرین سری از اقدامات خزنده ضد فرهنگی و همسو با شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب، تلویزیون جم اقدام بە پخش سریال اهانت آمیزی بە نام حریم سلطان نموده است، پخش این سریال در حالی صورت می‌گیرد که عده زیادی از کاربران ایرانی در صفحه اجتماعی تلویزیون جم در مخالفت با پخش این سریال، آن را «ضد ایرانی» نامیده‌اند.

در این سریال داستانی در حال پخش شخصیت‌هایی تبلیغ می‌شوند که از پیشینه خیانت و جنایت شان در قبال مردم ایران کم نمی‌توان گفت. سلطان سلیمان پادشاه عثمانی فرزند سلطان سلیم از سلاطین عثمانی چهره محبوب این سریال است. پادشاهی که در جنگ چالداران ایرانیان بیشماری را بی‌رحمانه بە قتل می‌رساند. وی همچنین با ویرانی و نابودی شهرهای بسیاری از ایران تبریز را بە اشغال در می‌آورد.اما نکته قابل توجه این سریال تقلب عمدی است که در پوشش زنان عثمانی صورت گرفته است. بە طوری که نوع لباس و پوششی که در آن تاریخ وقتی زنان در دوره عثمانی استفاده می‌کرده‌اند بسیار پوشیده‌ بوده، و این در حالی است که لباسهای تبلیغ شده در فیلم بسیار امروزی‌تر شده و اصلا پوشیده نیست. و همه این موارد حکایت از توطئه فرهنگی خزنده‌ای است که این شبکه در پیگیری آن مصمم است.نمونه‌های دیگری از فعالیت‌های خزنده این شبکه بە اصطلاح تلویزیونیاما توطئه‌ها و کلاهبرداری‌های این شبکه بە همینجا ختم نمی‌شود. مدتی است که شبکه جم تی وی که متعلق بە خانواده کریمیان است و دفتری هم در تهران دارند با پخش آگهی بازرگانی از ایرانیانی که خواهان درآمد ارزی و سرمایه گذاری در کشوری غیر از کشور خود می باشند، می‌خواهد که با دفتر این شبکه در دبی تماس بگیرند.

آگهی مورد اشاره بنام شرکت «گلدن گروپ» پخش می‌شود که این شرکت در تهران بە نام دیگری که در نزد ما امانت می‌ماند ثبت شده و سهام عمده این شرکت نیز متعلق بە آقای سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دبی است.

براساس اطلاعات بدست آمده مدیران این شرکت که تحت پوشش‌های مختلف در کشور کار می‌کنند با بعضی از مسئولین سیاسی کشورهای منطقه بە توافقاتی برائ خارج کردن سرمایه‌های ایرانی از کشور دست یافته‌اند و از طریق تلویزیون در صدد سازماندهی و خارج کردن این سرمایه‌ها از کشور می‌باشند.

این در حالی است که سعید کریمیان در قالب شرکتهای دیگری چون «دبلیو آی پی»، «آپولونیا کالج» و «گروه طلائی آسیا» سالهاست که بصورت میلیونی سرمایه‌های کشور را خارج می‌کنند.

عوامل جم تی وی چه کسانی می باشند؟

تمام مدیران و عوامل جم از خانواده کریمیان می‌باشند و همگی با یکدیگر فامیل می باشند. تنها سارا رهبری نسبت خویشاوندی نداشت که مدتی است او را هم از جم اخراج کردند تا برنامه‌های گروه جم همچنان با خانواده کریمیان پیش رود.

سعید کریمیان / مدیر گروه جم/ ساکن لندن

هادی کریمیان/ مدیرکنترل کیفی شبکه جم/ ساکن لندن

پریناز کریمیان/ برادر زاده هادی کریمیان/ مدیر شبکه جم/ دوبولر سریال‌های جم/ ساکن کوالالامپور همکاری با شعبه کوالالامپور جم

سارا رهبری/ مدیر تولید سابق شبکه جم که مدتی است از جم اخراج شده/ ساکن دوبی/ مدیر تولید شبکه فارسی وان

ماهان کریمیان/ مدیرمنطقه ای شبکه/ ساکن کالیفرنیا/ برادرزاده هادی کریمیان

علی کریمیان/ ساکن کالیفرنیا/ عکاس و فیلمبردار/ برادرزاده هادی کریمیان

 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

 

نظرات
تا این لحظه ۴۶۲نظر ثبت شده
 1. mojtaba می‌گه:

  من عاشق حریم سلطانم
  چون درس های زایادی گرفتم عدالت سلیمان
  عشق خرم و سلمان به یکدیگر که هیچ یک از سریال های ایرانی نمیتوانستم در یابم منظورم معنی عشق
  همه ی سریال های جم این گونه اند
  شاید اگر این سریال ها را نمی دیدم در آینده آدمی هوس ران بودم
  مثل همه ایرانی ها

  • joker می‌گه:

   وقتی میگی همه یعنی خودتم جزوه همون آدمایی
   درضمن این فیلما بدرده کسایی میخوره که از خودشونو ظرفیتشون کامل خبر داشته باشن و مطمءن باشن که بالاست
   در غیره این صورت به نظره شخصی من بهتره نبیینن آدمای ظرفیت پایین که فردا به همدیگه شک نکنن تو زندگیاشون بعد زندگی خودشونو اطرفیانشونو تباه کنن
   درضمن آدم موفق و خوشبخت تو این دنیا به نظرم اونیه که خودشو به هیچ چیز عادت نده
   یاعلی

  • زن ایرانی می‌گه:

   من این حریم سلطان رو که میگید ندیدم
   ولی همه ایرانیا هوس باز نیستند همانطور که همه خارجیها هوس باز نیستند
   اگر از عشق میخواهید فیلم ببینید اونم ایرانی سریال ارمغان تاریکی بهترینه حاتماتهیه کنیدو ببینید از اول تا آخرش معنی وافغی عشق با زیباترین موسیقی به دل آدم میشینه

 2. mahyar می‌گه:

  به نظر من حرف اصلی‌ فیلم که حرف خوبی‌ هم هست فساد در حکومت‌های که قدرت دست یک نفر و یک خانوادست..چرا که این عدم‌ها ماسلن سلیمان و خرم با اینکه عدم‌های خیلی‌ بعدی نیستن مثلا سلیمان خودش آدمیه که به قانون احترام میذاره و عشق پیش و احساسی‌ هم هست اما به خاطر نوع حکومت و فساد دستگاه حکومتی مجبور می‌شه پسرانش…( مصطفی و جهانگیر) و دوستش ابراهیم رو بکشه ..همچنین هم خرّم،،چیزی که نگرانم می‌کنه این همه کورش کوروش کردن دوستان..من مطمئنم در دستگاه هکمتی کوروش هم همین بست بود،..قدرت فساد و قدرت مطلق فساد مطلق

  • Aaa می‌گه:

   مهیار جان بهت پیشنهاد میکنم وقتی راجب تاریخ اطلاعات نداری اینطور نظر ندی…کاری به فیلم ندارم چیزی که مشخصه ایران در زمان این پادشاه شکستهای زیادی متحمل شده و در زمان شاه عباس کبیر ما بودیم که عثمانی رو به زانو در آوردیم.درضمن راجب کوروش وهخامنش چند کتاب بخون.

  • حسین می‌گه:

   سلام دوستان
   به نظر من همانطور که هر کشوری دوست داره تاریخ خودش رو به جهانیان نشون بده وبه آن افتخار کنه کشور ترکیه هم اینکار رو کرده و ما هم افتخار میکنیم هم به کورش وهم به دلاورانی که ۸ سال با عراق نه، بلکه با دنیا جنگیدن ویک وجب از خاک ایران رو به دشمن ندادند البته نباید از نفوذ ماسون ها در سیستم دولتی کشور ترکیه هم گذشت چون هر جا اونا باشن با اعمال نفوذ چیزها رو تغییر میدن مثل معماری شهرها ..

 3. ؟ می‌گه:

  حریم سلطان اشغل ترین سریال است.درود بر سریال های ایرانی.s.a.reza1379622.gmail.com نظر دهید درباره ی این موضوع

 4. ادم بده می‌گه:

  اگه بده چرا سریال شاها مونا درست نمیکنیم نادشاه داشتیمو…..وقتی صداوسیماکوچکترین تلاشی واسه سریالای خوب نمیکنه.فقط خاموش باشید.سریال میسازه مرگ وبدبختی و…که توش همه پلیسا عالین یه نفر نمیتونه در بره ار دستشون.هرچی میسازن تکراری وبدون هزینه.بعدم انقد کشش میدن بازیگرا از سرکار تامیره خونه یه قسمتش تموم میشه.خداشاهده یادسال۶۵.۶۶کودکیم میفتم گریم میگیره یه کارتونا پنج دیقه میدادن رفت تاهفته بعد بخدا الان که۳۳سالمه حلالشون نکردم الان پسرم کارتون میخدببینه همه کانالای ایرانا میگردم هیجی جز موعظه نداره ولی ماهواره خریدم بیست وچهار ساعت کارتون میزاره بچه سرگرم بشه.نمیزارم عقدههای من سرش بیاد.چرا همه رامحکوم میکنیم ایراد خودمونیم باتعصب کوکورانه.هیچکس وطنشا نمیفروشه ولی ادم زندگی میخاد کارومسکن وتفریح میخاد اگه عدالت علی بود این وضعمون نبود.توراخدا همینجوری به همه توهین نکنیم توهمه بحثادودسته باهم میجنگیم خدارافراموش نکنیم اگه میگیم ماهواره بده باید بگیم اقابجاش مسئولامون اینا گذاشتن نه رو هواتوهین کنیم که جزحقالناسه. باگوسی سختمه نوشتن وگرنه خیلی درددلا دارم که پیرم کرده خداهمه ایرانیاراسربلندواقعی کنه نه شعاری.

 5. ادم بده می‌گه:

  اگه بده چرا سریال شاها مونا درست نمیکنیم نادشاه داشتیمو…..وقتی صداوسیماکوچکترین تلاشی واسه سریالای خوب نمیکنه.فقط خاموش باشید.سریال میسازه مرگ وبدبختی و…که توش همه پلیسا عالین یه نفر نمیتونه در بره ار دستشون.هرچی میسازن تکراری وبدون هزینه.بعدم انقد کشش میدن بازیگرا از سرکار تامیره خونه یه قسمتش تموم میشه.خداشاهده یادسال۶۵.۶۶کودکیم میفتم گریم میگیره یه کارتونا پنج دیقه میدادن رفت تاهفته بعد بخدا الان که۳۳سالمه حلالشون نکردم الان پسرم کارتون میخدببینه همه کانالای ایرانا میگردم هیجی جز موعظه نداره ولی ماهواره خریدم بیست وچهار ساعت کارتون میزاره بچه سرگرم بشه.نمیزارم عقدههای من سرش بیاد.چرا همه رامحکوم میکنیم ایراد خودمونیم باتعصب کوکورانه.هیچکس وطنشا نمیفروشه ولی ادم زندگی میخاد کارومسکن وتفریح میخاد اگه عدالت علی بود این وضعمون نبود.توراخدا همینجوری به همه توهین نکنیم توهمه بحثادودسته باهم میجنگیم خدارافراموش نکنیم اگه میگیم ماهواره بده باید بگیم اقابجاش مسئولامون اینا گذاشتن نه رو هواتوهین کنیم که جزحقالناسه. باگوسی سختمه نوشتن وگرنه خیلی درددلا دارم که پیرم کرده خداهمه ایرانیاراسربلندواقعی کنه نه شعاری.خدایی حق بگیم حق نگهدارتون

 6. پروان می‌گه:

  سریال بسیار زیبا ساخته شده. استفاده از بازیگران حرفه ای ، لباسهای زیبا ، لوکیشن های فوق العاده و علی الخصوص موسیقی متن بسیار قوی و زیبایی که جذابیت سریال رو چندین برابر کرده…

 7. پروان می‌گه:

  سریال بسیار زیبا ساخته شده. استفاده از بازیگران حرفه ای ، لباسهای زیبا ، لوکیشن های فوق العاده و همچنین موسیقی متن بسیار قوی و زیبایی که جذابیت سریال رو چندین برابر کرده…

 8. روژینا می‌گه:

  نه کـــــه فیلمهـــــای تــــاریخی ایـــران خیلـــــی واقعیــــــــــه!!!!

 9. سارا می‌گه:

  دمشون گرم که لباسهای زنان ایرانی رو امروزی و بدون پوشش نشون دادند.پس نه اونجوری نشونمون بدن ابرومون بره.

 10. هما می‌گه:

  مسقره ها میرین اونجا بی احترامی به ایرونی ها کنین

 11. فاطمه می‌گه:

  سریال حریم سلطان و کشور ترکیه ساخته خب معلومه که پادشاه کشورشون و قدرتمند و خوب نشون بدن. همون جور که ما هم نادر شاه و قدرتمند می دونیم ولی اگر کشور هند راجع به نادر شاه بخواد فیلم بسازه اون و انسان بدی نشون میده.

 12. محسن می‌گه:

  جدا از این مساءل فیلم جذابی است مخصوصا اون زنای خوشگلش در حرمسرا من از این فیلم خوشم میاد.

 13. اوین می‌گه:

  خدا بگم شما مردا رو چیکار کنه که اگه دنیا رو اب ببره شماها رو چشم چرونی میبره.اصلانم فیلم جالبی نیست چون طرف داراش همه مردن

 14. سحر می‌گه:

  آقا محسن متاسفم که اینقدر سطحی و ظاهر فریب هستید. حتی همون خرم هم آنچنان زیبا نبود گول خوردن تا کی

 15. rasam می‌گه:

  در هیچ قسمت از حریم سلطان در مورد ایران صحبت نشده.نمیدونم چرا اینقدر دوست دارین این سریالو ضد ایرانی نشون بدین.ترکیه در مورد یکی از پادشاهان دوره گذشته کشورش سریال ساخته و خیلی هم موفق بوده .مثل کشور ما نیست که از گذششته خودش فرار کنه.اگه ایران میتونه در مورد کوروش سریال درست کنه که کسی این سریال نگاه نکنه.در ضمن این طرز لباس های بازیگرها واسه جذاب شدن سریاله.

 16. عارف می‌گه:

  به نظرمن هیچ چیز نمیتونه به اصالت و تاریخ وتمدن چندهزارساله وغنی ایران لطمه وارد کنه.ماباید به ایرانی بودنمون افتخارکنیم

 17. امیر حسین از هرسین می‌گه:

  فیلم حریم سلطان یکی از بد ترین فیلم های تاریخ است این فیلم خیلی از صحنه هاش دروغ محز

 18. میترا می‌گه:

  من وهمسرم عاشق این سریال حریم سلطان هستیم.ازهرلحاظ خوبه،زیادم بوشش نامناسبى ندارن،سکانس هاى نیمه مبتذل م داره ولى واسه خارجى هاعادیه،شبکه هاى ایرانى برنامه جالب وجذابى نداره که تلوزیون بخش بشه.اکه فیلم خوب داشته باشن تازه به زورسینمایى شومیسازن .اونن اکه بخوایم ببینیم بایدازجیبمون هزینه اى برداخت کنیم تا فیلم مثلاجذاب ایرانى ببینیم.سریال هاى ماهواره اى خیلى عالى.

 19. زندی می‌گه:

  اولا من تعجب می کنم چرا دوبلورها در متن فیلم دستکاری کرده و مثلا جنگ سلطان سلیمان را با شاه تهماسب جنگ با ازبکان تلقی می کنند و هیچ اشاره ای به جنگهای ایران و عثمانی نمی نمایند .ثانیا با روی کار آمدن دولت خون آشام صفوی و قزلباشان که اکثرا از نواحی ترکیه به درون ایران خزش کرده بودند و پیرامون شاه اسماعیل را گرفتند و تاریخ وتمدن ایران را از بین بردند و جهت شیعه کردن مردم در نواحی آذر بیجان مردمان بدبخت را قتل عام نمودند و بعد از شکست سخیفانه اسماعیل در جنگ چالدران و فتح تبریز مردم به شادی وین بندی شهر دست زدند بخاطر رهایی از تجاوزات و کشتارهایی قزلباشان.حالایه عده بیسواد نادان می گویند سلیمان مردم ایران را سلاخی کرد

  • ata turk می‌گه:

   اگه حکومت صفویه فارس بودن بازم می گفتی خون اشامند ضمنآ صفوی ها اذربایجانی بودن واگه تو جنگ چالدران جلوی عثمانی ها رو نگرفته بودن به جای خرم خواهرت بغل سلیمان بود نمی خوام به زبان یا ملتی توهین بکنم ولی شما فارس ها شور نژاد پرستی رو دراوردین.

 20. میترا می‌گه:

  ند عزیز نمیدونم خانومى یااقا،زیادبه تاریخ وسیاست دست درازى نکن .ولش کن خودمونو خوش است.واله یبارم شده به این موضوع فکرکن جى کفتم.برنامتوببین حالشوببر.

 21. دنیا می‌گه:

  مسئولان محترم کشور با خود می گویید چرا مردم ماهواره نگاه می کنن از بس برنامه های تلوزیون ایران بدرد نخور و با موضوعات تکراری هستن در این فیلم های ایرانی مردها همه خائن و دو زنه هستند یا موضوعات به درد نخور دارند

  • مونا می‌گه:

   به نظر من این فیلم خیلی خوب بود از جوون تا سالمند همیشه دنبالش میکردن مادربزرگ من حتی۱قسمتش روهم ازدست نمیداد اما فیلمای ما با تشییع جنازه شروع میشن با بیمارستان و بهشت زهرا تموم حتی آدمای بیسواد هم از این فیلماخوششون نمیاد

 22. مریم می‌گه:

  به نظر من بزرگترین سلاح علم و بهترین گواه تاریخه به نوشته مورخان ترک اغاز سقوط عثمانی دقیقا زمان اوجش بود زمانی که سلیمان در دام مار خوش خط و خالی به نام خرم میفته که کمر به نابودی عثمانیها بسته و برای همین ثمره گناهش باعشق قدیمیش که نقاش بود و اتفاقا از گزند خرم درامان نموند یعنی سلیم را به هر شکل ممکن حتی به قیمت جان بایزید که از خون خودش بود و چه رسد به مصطفی با هر ترفندی یک غیرعثمانی را به تخت مینشاند و زنی یهودی که دشمن قسم خورده مسلمانان است برایش اختیار میکند این گفته مورخین ترک است و بنده از خود چیزی نگفتم در بیعدالتیش همین بس که باهمسر اولش انطور رفتار کرد و اینچنین ذلیل یک افعی شد تازه بعد از مردن ابراهیم هم به دستاورد مهمی نرسید پس نبوغ جنگی نداشت فرزند کشی هم که کرد پس ایمانش ناقص بوده دم کیخسروی خودمون گرم که تا متوجه شد دارد شیفته قدرت و تاج و تخت میشود همه را گذاشت و گذشت که مبادا ظالم شود و چشم عدالت بینش کور .

 23. محمد می‌گه:

  مگه حریم سلطان به دستور شبکه جم ساخته شده که در راستای سیاستهای این شبکه باشه ؟! این یک سریاله مثل میلیونها سریال دیگه که ساخته میشه حالا اگر پیامی توی اون باشه که مستقیما به شبکه پخش کننده برنمیگرده .

 24. mehdi می‌گه:

  بجای این فیلم های بی سرو ته وبدردنخور. چرا به فیلم از زمان هخامنشیان نمیسازن تا به ترکان بفهمونیم که عثمانیشون که انقدر بخاطرش به خود میبالن به موقعی یکی از بخش های کوچک امپراطوری پارس بوده؟
  متاسفانه ما داریم از گذاشته خودمون فرار می کنیم.

 25. mehdi می‌گه:

  بجای این فیلم های بی سرو ته وبدردنخور. چرا به فیلم از زمان هخامنشیان نمیسازن تا به ترکا بفهمونیم که عثمانیشون که انقدر بخاطرش به خود میبالن به موقعی یکی از بخش های کوچک امپراطوری پارس بوده؟
  متاسفانه ما داریم از گذاشته خودمون فرار می کنیم.

  • من می‌گه:

   ایران فقط بلده اینجور فیلمایی بسازه یه پسر فقیر عاشق یه دختر ثروتمندمیشه بعدش ازدرد دوری هم گریه میکنن هه اون اهنگ های غمگین مرخرف فیلم منو کشته با همچین فیلمهای بی محتوای مزخرفی میلیاردی پول میگیرن بابا بسه دیگه هندو گذاشتین تو جیبتون اگهفیلمهاتون یه خورده به درد بخور بود دیگه کسی به ماهواره نیازی نداشت سریالهای تلویزینیتون که نوبره پراز پرخاشگری توهین ناسزا وهزارتا بی فرهنگی دیگه واقعا متاسفم بااون سلیقه چندشتون واون فیلم ساختنتون هرچی پوله حرومتون بشه وقتو پول مردمو اینجوری هدرمیدبن یخورده خلاقیت خرج بدبن.

 26. مدیری می‌گه:

  یک کلام ختم کلام .سریال حریم سلطان در ظاهر زیبا است ولی باطن آن که خیلی مخرب برروی نسل جوان است بر دین ،خانواده واعتقادات ضربه فرهنگی زیان آوری میزند.دیدن این جور فیلم ها که بانقشه ساخته می شوند خیلی زیان باراست.نبینید جواب آن روزقیامت را چه میکنید .اینها همه اش نقشه است برای نسل جوان.من خودم ندیده ام ولی تاحدودی بامحتوای فیلمی آن اشنا هستم.دوباره میگم نبینید.

  • رها می‌گه:

   میشه بگی منظور جنابعالی از “تاثیر مخرب” دقیقا چیه ؟؟؟!!!
   آشنایی با تاریخ یک کشور کجاش مخربه آخه ؟؟!!!!!
   مگه فیلم و سریال انسان هستن که ظاهر و باطن داشته باشن ؟؟!!!!!
   شما وقتی فیلمو ندیدی لطفا نرو بالا منبر !!!!

   • مدیری می‌گه:

    آشنایی با تاریخ یک کشور اصلا مخرب نیست .مشکل اینجاست که این آشنایی با عث شده که دشمن آن زمان ما در تاریخ که به ایران حمله کرد و افراد بسیاری را کشته است شما به آن وفیلم علاقه مند شدید وبرای دشمن دیرینه ی ایران در مقابل دیگران جبه میگیرید.مشکل این جاست که در خلال تاریخی بودن به دین ما توهین می کندبه حضرت محمد(ص)ودیگر معصومین.جوابه این سوالتون هم که گفته اید که مگه فیلم وسریال انسان هستند که ظاهر وباطن داشه باشند باید بگم که کلمه فیلم وسریال نه ولی خود افرادی که در فیلم بازی میکنندوخود نویسنده که مینویسد ظاهر وباطن دارن. من فیلم را ندیده ام وافتخار هم می کنم که ندیده ام ولی در جریان هستم که محتوای این فیلم چگونه است وافراد تیز بین از مظالب نادرست آن که برداشت کردن برای من توضیحاتی داده اند. شما به من بگویید که یک سریال که انقدر طولانی است برای چه است؟آیا اثر مثبتی برروی شما گذاشته است.

 27. حوا می‌گه:

  به نظر من سریال خوبیه.تا اونجایی که من دیدم درباره ایران بد نگفته نمیدونم چرا یه عده ادم بیخودی دارن الکی صحنه سازی میکنن ترکیه درباره تاریخ کشورش فیلم ساخته حالا اونایی که جنبه ندارن نگاه نکنن ودلیل بر بد بودن نذارن.تازه باید به جایسلیمان نام سلطان مصطفی رودر کتابایتاریخ بنویسن سلطان برای سلیمان زیادیه .

 28. مهدی می‌گه:

  اگه مسئولین ما راس میگن اونا هم راجع کورش کبیر فیلم بسازن که دهن ترکا بسته شه

 29. mohammad می‌گه:

  Vaghean seryale jazabie ,az hame lahaz fogholadas ,age seda simaye khodemon ras mige biad seryale koroshe bozorgo mesle harime soltan jazab Dorost kone .

 30. مرجان می‌گه:

  حریم سلطان قشنگه ایران جای خودش ترکیه جای خودش تازه تا حالا تو فیلم ندیدم به ایرانیا توحین کنن تازه همش اسم شاعرای ایرانم میارن شما دیدید توحین کنن ؟؟؟

  • ؟؟ می‌گه:

   avayele serialo age mididi mifahmidi kam tohin nakardan. ye name az ghole shah esmaeil vase soleyman mikhoonan ke avale name be soleiman mige khatab be soltane jahan ke sarvare padeshahani chon DARIUSH o eskandar ast. bad edameye name ke hamash chaploosi boode. soleimanam too javab namaro ba sheykh esmaeil shoroo mikone , hata nemige shah esmaeil. ye tohin dge in ke molanaro yejoori azash yad kardan ke engar tork boode na irani

 31. مرجان می‌گه:

  سلام
  سریال حریم سلطان که برگرفته از زندگی سلیمان قانون هست و کتاب سلطانه کمی با تحریف ساخته شده ولی هیچ ارتباطی به ضد ایرانی بودن نداره یک تاریخی بوده در گذشته اون زده تو چالداران ایرانی کشته بعدش شاه عباس رفته زده پدرشونو در آورده اینا به هم در…چقدر خضعبلات به خورد کاربرا و بینندگان سایت میدین اه اه واقعا چه سایت مزخرفی

 32. 'میترا می‌گه:

  به نظرمن بهترین فیلم ترکیه روى شبکه جم تى وى همین سریال حریم سلطان هست.نمیدونم یکى میکه مخروب نسل جوان ریشه کن خانواده هست.اخه باسوادتاریخ جه ربطى به ریشه کن کردن خانواده داره ،جون واقعیت رونشون میده بده،خوب ایرانم ازکوروش کبیرسریال بسازه ببینیم واقعیتا رومیاره روانتنشبکه ایرانى یاجاهایى که به ضررخودشونه روسانسورمیکنه.

 33. بهزاد می‌گه:

  کدوم کوروش؟؟؟؟نظام فقط مقام معظم رهبریه وملتش هستو همینو بس…کوروش کوروش

 34. بهزاد می‌گه:

  اینقدرم نگید کورش کبیر کورش کبیر!!!!واژه کبیرش که عربیه خودشو نمیدونم!!!!

  • ata turk می‌گه:

   از جنگ چالدران ۵۵۰سال گذشته ولی جنگ عراق ۲۵ سال هم نشده باهم دادش شدین پس چطور اینو فراموش کردین اونو نه. من نفهمیدم شما نزادپرستین یا عرب پرست!

 35. نرگس می‌گه:

  ممنونم بابت عکسا۳>

 36. رادین می‌گه:

  درگذشت محدثه رو تسلیت نمیگمD:

 37. جعفر می‌گه:

  ببخشید شما خودشون هستید یا روح خودتون چرامن تورو نمى بینم

 38. غلامحسین می‌گه:

  بى جنبه مگه تودوست دخترمن نبودى نبینم باکس دیگه اى بپرى

 39. مجرد می‌گه:

  وا دخترتوکه گفتى میرم ازاین سایت عجب توخودشیطونودرس دادى

نظرتان را در مورد مطلب جعل همه جانبه تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان + تصاویر بنویسید

نظرسنجی ممتاز

چرا مردم "مرتضی پاشایی" را دوست داشتند؟

مشاهده نتیجه نظرسنجی

Loading ... Loading ...
   
طراحی سایت حرفه ای
نیازهای روزانه