پربیننده در 30روز


پربیننده ترین اخبار

درآمد اینترنتی”
تنها راه کسب درآمد اینترنتی

طراحی سایت حرفه ای”
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

تاریخ انتشار خبر: ۳۰م آبان ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: ۷۹۵ نظر
منتشر شده در مجموعه: مطالب خواندنی / وب گردی / ویژه
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

جعل همه جانبه تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان + تصاویر

به اشتراک بگذارید

این خبر در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱ بە نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2012/11/e14166842af9ff64021f67cf58935f591.jpg

از تبلیغ یک پادشاه اشغالگر و تحریف تاریخ برای عریان نمایی تا کلاه برداری

گروه جم تی وی، گروهی می باشند که در شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای از حوزه پخش سریال‌های تاریخی جعلی تا جذب و فرار سرمایه‌های ارزی از کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش تفسیری خبرنگار وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ تلویزیون جم(Gem tv)، شبکه تلویزیونی مدعی سرگرمی برائ فارسی زبانان است که از لندن در انگلیس پخش می‌شود. محتوای این شبکه برنامه‌های بە ظاهر سرگرم‌کننده‌ای که علاوه بر تاثیر سوء بر نهاد خانواده مناسبات معمول میان اعضای خانواده را بە تحریف واقعیت‌های تاریخی می‌کشاند. برنامه‌های تلویزیون جم همراه با زیرنویس و یا دوبله فارسی پخش می‌شوند. در ابتدای فعالیت این شبکه خرید و پخش سریال‌های ارزان قیمت کلمبیایی نیمه برهنه رویه‌ای همیشگی بود.
اما در آخرین سری از اقدامات خزنده ضد فرهنگی و همسو با شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب، تلویزیون جم اقدام بە پخش سریال اهانت آمیزی بە نام حریم سلطان نموده است، پخش این سریال در حالی صورت می‌گیرد که عده زیادی از کاربران ایرانی در صفحه اجتماعی تلویزیون جم در مخالفت با پخش این سریال، آن را «ضد ایرانی» نامیده‌اند.

در این سریال داستانی در حال پخش شخصیت‌هایی تبلیغ می‌شوند که از پیشینه خیانت و جنایت شان در قبال مردم ایران کم نمی‌توان گفت. سلطان سلیمان پادشاه عثمانی فرزند سلطان سلیم از سلاطین عثمانی چهره محبوب این سریال است. پادشاهی که در جنگ چالداران ایرانیان بیشماری را بی‌رحمانه بە قتل می‌رساند. وی همچنین با ویرانی و نابودی شهرهای بسیاری از ایران تبریز را بە اشغال در می‌آورد.اما نکته قابل توجه این سریال تقلب عمدی است که در پوشش زنان عثمانی صورت گرفته است. بە طوری که نوع لباس و پوششی که در آن تاریخ وقتی زنان در دوره عثمانی استفاده می‌کرده‌اند بسیار پوشیده‌ بوده، و این در حالی است که لباسهای تبلیغ شده در فیلم بسیار امروزی‌تر شده و اصلا پوشیده نیست. و همه این موارد حکایت از توطئه فرهنگی خزنده‌ای است که این شبکه در پیگیری آن مصمم است.نمونه‌های دیگری از فعالیت‌های خزنده این شبکه بە اصطلاح تلویزیونیاما توطئه‌ها و کلاهبرداری‌های این شبکه بە همینجا ختم نمی‌شود. مدتی است که شبکه جم تی وی که متعلق بە خانواده کریمیان است و دفتری هم در تهران دارند با پخش آگهی بازرگانی از ایرانیانی که خواهان درآمد ارزی و سرمایه گذاری در کشوری غیر از کشور خود می باشند، می‌خواهد که با دفتر این شبکه در دبی تماس بگیرند.

آگهی مورد اشاره بنام شرکت «گلدن گروپ» پخش می‌شود که این شرکت در تهران بە نام دیگری که در نزد ما امانت می‌ماند ثبت شده و سهام عمده این شرکت نیز متعلق بە آقای سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دبی است.

براساس اطلاعات بدست آمده مدیران این شرکت که تحت پوشش‌های مختلف در کشور کار می‌کنند با بعضی از مسئولین سیاسی کشورهای منطقه بە توافقاتی برائ خارج کردن سرمایه‌های ایرانی از کشور دست یافته‌اند و از طریق تلویزیون در صدد سازماندهی و خارج کردن این سرمایه‌ها از کشور می‌باشند.

این در حالی است که سعید کریمیان در قالب شرکتهای دیگری چون «دبلیو آی پی»، «آپولونیا کالج» و «گروه طلائی آسیا» سالهاست که بصورت میلیونی سرمایه‌های کشور را خارج می‌کنند.

عوامل جم تی وی چه کسانی می باشند؟

تمام مدیران و عوامل جم از خانواده کریمیان می‌باشند و همگی با یکدیگر فامیل می باشند. تنها سارا رهبری نسبت خویشاوندی نداشت که مدتی است او را هم از جم اخراج کردند تا برنامه‌های گروه جم همچنان با خانواده کریمیان پیش رود.

سعید کریمیان / مدیر گروه جم/ ساکن لندن

هادی کریمیان/ مدیرکنترل کیفی شبکه جم/ ساکن لندن

پریناز کریمیان/ برادر زاده هادی کریمیان/ مدیر شبکه جم/ دوبولر سریال‌های جم/ ساکن کوالالامپور همکاری با شعبه کوالالامپور جم

سارا رهبری/ مدیر تولید سابق شبکه جم که مدتی است از جم اخراج شده/ ساکن دوبی/ مدیر تولید شبکه فارسی وان

ماهان کریمیان/ مدیرمنطقه ای شبکه/ ساکن کالیفرنیا/ برادرزاده هادی کریمیان

علی کریمیان/ ساکن کالیفرنیا/ عکاس و فیلمبردار/ برادرزاده هادی کریمیان

 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

 

نظرات
تا این لحظه ۷۹۵نظر ثبت شده
 1. mojtaba می‌گه:

  من عاشق حریم سلطانم
  چون درس های زایادی گرفتم عدالت سلیمان
  عشق خرم و سلمان به یکدیگر که هیچ یک از سریال های ایرانی نمیتوانستم در یابم منظورم معنی عشق
  همه ی سریال های جم این گونه اند
  شاید اگر این سریال ها را نمی دیدم در آینده آدمی هوس ران بودم
  مثل همه ایرانی ها

  • joker می‌گه:

   وقتی میگی همه یعنی خودتم جزوه همون آدمایی
   درضمن این فیلما بدرده کسایی میخوره که از خودشونو ظرفیتشون کامل خبر داشته باشن و مطمءن باشن که بالاست
   در غیره این صورت به نظره شخصی من بهتره نبیینن آدمای ظرفیت پایین که فردا به همدیگه شک نکنن تو زندگیاشون بعد زندگی خودشونو اطرفیانشونو تباه کنن
   درضمن آدم موفق و خوشبخت تو این دنیا به نظرم اونیه که خودشو به هیچ چیز عادت نده
   یاعلی

  • زن ایرانی می‌گه:

   من این حریم سلطان رو که میگید ندیدم
   ولی همه ایرانیا هوس باز نیستند همانطور که همه خارجیها هوس باز نیستند
   اگر از عشق میخواهید فیلم ببینید اونم ایرانی سریال ارمغان تاریکی بهترینه حاتماتهیه کنیدو ببینید از اول تا آخرش معنی وافغی عشق با زیباترین موسیقی به دل آدم میشینه

 2. mahyar می‌گه:

  به نظر من حرف اصلی‌ فیلم که حرف خوبی‌ هم هست فساد در حکومت‌های که قدرت دست یک نفر و یک خانوادست..چرا که این عدم‌ها ماسلن سلیمان و خرم با اینکه عدم‌های خیلی‌ بعدی نیستن مثلا سلیمان خودش آدمیه که به قانون احترام میذاره و عشق پیش و احساسی‌ هم هست اما به خاطر نوع حکومت و فساد دستگاه حکومتی مجبور می‌شه پسرانش…( مصطفی و جهانگیر) و دوستش ابراهیم رو بکشه ..همچنین هم خرّم،،چیزی که نگرانم می‌کنه این همه کورش کوروش کردن دوستان..من مطمئنم در دستگاه هکمتی کوروش هم همین بست بود،..قدرت فساد و قدرت مطلق فساد مطلق

  • Aaa می‌گه:

   مهیار جان بهت پیشنهاد میکنم وقتی راجب تاریخ اطلاعات نداری اینطور نظر ندی…کاری به فیلم ندارم چیزی که مشخصه ایران در زمان این پادشاه شکستهای زیادی متحمل شده و در زمان شاه عباس کبیر ما بودیم که عثمانی رو به زانو در آوردیم.درضمن راجب کوروش وهخامنش چند کتاب بخون.

  • حسین می‌گه:

   سلام دوستان
   به نظر من همانطور که هر کشوری دوست داره تاریخ خودش رو به جهانیان نشون بده وبه آن افتخار کنه کشور ترکیه هم اینکار رو کرده و ما هم افتخار میکنیم هم به کورش وهم به دلاورانی که ۸ سال با عراق نه، بلکه با دنیا جنگیدن ویک وجب از خاک ایران رو به دشمن ندادند البته نباید از نفوذ ماسون ها در سیستم دولتی کشور ترکیه هم گذشت چون هر جا اونا باشن با اعمال نفوذ چیزها رو تغییر میدن مثل معماری شهرها ..

  • ملیحه می‌گه:

   مهیار جان…
   جون من…. این تن بمیره… به غیر از اسم کوروش کبیر اطلاعات دیگه ای راجع به ایشون داری؟؟؟
   مطلبی راجع به ایشون و خدماتشون خوندی؟
   وقتی یک ایرانی راجع به یکی از بهترین پادشاهان ایرانی چنین نطری داره چه توقعی میشه از خارجی ها داشت که فیلم هایی امثال ۳۰۰ و… نسازن؟
   اول مطالعه،بعد اظهار نطر.

 3. ؟ می‌گه:

  حریم سلطان اشغل ترین سریال است.درود بر سریال های ایرانی.s.a.reza1379622.gmail.com نظر دهید درباره ی این موضوع

 4. ادم بده می‌گه:

  اگه بده چرا سریال شاها مونا درست نمیکنیم نادشاه داشتیمو…..وقتی صداوسیماکوچکترین تلاشی واسه سریالای خوب نمیکنه.فقط خاموش باشید.سریال میسازه مرگ وبدبختی و…که توش همه پلیسا عالین یه نفر نمیتونه در بره ار دستشون.هرچی میسازن تکراری وبدون هزینه.بعدم انقد کشش میدن بازیگرا از سرکار تامیره خونه یه قسمتش تموم میشه.خداشاهده یادسال۶۵.۶۶کودکیم میفتم گریم میگیره یه کارتونا پنج دیقه میدادن رفت تاهفته بعد بخدا الان که۳۳سالمه حلالشون نکردم الان پسرم کارتون میخدببینه همه کانالای ایرانا میگردم هیجی جز موعظه نداره ولی ماهواره خریدم بیست وچهار ساعت کارتون میزاره بچه سرگرم بشه.نمیزارم عقدههای من سرش بیاد.چرا همه رامحکوم میکنیم ایراد خودمونیم باتعصب کوکورانه.هیچکس وطنشا نمیفروشه ولی ادم زندگی میخاد کارومسکن وتفریح میخاد اگه عدالت علی بود این وضعمون نبود.توراخدا همینجوری به همه توهین نکنیم توهمه بحثادودسته باهم میجنگیم خدارافراموش نکنیم اگه میگیم ماهواره بده باید بگیم اقابجاش مسئولامون اینا گذاشتن نه رو هواتوهین کنیم که جزحقالناسه. باگوسی سختمه نوشتن وگرنه خیلی درددلا دارم که پیرم کرده خداهمه ایرانیاراسربلندواقعی کنه نه شعاری.

 5. ادم بده می‌گه:

  اگه بده چرا سریال شاها مونا درست نمیکنیم نادشاه داشتیمو…..وقتی صداوسیماکوچکترین تلاشی واسه سریالای خوب نمیکنه.فقط خاموش باشید.سریال میسازه مرگ وبدبختی و…که توش همه پلیسا عالین یه نفر نمیتونه در بره ار دستشون.هرچی میسازن تکراری وبدون هزینه.بعدم انقد کشش میدن بازیگرا از سرکار تامیره خونه یه قسمتش تموم میشه.خداشاهده یادسال۶۵.۶۶کودکیم میفتم گریم میگیره یه کارتونا پنج دیقه میدادن رفت تاهفته بعد بخدا الان که۳۳سالمه حلالشون نکردم الان پسرم کارتون میخدببینه همه کانالای ایرانا میگردم هیجی جز موعظه نداره ولی ماهواره خریدم بیست وچهار ساعت کارتون میزاره بچه سرگرم بشه.نمیزارم عقدههای من سرش بیاد.چرا همه رامحکوم میکنیم ایراد خودمونیم باتعصب کوکورانه.هیچکس وطنشا نمیفروشه ولی ادم زندگی میخاد کارومسکن وتفریح میخاد اگه عدالت علی بود این وضعمون نبود.توراخدا همینجوری به همه توهین نکنیم توهمه بحثادودسته باهم میجنگیم خدارافراموش نکنیم اگه میگیم ماهواره بده باید بگیم اقابجاش مسئولامون اینا گذاشتن نه رو هواتوهین کنیم که جزحقالناسه. باگوسی سختمه نوشتن وگرنه خیلی درددلا دارم که پیرم کرده خداهمه ایرانیاراسربلندواقعی کنه نه شعاری.خدایی حق بگیم حق نگهدارتون

 6. پروان می‌گه:

  سریال بسیار زیبا ساخته شده. استفاده از بازیگران حرفه ای ، لباسهای زیبا ، لوکیشن های فوق العاده و علی الخصوص موسیقی متن بسیار قوی و زیبایی که جذابیت سریال رو چندین برابر کرده…

 7. پروان می‌گه:

  سریال بسیار زیبا ساخته شده. استفاده از بازیگران حرفه ای ، لباسهای زیبا ، لوکیشن های فوق العاده و همچنین موسیقی متن بسیار قوی و زیبایی که جذابیت سریال رو چندین برابر کرده…

 8. روژینا می‌گه:

  نه کـــــه فیلمهـــــای تــــاریخی ایـــران خیلـــــی واقعیــــــــــه!!!!

 9. سارا می‌گه:

  دمشون گرم که لباسهای زنان ایرانی رو امروزی و بدون پوشش نشون دادند.پس نه اونجوری نشونمون بدن ابرومون بره.

 10. هما می‌گه:

  مسقره ها میرین اونجا بی احترامی به ایرونی ها کنین

 11. فاطمه می‌گه:

  سریال حریم سلطان و کشور ترکیه ساخته خب معلومه که پادشاه کشورشون و قدرتمند و خوب نشون بدن. همون جور که ما هم نادر شاه و قدرتمند می دونیم ولی اگر کشور هند راجع به نادر شاه بخواد فیلم بسازه اون و انسان بدی نشون میده.

 12. محسن می‌گه:

  جدا از این مساءل فیلم جذابی است مخصوصا اون زنای خوشگلش در حرمسرا من از این فیلم خوشم میاد.

 13. اوین می‌گه:

  خدا بگم شما مردا رو چیکار کنه که اگه دنیا رو اب ببره شماها رو چشم چرونی میبره.اصلانم فیلم جالبی نیست چون طرف داراش همه مردن

 14. سحر می‌گه:

  آقا محسن متاسفم که اینقدر سطحی و ظاهر فریب هستید. حتی همون خرم هم آنچنان زیبا نبود گول خوردن تا کی

 15. rasam می‌گه:

  در هیچ قسمت از حریم سلطان در مورد ایران صحبت نشده.نمیدونم چرا اینقدر دوست دارین این سریالو ضد ایرانی نشون بدین.ترکیه در مورد یکی از پادشاهان دوره گذشته کشورش سریال ساخته و خیلی هم موفق بوده .مثل کشور ما نیست که از گذششته خودش فرار کنه.اگه ایران میتونه در مورد کوروش سریال درست کنه که کسی این سریال نگاه نکنه.در ضمن این طرز لباس های بازیگرها واسه جذاب شدن سریاله.

 16. عارف می‌گه:

  به نظرمن هیچ چیز نمیتونه به اصالت و تاریخ وتمدن چندهزارساله وغنی ایران لطمه وارد کنه.ماباید به ایرانی بودنمون افتخارکنیم

 17. امیر حسین از هرسین می‌گه:

  فیلم حریم سلطان یکی از بد ترین فیلم های تاریخ است این فیلم خیلی از صحنه هاش دروغ محز

 18. میترا می‌گه:

  من وهمسرم عاشق این سریال حریم سلطان هستیم.ازهرلحاظ خوبه،زیادم بوشش نامناسبى ندارن،سکانس هاى نیمه مبتذل م داره ولى واسه خارجى هاعادیه،شبکه هاى ایرانى برنامه جالب وجذابى نداره که تلوزیون بخش بشه.اکه فیلم خوب داشته باشن تازه به زورسینمایى شومیسازن .اونن اکه بخوایم ببینیم بایدازجیبمون هزینه اى برداخت کنیم تا فیلم مثلاجذاب ایرانى ببینیم.سریال هاى ماهواره اى خیلى عالى.

 19. زندی می‌گه:

  اولا من تعجب می کنم چرا دوبلورها در متن فیلم دستکاری کرده و مثلا جنگ سلطان سلیمان را با شاه تهماسب جنگ با ازبکان تلقی می کنند و هیچ اشاره ای به جنگهای ایران و عثمانی نمی نمایند .ثانیا با روی کار آمدن دولت خون آشام صفوی و قزلباشان که اکثرا از نواحی ترکیه به درون ایران خزش کرده بودند و پیرامون شاه اسماعیل را گرفتند و تاریخ وتمدن ایران را از بین بردند و جهت شیعه کردن مردم در نواحی آذر بیجان مردمان بدبخت را قتل عام نمودند و بعد از شکست سخیفانه اسماعیل در جنگ چالدران و فتح تبریز مردم به شادی وین بندی شهر دست زدند بخاطر رهایی از تجاوزات و کشتارهایی قزلباشان.حالایه عده بیسواد نادان می گویند سلیمان مردم ایران را سلاخی کرد

  • ata turk می‌گه:

   اگه حکومت صفویه فارس بودن بازم می گفتی خون اشامند ضمنآ صفوی ها اذربایجانی بودن واگه تو جنگ چالدران جلوی عثمانی ها رو نگرفته بودن به جای خرم خواهرت بغل سلیمان بود نمی خوام به زبان یا ملتی توهین بکنم ولی شما فارس ها شور نژاد پرستی رو دراوردین.

 20. میترا می‌گه:

  ند عزیز نمیدونم خانومى یااقا،زیادبه تاریخ وسیاست دست درازى نکن .ولش کن خودمونو خوش است.واله یبارم شده به این موضوع فکرکن جى کفتم.برنامتوببین حالشوببر.

 21. دنیا می‌گه:

  مسئولان محترم کشور با خود می گویید چرا مردم ماهواره نگاه می کنن از بس برنامه های تلوزیون ایران بدرد نخور و با موضوعات تکراری هستن در این فیلم های ایرانی مردها همه خائن و دو زنه هستند یا موضوعات به درد نخور دارند

  • مونا می‌گه:

   به نظر من این فیلم خیلی خوب بود از جوون تا سالمند همیشه دنبالش میکردن مادربزرگ من حتی۱قسمتش روهم ازدست نمیداد اما فیلمای ما با تشییع جنازه شروع میشن با بیمارستان و بهشت زهرا تموم حتی آدمای بیسواد هم از این فیلماخوششون نمیاد

 22. مریم می‌گه:

  به نظر من بزرگترین سلاح علم و بهترین گواه تاریخه به نوشته مورخان ترک اغاز سقوط عثمانی دقیقا زمان اوجش بود زمانی که سلیمان در دام مار خوش خط و خالی به نام خرم میفته که کمر به نابودی عثمانیها بسته و برای همین ثمره گناهش باعشق قدیمیش که نقاش بود و اتفاقا از گزند خرم درامان نموند یعنی سلیم را به هر شکل ممکن حتی به قیمت جان بایزید که از خون خودش بود و چه رسد به مصطفی با هر ترفندی یک غیرعثمانی را به تخت مینشاند و زنی یهودی که دشمن قسم خورده مسلمانان است برایش اختیار میکند این گفته مورخین ترک است و بنده از خود چیزی نگفتم در بیعدالتیش همین بس که باهمسر اولش انطور رفتار کرد و اینچنین ذلیل یک افعی شد تازه بعد از مردن ابراهیم هم به دستاورد مهمی نرسید پس نبوغ جنگی نداشت فرزند کشی هم که کرد پس ایمانش ناقص بوده دم کیخسروی خودمون گرم که تا متوجه شد دارد شیفته قدرت و تاج و تخت میشود همه را گذاشت و گذشت که مبادا ظالم شود و چشم عدالت بینش کور .

 23. محمد می‌گه:

  مگه حریم سلطان به دستور شبکه جم ساخته شده که در راستای سیاستهای این شبکه باشه ؟! این یک سریاله مثل میلیونها سریال دیگه که ساخته میشه حالا اگر پیامی توی اون باشه که مستقیما به شبکه پخش کننده برنمیگرده .

 24. mehdi می‌گه:

  بجای این فیلم های بی سرو ته وبدردنخور. چرا به فیلم از زمان هخامنشیان نمیسازن تا به ترکان بفهمونیم که عثمانیشون که انقدر بخاطرش به خود میبالن به موقعی یکی از بخش های کوچک امپراطوری پارس بوده؟
  متاسفانه ما داریم از گذاشته خودمون فرار می کنیم.

  • یکی از تــــــــــــــــــــــــبرِِِِِِِِِِِِِِِِِِیــــــــــــــــــــــــــــــز می‌گه:

   آخه کی میخواین بفهمین ایرانی یعنی آریایی…آریایی یعنی پارت و ماد و پارس ها… مادهایعنی همون ترکا…چرا ایرانو فقط متعلق به پارس ها میدونین یه بار برو تاریخو کامل بخون بعد بیا درمورد تاریخ توضیح بده… این سه گروه با همکاری هم موفق شدن چرا همش میخوای تفرقه ایجاد کنی ایران هنوزم ترک داره وتا ابـــــــــــــــــــــــد خواهد داشت….

 25. mehdi می‌گه:

  بجای این فیلم های بی سرو ته وبدردنخور. چرا به فیلم از زمان هخامنشیان نمیسازن تا به ترکا بفهمونیم که عثمانیشون که انقدر بخاطرش به خود میبالن به موقعی یکی از بخش های کوچک امپراطوری پارس بوده؟
  متاسفانه ما داریم از گذاشته خودمون فرار می کنیم.

  • من می‌گه:

   ایران فقط بلده اینجور فیلمایی بسازه یه پسر فقیر عاشق یه دختر ثروتمندمیشه بعدش ازدرد دوری هم گریه میکنن هه اون اهنگ های غمگین مرخرف فیلم منو کشته با همچین فیلمهای بی محتوای مزخرفی میلیاردی پول میگیرن بابا بسه دیگه هندو گذاشتین تو جیبتون اگهفیلمهاتون یه خورده به درد بخور بود دیگه کسی به ماهواره نیازی نداشت سریالهای تلویزینیتون که نوبره پراز پرخاشگری توهین ناسزا وهزارتا بی فرهنگی دیگه واقعا متاسفم بااون سلیقه چندشتون واون فیلم ساختنتون هرچی پوله حرومتون بشه وقتو پول مردمو اینجوری هدرمیدبن یخورده خلاقیت خرج بدبن.

 26. مدیری می‌گه:

  یک کلام ختم کلام .سریال حریم سلطان در ظاهر زیبا است ولی باطن آن که خیلی مخرب برروی نسل جوان است بر دین ،خانواده واعتقادات ضربه فرهنگی زیان آوری میزند.دیدن این جور فیلم ها که بانقشه ساخته می شوند خیلی زیان باراست.نبینید جواب آن روزقیامت را چه میکنید .اینها همه اش نقشه است برای نسل جوان.من خودم ندیده ام ولی تاحدودی بامحتوای فیلمی آن اشنا هستم.دوباره میگم نبینید.

  • رها می‌گه:

   میشه بگی منظور جنابعالی از “تاثیر مخرب” دقیقا چیه ؟؟؟!!!
   آشنایی با تاریخ یک کشور کجاش مخربه آخه ؟؟!!!!!
   مگه فیلم و سریال انسان هستن که ظاهر و باطن داشته باشن ؟؟!!!!!
   شما وقتی فیلمو ندیدی لطفا نرو بالا منبر !!!!

   • مدیری می‌گه:

    آشنایی با تاریخ یک کشور اصلا مخرب نیست .مشکل اینجاست که این آشنایی با عث شده که دشمن آن زمان ما در تاریخ که به ایران حمله کرد و افراد بسیاری را کشته است شما به آن وفیلم علاقه مند شدید وبرای دشمن دیرینه ی ایران در مقابل دیگران جبه میگیرید.مشکل این جاست که در خلال تاریخی بودن به دین ما توهین می کندبه حضرت محمد(ص)ودیگر معصومین.جوابه این سوالتون هم که گفته اید که مگه فیلم وسریال انسان هستند که ظاهر وباطن داشه باشند باید بگم که کلمه فیلم وسریال نه ولی خود افرادی که در فیلم بازی میکنندوخود نویسنده که مینویسد ظاهر وباطن دارن. من فیلم را ندیده ام وافتخار هم می کنم که ندیده ام ولی در جریان هستم که محتوای این فیلم چگونه است وافراد تیز بین از مظالب نادرست آن که برداشت کردن برای من توضیحاتی داده اند. شما به من بگویید که یک سریال که انقدر طولانی است برای چه است؟آیا اثر مثبتی برروی شما گذاشته است.

 27. حوا می‌گه:

  به نظر من سریال خوبیه.تا اونجایی که من دیدم درباره ایران بد نگفته نمیدونم چرا یه عده ادم بیخودی دارن الکی صحنه سازی میکنن ترکیه درباره تاریخ کشورش فیلم ساخته حالا اونایی که جنبه ندارن نگاه نکنن ودلیل بر بد بودن نذارن.تازه باید به جایسلیمان نام سلطان مصطفی رودر کتابایتاریخ بنویسن سلطان برای سلیمان زیادیه .

 28. مهدی می‌گه:

  اگه مسئولین ما راس میگن اونا هم راجع کورش کبیر فیلم بسازن که دهن ترکا بسته شه

 29. mohammad می‌گه:

  Vaghean seryale jazabie ,az hame lahaz fogholadas ,age seda simaye khodemon ras mige biad seryale koroshe bozorgo mesle harime soltan jazab Dorost kone .

 30. مرجان می‌گه:

  حریم سلطان قشنگه ایران جای خودش ترکیه جای خودش تازه تا حالا تو فیلم ندیدم به ایرانیا توحین کنن تازه همش اسم شاعرای ایرانم میارن شما دیدید توحین کنن ؟؟؟

  • ؟؟ می‌گه:

   avayele serialo age mididi mifahmidi kam tohin nakardan. ye name az ghole shah esmaeil vase soleyman mikhoonan ke avale name be soleiman mige khatab be soltane jahan ke sarvare padeshahani chon DARIUSH o eskandar ast. bad edameye name ke hamash chaploosi boode. soleimanam too javab namaro ba sheykh esmaeil shoroo mikone , hata nemige shah esmaeil. ye tohin dge in ke molanaro yejoori azash yad kardan ke engar tork boode na irani

 31. مرجان می‌گه:

  سلام
  سریال حریم سلطان که برگرفته از زندگی سلیمان قانون هست و کتاب سلطانه کمی با تحریف ساخته شده ولی هیچ ارتباطی به ضد ایرانی بودن نداره یک تاریخی بوده در گذشته اون زده تو چالداران ایرانی کشته بعدش شاه عباس رفته زده پدرشونو در آورده اینا به هم در…چقدر خضعبلات به خورد کاربرا و بینندگان سایت میدین اه اه واقعا چه سایت مزخرفی

 32. 'میترا می‌گه:

  به نظرمن بهترین فیلم ترکیه روى شبکه جم تى وى همین سریال حریم سلطان هست.نمیدونم یکى میکه مخروب نسل جوان ریشه کن خانواده هست.اخه باسوادتاریخ جه ربطى به ریشه کن کردن خانواده داره ،جون واقعیت رونشون میده بده،خوب ایرانم ازکوروش کبیرسریال بسازه ببینیم واقعیتا رومیاره روانتنشبکه ایرانى یاجاهایى که به ضررخودشونه روسانسورمیکنه.

 33. بهزاد می‌گه:

  کدوم کوروش؟؟؟؟نظام فقط مقام معظم رهبریه وملتش هستو همینو بس…کوروش کوروش

 34. بهزاد می‌گه:

  اینقدرم نگید کورش کبیر کورش کبیر!!!!واژه کبیرش که عربیه خودشو نمیدونم!!!!

  • ata turk می‌گه:

   از جنگ چالدران ۵۵۰سال گذشته ولی جنگ عراق ۲۵ سال هم نشده باهم دادش شدین پس چطور اینو فراموش کردین اونو نه. من نفهمیدم شما نزادپرستین یا عرب پرست!

 35. نرگس می‌گه:

  ممنونم بابت عکسا۳>

 36. رادین می‌گه:

  درگذشت محدثه رو تسلیت نمیگمD:

 37. جعفر می‌گه:

  ببخشید شما خودشون هستید یا روح خودتون چرامن تورو نمى بینم

 38. غلامحسین می‌گه:

  بى جنبه مگه تودوست دخترمن نبودى نبینم باکس دیگه اى بپرى

  • محدثه cr7 می‌گه:

   بلابه دور نه من دوس پسردارم نیازی به تو ندارم

   • غلامحسین می‌گه:

    شکرخوردکردى هیچ راهى نداره فقط دوست دخترخودمى بگوخبادرس اشتباهى بده بیام خواستگاریت

    • سارینا می‌گه:

     از اسمت معلمه زشتی توهین نباشه ولی اسمت تو قدیم ها مونده دهاتی عقده ایی این محدثه جون دوست جون جونیمه و به خاطر همین دارم طرف داریش میکنم .بعدم واسه کسی دورویی کن که حوصله همون یه روتم داشته باشه OK

     • غلامحسین می‌گه:

      اگه مهدسه روقبول دارى بایدحرفش هم اویزه گوش ات کنى اون بزرگوارجمله زیبایى داشت که مى گفت البته اینجورموقع ها مى گفت:هرکى گفت پیرزن بپروسط زربزن احساس مى کنم ادم نرمالى نیستى فکرنکنم حتى یکى ازکامنتام مخاطبش توبوده باشى اگه بااسم دیگه باتوقبلا همکلام شدم واسه خودم متاسفم

      • سارینا می‌گه:

       بی سواد محدثه رو درست بنویس بعدم وقتی گفتن نخود بعد بپر تو آش آدم نرمال.!
       آخه روانی من اگه بخوام با تو هم کلام بشم از سگ کم ترم . یه ثانیه نمی ذارم خودم زنده بمونم میرم خودمو می کشم .
       بعدم میشه بگی کدوم خری باهات هم کلام شده که فکر میکنی منم وای آخییی فهمیدم هر کی باهات هم کلام میشه مث خودت قاطی داره بعد اگه با یه قاطی صحبت کنی فکر میکنی همونه باشه بابا من نرمالم ولی قاطی دارم خوبه.

     • لیلا می‌گه:

      سارینا جون معلمه نه فکرکنم منظورت معلومه؟ اه اه ضایع

      • سارینا می‌گه:

       خوب که دقتدمیکنم میبینم این ور آبی ها کلن یه چیزیشون هست لیلی جون.
       یه کم که دقت کنی میبینی که یه کلمه جامونده احمق.

       آره فکر کنم وقت اضافه داشتی به خودت گفتی بذار برم یه سوتی بدم و بیام هههههههه

     • آرش.. می‌گه:

      این چه دوستیه جون جونیه که هیچی ازهم نمی دونین تازه اینجا میخواهین بنای دوستی بریزین؟جون جونی گفتنت ازکجااومده؟

      • سارینا می‌گه:

       عزیزم شاید یه چیز هایی هست که نباید بدونی پس چرا فضولی میکنی.؟!؟!!!!!؟؟؟؟؟

       • آرش می‌گه:

        بچه تجریش بابا بالایی چطور حالیت کنیم بچه های بالا مودب هستندتو ازخوده حلبی آبادی بفهم اینجا که هر کسی می تونه نظربده چطورخودت زبونت براهمه درازه اما نوبت بقیه بشه فضولیه؟

        • سارینا می‌گه:

         عزیزم این بحث اسم کسی رو نبرد بین من محدثه غلام حسین و رادین بود که همه پریدن وسط نمیگم کسی نظر نده اینجا جای نظر دادنه اما تو بحث های دیگران دخالت نکنه….!!!!!!!!!

   • مهسا می‌گه:

    وای چه بی حیا…

 39. مجرد می‌گه:

  وا دخترتوکه گفتى میرم ازاین سایت عجب توخودشیطونودرس دادى

 40. ساره می‌گه:

  بازیگرهاش خیلى خوب هستند

 41. الهام می‌گه:

  این سریال ها همشون مزخرفن مردم مملکت ما رو خراب کردن از خدامه این شبکه برای همیشه قطع بشه.

 42. رادین می‌گه:

  سارینا توهین می کنی بعدش میگی توهین نباشه .دلش خواسته .هروقت گفتن خاک انداز خودتو وسط بیانداز.از این به بعد هر وقت خواستن اسم یذاری یه شهر مینویسن +نا میشه اسم برا ملت مثل ساری+نا میشه سارینا ری +نا میشه رینا مشهد +نا مشهدینا

  • سارینا می‌گه:

   به نکته ی خوبی توجه کردی منم وقتی میخواستم شهر بازی کنم همیشه میگفتم ساری ولی خوبه باید به اسم ساری دو کلمه اضافه کنی تا بشه سارینا .
   ولی اگه به اول اسمت یه کلمه اضافه کنی مث {و} میشه ورامین اسم یه شهر لطفن انکار نکن مقایسه تو را از پا در می آورد. وامین شهر جانننننننن.

   • سارینا می‌گه:

    نه نه اشتباه کردم هههههه
    الکی خواستم شوخی کنم رادین جان اما اولش راست بود آخرش غلط بود که گفتم ورامین همش غلط اضافی بود ok
    ولی با یه کم بازسازی درست میشه.مث:
    حرف _ر_ رو برداری و به جاش حرف و بذاریم بعد د رو برداریم و به جاش م بذاریم.حالا یه کم فک کن.

  • سارینا می‌گه:

   میدونی نه بعضی ها سوسولن گفتم توهین نباشه یه وقت به بعضی ها بر نخوره.
   مشکل تو نیست که نمی فهمی مشکل منه که انتظار دارم بفهمیو

 43. زهرا می‌گه:

  رادین خیلی باحالی خخخخخخ ساری نا اسم غلامحسین بهتره هم مذهبیه هم بانمک صداقتم داره اسم خودشوگفته ازکجامعلوم اسم خودت عالم جان خانم نباشه ساری نا قلابی؟

  • سارینا می‌گه:

   باشه بابا خانمی که به اسم های مذهبی اعتقاد داره.
   تو برو اول حرف یاد بگیر بعدن بحرف.اگه فک میکنی پسرم خیلی احمقی.
   بعدم با این حرفی که زدی فک نکن منحصر به فردی نخیر عزیزم شما الکی متصل به برقی.
   ناراحت شدی و خواستی بری دو دل نباش بگو بزنگم آژانس بیاد.

 44. محدثه cr7 می‌گه:

  سارینا جان دمت گرم واقعا که دوست جون جونمی ازاین به بعد هروقت کسی حرف زد سارینا میتونه به جای من حرف بزنه
  افتااد!!!!قابل توجه کسانی که حرفای چرتو پرت میزنن ضمنا من سنم کمه جناب مجرد شما با کی بودی ها راستی من دیگه زیاد اینجاها نمیام میرم تو بقیه ی جاها سارینا جان بازم میگم دوست دارم حرف من حرف سارینا هم هست رادین تو چه خصلتی داری که تو همه ی موضو ع ها میپری وسط به قول معروف هروقت گفتن چسد بپر وسط

 45. غلامحسین می‌گه:

  راستى یادم رفت بگم من تنهایى زندگى مى کنم دختر

 46. غلامحسین می‌گه:

  سارینا چندسالته خونتون کجاست مى خوام واسه امرخیرمزاحمتون بشم من پدرومادرمو دوسالگى ازدست دادم اونا فوت شدندتابیست سالگى بادایى ام زندگى مى کردم اما حالا هف هشت ساله تنها زندگى مى کنم اجازه مى دى بیام خواستگاریت اعتمادبنفستو دوست مى دارم

  • سارینا می‌گه:

   سالمی عزیزم؟
   انگاری یه چیزیت هست ! درسته !!!!!!!!
   تو اندازه بابامی من یه الف بچه با توی عقده ایی؟
   بابا من با یکی ازدواج میکنم که هم سطح خودم باشه نه با تو که تا اسمت بیاد یاد گدا سر کوچه مون می افتم.
   اعتماد به برج ایفلت منو داره زجر میده احمق ما خونمون تهرانه اگه در سطح اجتواعیتون هیت تجریش هستیم اون بالا شهر ها.ok
   15 سالم هم بیشتر نیس احمق ……
   حالا به نظرت چی ………
   یعنی از حرف زدنم معلوم نیس؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • محدثهcr7 می‌گه:

    سارینا ایوا منم ۱۵ سالمه میگم سارینا بیا بریم چت روم با هم انلاین بچتیم من بیشتر تو چت روم ارزو هستم بیای خوشحال میشم اسم سایتش هم چت روم یاهو هس و روم ارزو خیلی باحاله حتما بیا

    • سارینا می‌گه:

     محدثه جون عزیزم نمی تونم ایشالاه تابستون چون به خدا وقت ندارم موقع ی امتحانام شده و به زور هم میام تو این سایته.
     ناراحت نشی ها ……..
     حالا این حرفا رو بی خیال برو اون آخرها ی صحفه چرت و پرت هایی که به رادین گفتم بخون حال میکنی عزیزم.

   • !!!!!!!!!!!!!!!! می‌گه:

    مشخصه از نحوه حرف زدنت بچه بالاهایی !!!!!
    هههههههههههه اسمتم قلابیه عقده ای.. بچه ناف حلبی آبادی قربون غلامحسین هم بشو که یه نون خورازخونه بابات رو داره کم میکنه

    • سارینا می‌گه:

     حداقل تو فهمیدی آره درسته ولی بابام هنوز ازم سیر نشده که بخواد با همچین کسایی هم خوانواده شه.
     نخیر عزیزم حالا تو هر چی میخوای فک کن برام مهم نیس فک میکنی اسمم قلابیه.
     عزیزم بعدم من بابام برا دبیرستان قراره بفرستم خارج از کشور من هم نون خور نیستم و انگار تو از محبت پدر و مادر کم بود داری.

  • محدثهcr7 می‌گه:

   اخی تسلیت میگم بهت

 47. رادین می‌گه:

  ول کن بابا غلامحسن این دختره خنگ رو با اون ادبیات سخیفی که داره عین قلدرا حرف میزنه فک میکنه خیلی باحاله.تو بهتره همون ۱۵ سال بمونی بزرگ تر شی همجا رو به گند میکشی .ببین بچه برو با مامانت بیا تو هنوز خیلی بچه تر از اونی که بخوای ایراد رو من بذاری ۲زیاری !!اونم از مخ گندیده ی تو تراوش کرد بچه پستونی بهتر بری سر درمشقت بشینی و اینقد قدقد نکنی و واسه ما سوسول بازی درنیاری.از طرز حرف زدنت هم معلومه پسر نباشی تراجنسی رو شاخصی .غلامحسن تو هم دختر اینقد بالاشهری امدی با اینا دهن به دهن میشی اینا بچه مدرسه ای بیش نیستن که میان اینجا غلط املائی شونو رفع کنن با خوندن کامنت های ما.اینقد به اینا رو نده فکر می کنن دختر شاه پریون هستن توهم بدون قرص ایکس .خخخخخخخخ.برو بچه حوصله ی دهن به دهن شدن با شما بچه های شیر خوار ندارم برو مدرسه ات با هم کلاس هات قد قد کن که همترازشونی .و اینکه تو بالا شهری باشی !!!!!؟؟؟:) عمرآ ما رو اینقد نخندون کی میدونه منم تو زعفرانیه زندگی می کنم خخخخخبشین بیم بابا با اون اسمت ساری + نا میشه ساریناخخخخخخخخخخخخبرو بچه تراجنسی با اون مد حرف زدنت بیکلاس

 48. رادین می‌گه:

  ۲زاری -شاخشی .اینو گفتم که اون بچه بهم ایراد بگیره من باید خودمو بکشم .تراجنسی احمق

 49. رادین می‌گه:

  در ضمن بچه حلب آبادی یا یوسف آبادی حیا رو قرض نمیدن حیا رو کسب میکنن نمیدونستی بدون. حالا ساعت ۱۲ میای بعد اتمام مدرسه قدقد میکنی معلومه انضباط هم صفر و فرهنگ هم زیر صفر و کلاً بی کلاس دیگه

 50. رازقى می‌گه:

  مدیرسایت لطف دارندکامنتهاى منو که تشکرازرادین وزهرا بودرونزاشته جوابى که به سارى نا دادم روحذف کرده همش دلبخواهى شده رادین جون این دخترمشکل روانى داره فکرکنم تودنیاى واقعى همه تحقیرش بکنند عقده هاشو میاره اینجا من مخاطبم مهدسه بوداون نقش نخودروبازى مى کنه اصلا نمى شناختمش دخترلات هرچندبرام مهم نیست اما یه جوراى دوست داشتم ببینم روبروهم مى تونه انقدپروباشه بهمین خاطرپیشنهاددادم برم خواستگاریش حالاهم که ناجورازچندناحیه ریده خودشوپانزده ساله معرفى مى کنه اماهمونیه که توگفتى

  • سارینا می‌گه:

   حالا می خوام ببینم چی گفتی نگران نباش بحرف برام اصن مهم نیس من حرف های کسی روم تاثیر نمیذاره.
   آره اگه مشل روانی داشته باشم مث افسرده ها _ اشاره به بعضی ها_ رفتار نمی کردم.
   بعدم من عقده ندارم چون از همه طرف شارژم.
   میدونی من نمی تونم قسم کسی هایی رو که دوست دارم و برام مهمن بخورم که پانزده سالمه اما میتونم بگم به جان خودت ۱۵ سالمه الان میتونم بپرسم فک میکنی چند سالمه؟
   حالا برو به مامانت بگو ببرت دست شویی مای بیبی ات پر شده عزیزم.

 51. غلامحسین می‌گه:

  سارى +نا=نخود

  • سارینا می‌گه:

   دیگه لازم نیس با غلام حسین بیای تو این سایت رازقی بهتره حداقل آبرو نمی بره.
   و بی سواد ساری+نا میشه سارینا.
   حالا بخندین بچه زایه نشه.

   • غلامحسین می‌گه:

    حق دارى نفهمى اخه زیر۱۸سال هستى این نخودبااون نخودتفاوت داره تونخوداشى مى دونستى ازاین به بعدچون سارینا ومهدسه اعتراف کردن بچه هستن من طبق قوانین بین المللى باهیچ کدام ازاینها طرف نمى شم چون بچه هستند وعقده اى بارمیان هرکى بااسم من جواب دادباورنکنیدبچه اى۱۵ساله

   • پارسا می‌گه:

    سارینا توچکاربه اسم غلامحسین دارى عزیزم توپولتوبگیر مگه کاسب نیستى

    • سارینا می‌گه:

     اشتباه نکن عزیزم من کاسب نیستم میدونم برا عقده ایی هایی مث شما زود بفهمید یه دختر ۱۵ ساله کارت عابر بانک داره حسابش پره و ماهی خدا تومن پول تو جیبی داره.
     برو عزیزم به بابات التماس کن ۵ تومن پول تو جیبی بهت بده عقده ایی تحویل جامعه ندیم.

 52. رادین می‌گه:

  در ضمن بچه ها و خانوم های محترم ولش کنین این دختره مثل اینکه قلاده پاره کرده

  • سارینا می‌گه:

   میدونی قلاده تو پاره شده بود داشتی پارس می کردی من قلادمو به تو قرض دادم یعنی بعد از این همه سال آدم نشدی؟
   من آدم بودم و وقتی اینو فهمیدم گفتم کمک به فقیر فقرا باعث سعادت است.
   برو برگرد به همون دهاتی که بودی عزیزم.
   راستی پارس کردن یادت نره.

   پارس عزیزم پارس
   کن.!!!
   عقده ایی برو با پسرا یی مث خودت بحث کن نه با دختر هایی بالا تر از خودت.

   • رادین می‌گه:

    هی می خواستم جواب این تراجنسی رو ندم که از طرز حرف زدنش معلومه بین دختر و پسر بود سردرگمه ولی نشد خواستم یه تیکه گوشت بندازم دهنش زوزوش کم شه ولی دیدم بیشتر میخواد چون داره پارس میکنه.
    آها پس اعتراف کردی که قلاده داشتی چه جالب.نه عزیزم بهتر واسه خودت نگه داری که از قرار معلومه هارتر شدی خخخخخخخخخ.اول برو جمله بندیتو درست کن بعد بیا پارس کن ..برو برگرد …هر دو فعل رفتن نیازی نبود هل بشی تو جواب دادن دو تا فعل هم زمان بکار ببری بچه خانوم معلمت زبان فارسی یادت نداده .
    عقده ای تو هستی که میخوای تو دنیای مجازی که هیچ احدی نمشناستت شاخ بشی بقول مهران مدیری دنیای مجازی جایست برای دختران مثل (سارینای سگ)که عقده هاشونو توش خالی میکنن و اینجاست که فقیر ثروتمند میشه بیکار طلا فروش میشه آبدارچی مدرسه استاد میشه و حلبی نشین تجریش نشین میشه.
    تو آخه دختری من باهات دهن به دهن شم تو تراجنسی هستی بچه

    • سارینا می‌گه:

     نه قلاده نداشتم غلام حسین گفت بهت نگم ولی بین خودمون باشه غلام حسین رام شده بود گفتم بده جلو هم روستاییات کم بیاری حواست باشه این یکی رو پاره نکنی.

    • سارینا می‌گه:

     اینجا عقده ایی بودنت رو مشخص کردی حتمن تا حالا تجریش رو ندیدی عزیزم درس خوندن همین نتیجه رو داره دیگه.

  • سارینا می‌گه:

   بهتره همون خر بمونی چون اگه بخوای آدم شی تا تموم شدن عمر جهان هم نمیتونی.

   خردین جون

   • رادین می‌گه:

    آخه من آدم بشم تو و مهندسه تنها میمونین تو طویله

    • سارینا می‌گه:

     به خاطر دیگران خودتو نسوزون. عزیزم
     طویله خالیه ولی اگه خیلی اصرار داری بمونی چندتا آدم نه نه حیوان مث شبنم خردین که همون خودت باشی و غلام جان رو میارم برات و اینا رو با هم جمع کنی حتمن یه نخبه در میاد از توشون.خخخخخخخخ
     شب ها دور هم بشینین تخمه بشکنین و زر بزنید.

     • رادین می‌گه:

      باشه فدات شم تو همه مثل اینکه قلادت پاره شده میخوای مارو دور هم جمع کنی و نگهبان ما باشی ولی ما از تو میترسیم آخی خیلی هار هستی میترسیم مارو گاز بگیریا سگ گله ..ما رفتیم تخمه بشکنیم تو هم نگهبانی بده کسی اومد پارس کن

      • سارینا می‌گه:

       خدایی پارس کردن کار توعه نه من حتمن خودتو داخل آینه دیدی توهم زدی عزیزم.
       ادامه بده عزیزم من از گوش راست میکنم داخل از گوش چپ میکنم بیرون .
       ادامه بده بعدم واسه نگهبانتون یکی مث خودت رو انتخاب کن.
       اسکل هار
       و هم چنان خودتو داخل آینه ببین یه وقت عقده به دلت نشینه.
       آخه هوس بازی و هر دفعه یه حرف سزاوار خودتو میزنی.

       • نیکا می‌گه:

        دعوا سره چیه ب منم بگین؟ من ۱۹ سالمه. امتحان های دانشگاه هم شروع شده متاسفانه. سارینا جان شما دانشجویی؟

        • آدرینا می‌گه:

         نه بابا دانشجو چیه این دخترخانوم۱۵ سالشه دعواشم به خاطرمحدثه هست که متاسفانه شخصیت صحیحی نداره واین ساریناخانوم باهمه به خاطر بی شخصیتی مثل محدثه درافتاده البته اشاره هم کرده قاطیه براهر۲تاکوچولو شفای عاجل می طلبیم

         • نیکا می‌گه:

          اخی پس اگه اینجوریه اینا دوتاشون یا یک نفرن یا یک نوجونه تنها هستند ک از فرط تنهایی میان اینجا خودشونو الی کنن خدا همه رو شفا بده ب راه راست هدایت منه. راستی ادرینا جان اسمت خیلی نازه

          • رادین می‌گه:

           آمین بچه ها آمین نذر کردم شفا پیدا کنه پای پیاده میرم مکه و برمیگردم(چون میدونم شفا پیدا نمی کنه این نذر رو کردم این هاره)

        • رادین می‌گه:

         بابا نیکا خانوم دانشجو کجا بود داری جک میگی .ایشون قلاده پاره کردن از گله ی سگ ها فرار کردن اومده قاطی آدما شده نکه هار تا تربیت شه زمان میبره و داره همه رو گاز میگیره .چـــــــــــــخــــــــــــــه بی تربیت

       • املا می‌گه:

        ساریناخراب کاری کنی میگی:کاره توعه کارتوعه!رواملات کارکن توعه چیه؟زایه چیه؟معلمه چیه؟…

 53. محدثه cr7 می‌گه:

  سارینا جان عیب نداره منم خب امتحانام شروع شده ولی میرم دیگه سارینا ولشون کن درحد تو نیس با ادمایی مثل غلامحسینو خردینو خرمینو و امثال اینا دهن به دهن بشی غیب نداره اجی گلم ها راستی غلامحسین مهدسه نه محدثه مدرکت چیه که اینه همه غلط املایی داری خخخخخ رادین نه نه خردین اینقد زر مفت نزن
  افتاد!!!!!!!!!!

  • سارینا می‌گه:

   از خدا برات آرزوی موفقیت میکنم بعدم من تا اینارو از رو نندازم ولشون نمی کنم اینا رو بیخیال یعنی اینقدر عقده ایی اند که بارو نمی کنن خونمون کجاس خرن دیگه. خردین جون و غلام جون رو هم زایه میکنم و بعد با یه شوت محکم میندازمشون تو فضا.
   منم ناراحت نشدم عزیزم چون میدونم با چه کسایی سر و کار دارم.
   هههههههههههه

  • رادین می‌گه:

   تو چی میگی مهندسه .سگ و الاغ قاطی بشن .قاطر درست میشه اونم چه قاطری اسمشو میذاریم سارهندسهخخخخخخخخ

   • سارینا می‌گه:

    میگم رادین اسمه یا فامیل.
    به دل نگیر میدونم اسمه .
    خواستم یه کم حتا اگه شده یه نیش خند رو به روی لب های دوست عزیزم محدثه جان بیارم.

    محض اطلاع

    یادت نره یه اطلاعیه ی مهم که مربوط به محدثه است.
    به تو مربوط نیس.

  • 30m می‌گه:

   محدثه تو روان شناس نیافتی؟این سارینای بیچاره رو هم اینجابراخودت خرکردی ؟ تعادل نداری نیاتوسایت ها هی میری هی میای هی زرمیزنی هی میزنی زیرش

 54. غلامحسین می‌گه:

  سارینا خب مشکلى نداره اگه فکرمى کنى بچه هستى من همسن باباتم بگومادرت بیادجواب بده منم دوست ندارم بایه الف بچه همکلام بشم سلام مخصوص منوب مامانت برسون بگو اگه مى خواد جوابش بدم بنویسه مامان توهستش

 55. رادین می‌گه:

  شبنم جان مطمئن باشن میمونه تو دست مامان باباش براش بهتره از امروز به فکر خمره باشن

  • سارینا می‌گه:

   یعنی اعتماد به سقفت منو کشته فک میکنی زن گیرت میاد داماد میشی؟
   تو یه اسکن برا مغزت میخوای یه فتو شاپ هم برا قیافت.

   • سارینا می‌گه:

    اون وقت یه دهاتی گیرت میاد نه نه دهاتی های امروزی توقعاتشون بالاست خیلی هنر کنی یه پشت کوهی.
    شاید……..
    شاید…………..
    شاید شاید شاید …………………..

    • رادین می‌گه:

     زیاد حرف نزن بچه حلب آباد بفکر خمره باشD:

    • رادین می‌گه:

     نه الاغ جون بکوری چشم دختر چش سفیدی مثل تو،، دوست دختر من مانکن.وباکلاس

     • سارینا می‌گه:

      یه حرف خوب طلب کسی که با تو دوست میشه.
      آخه خاک تو سر کسی که میاد با تو دوست میشه دهاتی عقده ایی یعنی بهتر از تو داخل ایران پیدا نمیشد.
      خاک بر سرش…….
      ولی تو اگه منو ببینی باور نمیکنی منم چون قیافم با حرف زدنم فرق داره نفس من وقتی میرم بازار خوبه بیای پشت سرمو ببینی به خاطر همین دیگه نمیرم.
      و دوباره هم بهت میگم به دوستات بگی یه نفر گفت خاک تو سرتون.

      • رامین می‌گه:

       اینارو میگی من برات غش کنم .چه چیزا چه فکر آدم خندش میگیره .آره دیدم تمام رفتگرا و حمال های افغانی داشتن بخاطر هیکل غناست قورتت میدادن .غناس یعنی گنده و کج و کوله

 56. محدثهcr7 می‌گه:

  سارینا جان من هم براتو ارزوی موفقیت میکنم اجی گلم

 57. رادین می‌گه:

  احمق جون اجی که اسم آمیتا باچان بود تو یه فیلم نکنه منظورت آبجی هستش .ای خدا اینا دو تا خل وچل دیگه کی هستن .از ده کلاس فقط و فقط بی تربیتی یاد گرفتین دیگه !!وهر وقت گفتم پیر زن یاد گرفتن .شبنم جون بگوش باش پاچه ی تو رو هم گرفتن این توله ها

  • سارینا می‌گه:

   چند سالته؟
   اگه انتخاب رشته نکرده باشی خوبه بهت توصیه میکنم بری ادبیات.
   حالا ما هی مینویسیم تو همش غلط بگیر .
   با با فهمیدیم املامون ضعیفه.
   استاد ادبیات.

  • سارینا می‌گه:

   و بدون همون شبنم دهاتی بیشتر بهت میاد.
   آهان راستی پارس کردن یادت نره.
   به شبنم هم بگو همراهیت کنه تنها نمونی یه وقت.

   • رادین می‌گه:

    این غلطا رو میگیرم که بدونی تو هم غلط می کنی و آدم شی اون بالا لیلا بهت گفت غلط املائی داری پاچشو گرفتی .بخاطر اونه که غلطاتو می گیرم بچه مدرسه ای .حالا چرا زیرش میزنی دیدی به دید بچه قنداقی بهت نگاه کردیم میگی الکی گفتم سنمو احمقی دیگه .بهتر بود اسمتو میذاشتی هاپو کمار

    • سارینا می‌گه:

     لطفن زر مفت نزن عزیزم احترامتو نگه دار ولی اگه این مدیر سایت اجازه میداد یه چهار تا حرف خوب بهت میزدم ممنونش میشدم.
     چرت و پرت بهت گفتم ولی ثبت نشده.

     • رادین می‌گه:

      خب پس دمش گرم مدیر محترم سایت رو.اونم از پررو ها خوشش نمیاد دیگه .تو بغیر خودکشی راه دیگه ای نداری.خوبه خودتم میدونی رفات چرت و پرتی بیش نیست

    • سارینا می‌گه:

     میگم بی جبه اید باور کنید.
     به خاطر همین نگفتم چند سالمه.
     فک کن ببین دیگه کسی غلط املایی ازم نگرفته./
     باهوش خان
     دانشمند
     دارم آینده تو میبینم یه نارنجی پوش شب نما.

   • رادین می‌گه:

    تو فرهنگ وبگری و کامنت گذاشتن نداری مگه هرکی حرف حق بزنه چشش یکی رو گرفته ؟؟امق یه کم برو ادب یاد بگیر بد بیا اینجا واق واق کن ..بکوری چشم توفدای شبنم خانوم سارا خانوم پارمیس خانوم لیلا خانوم مهسا خانوم و زهرا خانوم هم میشم.تو هم ادب و نزاکت داشتی الان همه بهت احترام میذاشتن ولی افسوس خانه از پای بست ویران است شما خانوادگی قوم مغولین:))))))))

   • شبنم می‌گه:

    سارینا منم شبنم آبجیت سرچاه که باهم آب میاریم ننه ظرفهاروبشوره نگگگگگگگگگگگگگگگگگوزشته!!

 58. پارمیس می‌گه:

  واقعا این سارینا خانم خیلی پرو و بی ادبه فقط بلده پاچه بگیره تو هر سایتی که میره فقط به بقیه گیر میده تا شاید اینجوری کمبوداشو جبران کنه

 59. رادین می‌گه:

  پارمیس جوووووووون لاییییییک

 60. پارمیس می‌گه:

  رادین جان امثال سارینا فقط برا جبران کمبودا و عقده هاشون میان تو این سایتا که مثلا بگن ما هم هستیم و عقده بازی در میارن و به بقیه گیر میدن شاید تو فضای مجازی آدما هم دیگه رو نشناسن اما از حرفاشون میتوان به شخصیت و فرهنگشون پی برد

 61. رادین می‌گه:

  آره واللا پارمیس جان ،ابراز وجود میخواد بگه عین کولی ها خراب شده سر کاربرانی سایت داره بی حیایی می کنه فک میکنه جامعه هم خونشونه پاچه بگیره

 62. محدثه cr7 می‌گه:

  ایییییییی طفلک اون دخترایی که تو فداشون بشی خردین خلایق هر چه لایق شبنم پارمیس سارا لیاقتتون همین خردینه دیگه چی بگم در و تخته با هم جور میشن

 63. انا می‌گه:

  بروبچ دعوا نکنین. زشته. من استرس امتحان های دانشگاه دارم. کیا با من همدرد هستند؟

  • آیهان می‌گه:

   ای بابا این امتحان هم شده یه بلا

  • خانه دار می‌گه:

   انا جون بی خیال من فوق روهم تموم کردم ۴ سال هم کارمندی کردم رییس جون تمدیدقراردادمون نکرد شدم خانه دار چون صادقانه وخوب کارکردم چون نخوردم وزحمت کشیدم ومتاسفم که قدر خوبی رونمی دونن وهرکی به فکرمنافع خودشه زیاداسترس به خودت راه نده چون جامعه باآمال توکاری نداره میشه یکی ازهزارتامثل خودم ..موفق باشی

 64. فضایی می‌گه:

  محدثه جان به تومربوط نیست روان شناس جامعه شناس تاریخ شناس…ای چشم بصیرت بازشده که فقط ازروی اسمها قیافه خانواده اصالت فرهنگ ثروت موقعیت شغل شهر زبان سلایق و…..رومی فهمی ومقایسه میکنی ولیاقت تقسیم میکنی باباآدم فضایی جذبت شدم ازآسمون افتاده

 65. امیدوار می‌گه:

  خانه دارجون قصه نخورنیمه پرلیوان روببین فکرکن اگه بااین شرایط پسربودى بایستى الان چ مى کردى

  • خانه دار می‌گه:

   ای کاش مردبودم ومی تونستم تواین شهرکوچیک که زنها درمشاغل محدودهستندبرم سراغ کارچون باچندرغازتنها نان آورمن بودم همسرم بیکاره یعنی رفت طرف مسکن مهرواون شدآخرقصه باکلی قرض وقوله زندگیمون جهنمه برامون دعا کنیدبچه ها

 66. پارمیس می‌گه:

  رادین جان خیلی خوب جواب این دو تا رو دادی هر دوتاشون کمبود دارن هم از لحاظ اخلاق و هم از لحاظ شعور امثال این ها تو این سایتها میان که با این حرفهای مزخرف و چرت و پرت خودشون رو نشون بدن و بگن ماها هم هستیم اما خوشم میاد که هیچ کسی تره هم براشون خرد نمیکنه

 67. محدثه cr7 می‌گه:

  ای ی ی ی بلا یه دور حتی اگه تو آخرین پسر روی زمبن هم باشی من حاضرم بترشم ولی با تو نه خردین خخخخخ

  • سارینا می‌گه:

   محدثه باهاشون بحث نکن بذار در دنیای احمقانه ی خودشون خوشبخت زندگی کنن در حد من و تو نیس بیایم با اینا بحث کنیم همون غلام حسین بی چاره بهتره ولا با ادب تر و بفهم تر بود رازقی جان عزیزم آقا به خدا غلط کردم فقط ببخش.
   این بحث ها که من بهت گفتم شوخی بود و محدثه جواب خردین رو ندی بهتره فقط هیچی نگو به خدا تنها میمونه.
   عقده به دلش میشینه وللش بابا تو جوابشو نده ببین چه جور مث خر عر عرش میرسه تا اینجا.
   ول کن پایین شهری رو و از جناب غلام حسین رازقی هم بسیا بسیار بدون شوخی معذرت میخوام.
   ولی این خردین رو یادم نمیره حالا ببین چی میشه جوابشو نمیدم ولی خوب میدونم از کجا بزنم.

   • سارینا می‌گه:

    فقط هر چی گفت جرابشو نده هر چی گفت حتی اگه بهت فحش داد و تحقیرت کرد میدونی میگن دیگ به دیگ میگه روت سیاه سیر به پیاز میگه بوت میاد.
    حسود کوره و هیچی نمیتونه ببینه.
    از حسود دوری کن چون اگه دنیا رو هم بهش بدی باز هم از تو بیزار خواهد بود.

    • رادین می‌گه:

     اونی که اول شروع به فحاشی کرد تو بودی الاغ نه ما …تو بودی که پاچه ی همه رو میگرفتی حالا یه جوری رفتار نکن که انگاری بی تقصیری .اصلن جمله بندیت درست نیست نمیتونی مفهوم رو برسونی .بهتره که خاموش باشی .خوبه واقعیت رو پذیرفتی که خیلی بی تربیت و بیکلاس هستی .

 68. رادین می‌گه:

  پارمیس عزیز دلم اینا دویونن از تیمارستان فرار کردند تو خودتو بخاطرشون ناراحت نکن چون ارزششو ندارن بچه قنداقیا

  • سارینا می‌گه:

   وقتی میدونی دنیا وفا نداره چرا بهش وفا میکنی؟

   • محدثهcr7 می‌گه:

    باشه سارینا جان توهم ولشون کن هه واقعا حرفت درسته کی به کی چی میگه خخخخخخخخ

    • سارینا می‌گه:

     عزیزم بهت میگم دیگه.
     بعدم الان جوابمو اون بالا داد بهش چیزی نگفتم که بدونه اولن حرفاش برام اصن مهم نیست دومن یاد گرفته ام با وقیح جدل نکنم چون چیزی برا از دست دادن نداره و روحم رو تباه میکنه.و سومن نمی دونم از همون اول چی شد که گیر خری چون خردین شدم!!!!!!!!!!!!!!
     بذار هر چی میخواد بگه عقده ایی تحویل جامعه ندیم.

     • سلینا می‌گه:

      خوبه بالاخره متوجه اشتباهتون شدین وفهمیدیدبایدجواب بزرگترهارونداد بهتره از رادین وبقیه بچه هاهم عذرخواهی کنیدچون شما۲تا واقعا بددهن بودین

      • رادین می‌گه:

       ممنونم سلینا جان.میبینی وقتی دید همه بهش انتقاد کردن سیاستشو عوض کرد و خودشو به موش مردگی میزنه مظلوم نمایی میکنه.به غلامحسین بیچاره گفت چون اسمت قدیمیه خودت هم مانند اسمت زشتی اون بیچاره درحالی که سوی صحبتش با اون نبود .حالا ما شدیم وقیح جالبه.میخواد برداشت همه رو از خودش به من بچسبونه بی تربیت .خوب میدونم که نمیای بگی اشتباه کردم واسه همین تن به سکوت میدی الاغ

     • رادین می‌گه:

      راستی به بابات بگو عوض پول ،بهت ادب و شعور بده چون ثروت ادب و انسانیت نمیاره که برخ میکشی عقده ایی.شاید بابات خون یه بیچاره رو تو شیشه میکنه تا بهت خدا تومن پول تو جیبی بده بول خودت

 69. انا می‌گه:

  بچه ها دعوا نکنید صلوات بفرستین.

 70. رضا می‌گه:

  سلام سارینا خانوم , اینجا هم که هستی ! خودتو ناراحت نکن عزیزم ! با هم دعوا نکنید عفت کلام و ادب داشته باشین , نمی دونم چرا مردم ما نمی تونن بدون فحش و فحش کاری با هم حرف بزنن؟! کلا همه دارن به فحش و فضیحت میدن!!!!

  • سارینا می‌گه:

   سلام به به داش رضای عزیزمون که این جاست .
   میبینی گیر چه خر هایی افتاده ام محدثه جون با این رضا داخل فک کنم چهار انگشتی استقلالی ها بحثم شد ولی نه بهم چیزی گفت نه کسی مث فضول ها پرید گفت منم هستم .
   آقا مرامت خیلی زیاده خوشم میاد به غیرتت آقا خیلی مردی اگه فک میکنی تقصیر منه حق داری عزیزم تقصیر خودمه که از همون اول باهاشون حرف زدم.

 71. سحر می‌گه:

  آقا رادین خیلی خوب گفتی این سارینا به همه گیر میداد به آقای غلام حسین به شبنم به شما اما حالا اومده طوری حرف میزنه که انگاری بی گناهه اما همه میدونن چه خبره

 72. وحید می‌گه:

  آخ بمیرم واست داش رادین گیر چه بچه فوکولی هایی افتادی.بابا بی خیال اینا ۱۵ساله شونه تازه باید خانواده ی آقای هاشمی رو بخونن.چرا شخصیت خودتو پایین میاری با اینا حرف می زنی تازه بابا هاشون واسشون موبایل خریده می خوان کیفشونو بکنن.

  • سارینا می‌گه:

   عزیزم من از همون موقعه ایی که یادمه موبایل داشتم .
   یعنی از همون موقعه ایی که فهمیدم کی ام؟

   • وحید می‌گه:

    از این موبایل های بامشاد دیگه خخخخخخخخ(بی وفایی بی وفایی )خخخخخخ وای شکمم پاره شد از خنده.

   • مهران می‌گه:

    نمی دونم مدیریت سایت نظرمنونشون میده یامیره حذف:
    اولا اونی که واقعا داشته باشه ابراز نمیکنه افرادی که کمبوددارن براخودشون داستان میسازن که تنها باورکننده اش هم خودشونن دومابایددرانتخاب رفیق دقت کردوفهمیدسراغ چه شخصی براحمایت میروی سوما بددهنی کردن حتمادنبالش دشمنی خواهدآوردواگربلدنباشیم مودب باشیم حتماشکست خورده وتنها خواهیم بودودرآخرسرساریناخانوم جریان موبایلتونم مثل خارج رفتنت وتجریش و… جالبه!!کاش بشه باور کردحالاگوشیت مدلش چی بود؟من بچه ام دوماهه دیگه به دنیا میادحالاکه بچه ها جهشی شدن براتولدش بدم

    • سارینا می‌گه:

     هر چی میخوای فک کن.
     برام اصلن مهم نیس.
     بگو بگو……..
     کم نیاری بگو ……..
     دیوار ها گوش کنید.

    • رادین می‌گه:

     مهران جان اول تبریگ میگم بخاطر تولد بچه ات انشاالله بسلامتی بدنیا بیاد.به همه ی جمله هات موافقم .این دختره هم لوسه هم کمبود داره و هم همش توهم میزنه .حتما از اون ماشین حساب های که شبیه گوشی موبایل بوده رو میگه شما جدی نگیرین

     • سارینا می‌گه:

      عزیزم من داخل خانواده مون یکی یه دونم و نوه ی بزرگ دست من نیس که لوسم من تا حالا اینجوری بزرگ شدم و با چهار تا حرف دری وری عوض نمیشم.
      آهان حرف های خنده دار نزن مگه ممکنه یکی تو یه خانواده که از همه طرف شارژن کمبود پیدا کنه؟!!!!!
      کمبود چی چیزی عزیزم؟؟؟
      بعدم چند ساله گوشی موبایل داری؟
      حتمن تازه خریدی مبارک باشه اما از کجا معلوم ما با نت موبایل میایم تو سایت شاید با لب تاپ باشه آره من از لب تاب میام چون گوشیم سرش گرمه.

   • پریچهر می‌گه:

    سارینا جون من نمیخوام دخالت کنم. ولی عزیزم این بحث ها فقط وقتتون رو هدر میده. بس کنید لطفا .

  • رادین می‌گه:

   می بینی وحید جان .اگه می بینی با این دهن به دهن شدم واسه اینکه خیلی پررو هستش میخواستم ادبش کنم.چون اون بالا خیلی بی ادبانه زر زده بود (که محدثه این دوتا رو شوت می کنم فضا،جرشون میدم،من وداداشم یه تیم میشم امریکا رو شکست میدیم)فک کرده بود که اینجا هم خونه ی بی دروپیکرشونه که بیاد قد قد کنه دمشو باید چید ،آره داداش خوبم اینا کمبود تکنوژی و ادب و سواد و پول دارن

 73. وحید می‌گه:

  آره راس میگی خیلی بی ادبه ولی از رو نمی ره که.وقتی از خارج رفتن و خونه تو تجریش و… حرف می زنه یاد جمله ی همیشگی دوستم می افتم ((گاو ها پرواز کنند خر ها باور کنند)).خداییش می بینی با کیا شدیم ۷۵میلیون.خدایا اینو دیگه شفا نده بزار بهش بخندیم.

 74. رادین می‌گه:

  وحید جان خیلی باحالی کیف کردم ازین جملاتت .لایک داری

 75. وحید می‌گه:

  لایکو توداری ولی خیلی خوش حالم که روش کم شد.ولی فک می کنم امروز دو شیفت میخواست بره مدرسه.خخخخخخخ دیگه فرصت نکرد بیاد تو سایت.

  • سارینا می‌گه:

   عزیزم درس میخوندم .درسته تا جلو هم کلاسی هام کم نیارم .
   مثلن داخل یه مدرسه ی نمونه درس میخونم!!
   درس بخونید تا حتا برا یه ساعت هم شده بیاین تجریش ببینمتون.
   درس خوندن منو مسخره نکن.
   مدرسم به جز کتاب درستی کتاب های دیگه ایی هم داره که باید حل بشن دانشمند آدم فک میکنه و میحرفه
   اما تو بدون فکر حرف میزنی.
   روم کم نشده به خاطر درسام نمیتونم جواب بدم معمولن بعد از کلی درس خوندن میام اینجا و برا جواب دادن جونی به تنم نمیمونه.
   تازه روز هایی که میام صبح زود بیدار میشم و جای ساعتی که میام اینجا درس میخونم .لطفن اینو بفهم >>> نفهم
   به خاطر همین غلط املایی دارم.
   یه کم که فکر کنی به نتیجه ی خوبی میرسی.
   حال اگه فکر کردی ببین چه جور من داخل این دنیا جون میکنم به خدا سخته.
   راستی روم کم نشده.

   • سیما می‌گه:

    توکه میگی وضعه بابام خوبه چرا سختی بهت میکشونن برو تویه دانشگاه خارج ازکشور با سرمایه بابیت ادامه بده وحالت رو بکن راستی سارینا جون خواهرانه بهت میگم طرف محدثه رو نگیر اون قبلا خیلی حرفهای زشتی زده وگرنه تودختر بدی نیستی اون داره ازت استفاده میکنه بی خیالش بشوبه خاطراون بارادین وبقیه بد شدی سعی کن از این بدتر نشی

    • سارینا می‌گه:

     سلام عزیزم روش فکر کردم خیلی هم زیاد حتا از اول حرف هامون که سوء تفاهم پیش اومد همه رو خوندم جوابش رو بهت نمیگم ولی به نتیجه رسیدم.
     مرسی از حرفات چون حالا همه چیز برام روشن شد.

 76. محدثهcr7 می‌گه:

  سارینا جان منم خب سن واقعیمو نگفتم میخواستم این اسگول هارو امتحان کنم واقعا که ابجیه خودمی سارینا بزار این وحید و سلینا و بقیه ی خر های این سایت هر چی میخوان عرعر کنن بیخیالشون ابجی خودم فدایی داری ابجی سارینا

  • سارینا می‌گه:

   آره عزیزم . عقشم خیلی لایک داری بذار تا میتونن حرف بزنن کی گوش میده؟
   حتمن دیوار!!!!!!!!!
   اگه اونا گفتن خونتون تجریش نیس خونمون که بار نمیکنه بره دهات.
   پس نتیجه میگیریم با اینا حرف زدن وقت تلف کردنه. خودمون بشینیم گپ بزنیم.

   • محدثه cr7 می‌گه:

    راست میگی گلم بیا دوتایی با هم بحرفیم آبجی ولی گلم اگه بیای چت روم خیلی بهتره اون جوری انلاین میتونیم حرف بزنیم آبجی گلم تازه ابجی دارم میرم کربلا

    • محسن می‌گه:

     آفرین حتما اینکارروباهم بکنید چون خلایق هرچی لایق شما۲تا فقط به دردهم میخورین هر۲ آخره چاخان ودغلین دوستیه شما دیدن داره ههههههههههه

    • رادین می‌گه:

     بابا نمیاد دیگه بچه پولدار نمی بینی تو این دنیا جون میده سختی میکشه بچه پولدار .بذار درسشو بخونه غلط املائی هاش رفع بشه .شیطان !دوست ناباب!ابلیس!بچه رو هی میکشه چت روم واسش دوست پسر پیدا کنه بعد هم وای ویلا

     • سارینا می‌گه:

      وای من هنوز نرفتم ببین چی میکنن!!!!!!!!!!
      وای به حالم اگه رفتم .برا خودم واقعن متاءسفم .
      بعدم من دوست پسر ندارم.
      اینو درک کن تو دنیا همه مث خودت نیستن.

   • رادین می‌گه:

    آفرین بچه مدرسه ایها برین مشقتنو بنویسین .کاری به بزرگترها نداشته باشین .وگرنه افته درسی پیدا میکنین.محدثه از اول میدوستم سن مامان بزرگمو داری تابلو بود.سارینا تو هر چقدر درس میخونی یعنی املات ضعیف میشه جل خالق!!!!!والله خنده داری.عزیزم ازینکه میبینی سختی میکشی از کم هوشیته بنصیحت سیما هم گوش کن

   • رادین می‌گه:

    عزیز میدونی چرا باور نمی کنیم چون بچه پولدار نمیاد تو سایت پولداریشو برخ کسایی که نمیشناسه بکشه .خب کی میدونه ما همه سرمایه داران بزرگ خاورمیانه هستیم کی به کیه تو دنیای مجازی هر آرزوی برآورده میشه ..حالا این بماند که میخوای تو دنیای مجازی ابراز وجود کنی .کسایی که پولدار هستن میان از سفرهای خارجیشون اطلاعات میدن از برندهای مهم دنیا .از مدل ماشین هاشون از کار پدرشون اطلاعات میدن نه اینکه تو اینترنت سرچ کنن!!۱ بیان بگنا نه .چون همه متوجه میشیم .و در آخر پولدار نمیاد بگه من پولدارم توجه من پولدارم .چون لازم نیست ثروتتو برخ کسایی که نمیشناسنت و حتی قیافتوندیدن و اصلا براشون مهم نیستی .بکشی.و درضمن بچه پولدار ها همشون باادب با فرهنگ و بددهن نیستن .همشون باکلاس حرف میزنند وخیلی با منطق..اوکی شد؟؟؟

    • سارینا می‌گه:

     باشه عزیزم آقا ما داخل دهات شما بالا شهر .

     باور نکن مشکل تو نیس .
     الان اگه تو گفتی ما فقیریم ما که از تجریش نمیایم گدایی کنیم. حرف حق نیست.؟؟؟/
     بنابراین تو بگو ما دهات زندگی میکنیم حرفت که تاثیری
     رو خونه ما نمیذاره……..!!!!!!!!!
     و بعد من ثروتم رو به رخ کسی نکشیدم فقط گفتم سطح اجتماعیتون با ما فرق داره و به خاطر این اینو گفتم که مث آدامس چسبیده بودی و ول نمیکردی.

  • محدثه احمق می‌گه:

   باز که تویه فوق بی تربیت اومدکه؟بیچاره سارینا روهم اینجاقربونی کردی بی ادب عرعرچیه حرف دهنت روبفهم انگاری واقعا ازطویله در رفتی که هی به زبون خودت اینجا می حرفی !ای بابا خدابه داد اطرافیان توبرسه اگه واقعا دختری باید بگم متاسفم متاسفم متاسفم

 77. رضا می‌گه:

  آقا صلوات بفرست !!!!! دیگه کار داره به فحش ناموس می کشه !!!! ول کنید دیگه !!!!

 78. gisu می‌گه:

  حریم سلطان عالیه عاشقشم اصلا همه ربطی به ایران نداره خب جنگیدن که جنگیدن با ایران تودعوا که حلوا بخش نمیکنن.فیلم عالی بود مرسی

 79. وحید می‌گه:

  آفرین دختر خوب درس خانواده ی آقای هاشمی رو هم بخون حتما تو امتحان میاد.این محدثه که کسی ازش حرف نمی زنه خودش،خودش رو نخود هر آشی می کنه،تازه کم آورد گفت که من ۱۵سالم نبوده.شما دخترا واقعا موجودات عجیبی هستید.موجو داتی مرموز…!!!

  • شیوا. می‌گه:

   آقا وحیدمادخترا مرموز نیستیم ۲دسته ایم فرشته وشیطان که متاسفانه محدثه نمونه شیطانش اینجاست که البته تعدادشون خیلی خیلی کمه . داره افکار رو تخریب میکنه ولی بقیه واقعا فرشته اند :سلینا مهسا الهام آدرینا زهرا سحر انا لیلا..

   • وحید می‌گه:

    تو خودت گلی،ولی می دونی که تر و خشک پای هم می سوزن.ما پسرا هم اینجور طبقه بندی داریم که من و رادین و خییییلی های دیگه جزء خوباشیم.طبقه ی دوم هم خییییییلی جمعیتش کمه.

 80. رادین می‌گه:

  وحید جان فدای داری قر بون مرامت داداش گلم خوبی همش از خودته .مخلصیم همتون خوبین بجز اون دوتا دختر

 81. محدثهcr7 می‌گه:

  شیوا خره تورو خدا کمتر عرعر کن گوشم کر شد این گوشه ها تو هی داری عرعر میکنی خوشت میاد کسی بیاد در گوش خودت هی عرعر کنه بابا فرشته ی شیطان صفت وحید خره تو هم دست کمی از خردینو شیوا خره نداری ها خردین به تو چه سارینا دوست خودمه دلم میخواد دعوتش کنم به چت روم به سگاش چه ؟ ها!تو خودت یه هرزه ی به تمتم معنایی همه رو عین خودت فکر کردی نه خیر من به خاطر ایم میگم بیاد چت روم که طناب دوستیمون محکم تر از قبل بشه

  • سارینا می‌گه:

   راست میگی ها انگار گفتیم عن
   که میگه من
   حسود کور خدا شفات بده شیوا جون.
   محدثه بعدن شمارمو برات مینویسم الان اینجا شلوغه و نامحرم وجود داره.
   میگم رادین هم تو هر چیزی که بهش مربوط نیس دخالت نکنه مگه من اسم نحسش رو بردم .
   میدونی حیف این سایته و اون دخترهایی که تو باهاشون میحرفی.

  • احمق می‌گه:

   خیلی احمقی محدثه در ضمن عرعر کردن رو خودت به ارث بردی نه شیوا یاکسه دیگه خره باآدمیزاد زندگی کن تا کمی شخصیت یابی

  • ستیلا می‌گه:

   وای وای وای وای وای محدثه بی ادبی خیلی …
   اقاوحید من ازطرف این خانوم که دارن شخصیت خانوم هارو خدشه دارمیسازن ازشماعذر خواهی میکنم

 82. رادین می‌گه:

  اونی که عرعر میکنه تو هستی نه شیوا .توخیلی بددهن و بی تربیتی با سارینا .بهتره هرچه زودتر قبل اینکه مرگ شما رو بکام خودش بکشه و قبل از اینکه از ما حلالیت بخواین بمیرین .لطفا تو خواب دیدم دارین بازجر میمیرین .یا امشب یا فردا میمیرین دوستم با خودت میبری

  • سارینا می‌گه:

   تا میتونی پارس کن عزیزم .اگه یه وقت کم اوردی بده به هم دهاتی هات به جات پارس کنن که البته دست کمی از خودت ندارن فقط فرهنگ اجتماعی شون بهشون اجازه ی حسودی نمیده .
   بعدم اگه بابای من آدم کش بود اول تو رو میکشت. حتمن برا خوابت هم به روانشناس مراجعه کن دچار اختلات روحی نشی .
   غیر مستقیم هم حرف نزن.

   • احسان می‌گه:

    واه واه بچه ها خدا به دادتون برسه بااین عفریته(محدثه)

   • نیلوفر می‌گه:

    سارینا جان اگربه قول خودت وضعتونم خوب باشه قسم میخورم از اصالت حسابی برخوردار نیستی لطفا آبروی یدونه ها رو نبرمنم تک فرزندم-بی ادبی هم حدی داره سگ گفتن به یک انسان یا عرعر گفتن وای وای نشان ازیک فرهنگ غنی داره!!!!!!

    • نگار می‌گه:

     شیوا جونمی *****بوس گلم****
     سارینا تو واقعا دیوانه ای به نظرم نباید باهات بحث کردچون ازقدیم گفتن جواب ابله هان سکوته!
     تو نه ادب داری نه فرهنگ نه سواد البته ببخشیدها ولی تابلویی عزیزم

   • نگار می‌گه:

    سارینا بیا قید محدثه رو بزن و خودت رو خلاص کن عزیزم اون به همه میگه عرعر شایداین مدلی در خونشون هم صحبت میکنه روزی میرسه میبینی مخطاب عرعر هاش توشدی ها ازمن گفتن بود عاقل باشی قبول میکنی نادون باشی شروع میکنی به بی ادبی مثل محدثه که الاغه واقعیه اینوجدی میگم خودم دیدمش گوشهاش واقعا درازه تازگی ها هم دم درآورده میگی نه؟نگاه کن:

 83. افشین می‌گه:

  سوختتتتتتتتتتتتتتی محدثه؟چاخان دلم برات تنگ شده بود

 84. وحید می‌گه:

  شما دوتا دختر کل سایتو به گند کشیدید.خدا نصیب هیچ پسری نکنه شمارو.راستی سارینا درس خانواده ی آقای هاشمی رو خوندی گفتم که تو امتحان میاد.خداییش هیچی به ذهنم نمی رسه بارتون کنم.چون ارزشش رو ندارین.در ضمن آخرین بارت باشه به رادین توهین می کنی خودم مثه کوه پشتشم.

  • رادین می‌گه:

   وحید داداش گلم ممنونقربون مرام و معرفتت داداشی .فدایی داری و خجالتم میدی بین این دوتا سرتخ حمایتم می کنی ومعلومه مرام لوتی گری دروجودت هست که هر جا پلیدی و زشتی باشه ازش بیزاری می کنی.بسلامتی هرچی دختر با ادب و باشعور با فهم و پسرای جنتلمن و جوانمرد بزن دست قشنگه رو

   • وحید می‌گه:

    داداش گلم هر چی مرام و معرفت هست مال خودته خیلی محبت داری که من رو هم مثه خودت می دونی.حالا ادامشو ببین من و تو با این دخترای فرشته یه تیم تشکیل میدیم.هم سارینا وهم اون محدثه الاغ رو میندازیم بیرون پایه ای؟؟؟دخترای خوب شما چی پایه اید؟؟؟؟حالا بکوب لایکو واسه داش رادین خودم که باهم می خوایم سارینا رو بزاریم لای منگنه.

    • رادین می‌گه:

     لایک داداش وحید جان خواهش می کنم آقای این چه حرفیه از اینکه بی تربیتی اینارو شما هم نمیتونی تحمل کنی ممنونم و هستم داداش تا دنیامون زیباتر بشه بعد تمیز کردن گردو غبار

 85. الهام. می‌گه:

  مرسی وحیدآقا

  • شیوا می‌گه:

   سارینا مواظب حرف زدنت باش عن جدآبادت هست که توی مزخرف رو کاشتن در ضمن هرچقدر هم میزنی زیرش بزن وبی تربیتی کن ولی بچه ها سارینا خانم بچه سرایداره ماست اسمشم مامانه من براش انتخاب کرده اسم مادرش رخشنده وباباش مش حیدره کاره خودشم هرروز شستن مستراب خونه ماست براهمین خسته است مشکل روحی هم تازگی ها یه خاطر دوست ناباب یافته قاطی داره درحد اعلا .انتظاری از اینا نداشته باشین ما دلمون به حال باباش میسوزه براهمین تو قسمت سرایداری این عقده ای رو قبول کردیم هرچی بگه رو بزارین رو دیوونگیش

   • رادین می‌گه:

    خخخخخخخخخ چقدر جالب بود مرسی شیوا دخمل بابا

    • سارینا می‌گه:

     شیوا جان…..
     این فیلمی که تو دری بازی میکنی من کار گردانشم پس خوب حواستو جمع کن …. توهین نکن اگر نه چنان توهین هایی بهت میکنم که نفهمی از کجا خوردی…… به نظرت با گفتن این حرف تاثیری رو من میذاری………نخیر عزیزم عقده ی حرف های نگفتت رو خالی میکنی ولی نمیدونی من این چیزا یی رو که تو میگی تو پیش دبستان خوندم مد حرف هات رفته.
     به …….. نم چه که من چی کار میکنم؟

 86. شیوا می‌گه:

  وحیدجون ممنون حساب این فوکولها رو حسابی برسین بلکه بلکه بازم بلکه به احتمال بسییییییییار بسیییییییار ضعیفی آدم شدن چون آدمی باامیدزنده است
  بایدمحدثه وسارینا به شما امیدوار باشن تاآدمشون کنید

  • سارینا می‌گه:

   چی بهت بگم شیوا…………………….

  • سارینا می‌گه:

   به نام حق که شهادت بدهد بسیار بسیار احمق تشریف داری

   جان من نباشه جان خودت برگرد به همون دهاتی که بودی خیلی با ادب می باشی و خیلی بی ادب منم داخل چرت گفتن به خانواده استعداد و مهارت زیادی دارم پس لطفن سر به سرم نذار برو با یکی مث خودت بحرف.

   بهت یعنی بهتون هشدار لازم رو دادم نذارید پای خانواده وسط کشده بشه به ضرر خودتونه.
   این یه بحث دوستانه است ……….
   چرا پای خانواده رو میکشی وسط؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!
   خیلی احمقی به خدا شیوا جون برو عزیزم ……………
   آره من میحرفم و میزنم زیرش به خرم چه؟
   یه چیز دیگه _ خوبه گچ تو پره اگرنه میگفتم مغزت گچه_ صد رحمت به گچ تو ازش جلو زدی به خودتم افتخار نکن چون مقام اول در جهان رو برای اسکل بودنت حتا اگه شده میدزدم میارم برات.

   عزیسم_همون عزیزم_
   ناراحت نباش میدزدم برات.

   • شیوا می‌گه:

    اوه اوه اوه مثلا چیکار میکنی؟نه اینکه ما زبون نداریم؟هرچندشماهمون مقام اول بی ادبی وامل بودن رو داری در ضمن چشم بصیرتت کی باز شده که دهات بچه هارو هم میبینی؟برو بوی طویله رو از لباست بشور فردا قراره بری بگی بچه تجریشم آبروی ماروهم بردی اون ازدوستت که عاشق در آوردن صدای عرعره اونم ازتو که به عن علاقمندشدی

 87. وحید می‌گه:

  ممنون از هر دوتا تون هم الهام وهم شیوا،احتمالش خیلی پایین هست که آدم بشه ولی حالا تلاشمون رو می کنیم.راستی شیوا جون ایول داری با این حرف زدنت،خیلی خوشم اومد.مخصوصا اون موقع که سارینا رو برامون معرفی کردی.لایییییک

  • سارینا می‌گه:

   احتمالش کمه !!!!!!!!! پس به فکر درمان خودت باش….

   • رادین می‌گه:

    بچه ها این دختر پرروهنوز شرش کم نشده رو توبرم بابا همینطور داره بددهنی و پررویی می کنه.خدا بداد ننه ات و شوهرت برسه .سعی کن با دوستای گل من خوب حرف بزنی وگرنه چشاتو از کاسه درمیارم چش سفید

    • وحید می‌گه:

     مرسی داداش قربونت برم.ولش کن بی خیال دختره ی پر رو من همین الان خیلی نگران اون پسری ام که میخواد با این بسازه.بیچاره اون…..!!!!!!

     • رادین می‌گه:

      سلام داداش گلم مثل اینکه بکمکت و دوستای دیگه شر این دختره کم شد واقعا از شما بخاطر همراهیم ممنونم .نهایت لطف همه بچه ها بود که با من همراهی کردن بخدا منم قصد نداشتم کسی رو برنجونم ولی چون دیدم ایشون خیلی لوس و بددهنه مجبور شدم باهاش تند برخورد کنم امیدوارم ذهنیت دوستان در مورد من بدجنسی یا بددهنی نبوده باشه .وحید داداش گلم خیلی ممنونم از حمایتت .اگه من نبودم هوای بچه ها رو داشته باش داداش جون

      • وحید می‌گه:

       نه داداش این حرفا چیه باور کن هیچ کس در مورد اینجور فک نمی کنه همه مقصر رو خود سارینا می دونن.راستی داداش کجا می خوای بری نمو اینجا تنها نزاریا تو که بهتر از هر کسی این دختررو می شناسی باور کن از رو نرفته.اگه یهو رو سرم هجوم آورد چی اگه متلک بارونم کرد چی ،منم که ساده چی جوابش بدم.حالا بی خیال شوخی کردم.در ضمن وظیفه بود همایت رو میگم.

 88. سینا می‌گه:

  هرکس توهین کنه توهین می شنوه ساریناخانم شماومحدثه خانم خیلی بدحرف زدین ولایق شنیدن این جملات شدین

 89. وحید می‌گه:

  ببین بچه مدرسه ای اینجور که تو به همه میگی دهاتی جمعیت دهات رو از شهر بردی بالا.ولی نه خوشم اومد از اون چیزی که فک می کردم بی شعور تری……!!!!!

  • مینا می‌گه:

   وای دوستای گلم دعوانکنید راستی قراره ادامه سریال حریم سلطانم باموضوع سلیم وفرزند مصطفی ساخته بشه.
   سارینا منم تواین سایت بودم نظرات قبلی رو خونده بودم شایدشماتازه وارد باشی به توصیه سیما عمل کن

 90. سارینا می‌گه:

  محدثه رفتم از اول بحث هامون خوندم ببینم اگه تقصیر منه عذر خواهی کنم ……….
  ولی………………………
  محدثه خودتی یا کس دیگه ای داره به جات حرف میزنه اصن باور نمیکنم این همون محدثه ایی هست که میشناختم………
  واقعن که محدثه اصن نمیشناسمت……………
  از این سایته میرم ولی تو رو خدا به خانوادم چیزی نگید و تو محدثه تو این سن منو خیلی عوض کردی تا کی دوباره خودم بشم……….
  و تو رادین جون ازت معذرت میخوام دیگه نمیتونم بیام اینجا از دستم راحت شدید خخخخخخ اگه با حرفام ناراحت شدی ببخش… طرز حرف زدنم همینه داخل خانواده کسی از من ناراحت نمیشه اما تو سایت که کسی منو نمیشناسه…….
  اشتباهم از اولاش نبود تقریبن از وسط بحث هامون رو که بخونید متوجه اشباهم میشید…….
  از همه ی کسایی که منو متوجه اشتباهم کردن ممنونم حتا اگه توهینی کرده باشن ….
  بای بای……

 91. سارینا می‌گه:

  تو این سن ضربه ی بدی خوردم الحق که تا به حال چیزی به این ………… منو تحت تاثیر نذاشته بود.
  بازم از همه عذر میخوام………
  مخصوصن شیوا رادین سینا و وحید………….

  • وحید می‌گه:

   آفرین سارینا خانوم الان شدی یه دختر خوب،کم کم داره ازت خوشم میاد.بی خیال حالا از همون اولش هم تقصیر تو نبود همش تقصیر محدثه بود ولی خیلی خوش حالم که به توصیه بچه ها گوش دادی.ما هم مقصر بودیم که قضیه رو کشش دادیم.میگم تو رو خدا ازینجا نریا.اگه تو هم بری،رادین هم بره پس کی می مونه.من اینجا هم از رادین و هم از تو خواهش می کنم که بر گردید،حال محدثه رو بگیریم.اوکی……!!!!!!!!

   • رادین می‌گه:

    سلام بچه ها نه داداش گلم وحید جان بطور کامل که نمیرم .بهتون سرمیزنم نگران نباش داداشم .چشم تنهات نمیذارم .ولی مثل اینکه سارینا خانوم هم عذر خواهی کردن همه چی بخیر گذشت .خواهش میکنم سارینا جان اگه هم باهات شدید برخوردی شد تو فکر اذهان اینجوری تصور شدی که بلا نسبت شما دختر خودخواه،خود بین ،لوس هستی که همه رو به سخره میگیری من هم از شما عدر میخوام.

  • سلینا می‌گه:

   ساریناجون خیلی ماهی گلم بااین حرفهات رفتی توقلبم

  • سینا می‌گه:

   خواهش میکنم ساریناخانوم این از خوبیه شماست ممنونم موفق باشی

  • نگار می‌گه:

   بابت همه حرفهات مرسی ساریناجونی

 92. کربلایی می‌گه:

  اینکه امپراتوری ترک یکی از برترین امپراتوریهای دوران خود بوده است هیچ شکی نیست و سازنده سریال با ساخت آن هم تونسته عظمت ترکها رو به رخ جهانیان بکشه و هم تونسته پول خوبی به جیب بزنه.
  راستی شما چرا به محدثه گیر دادین ؟لااقل ازش یاد بگیرین

 93. مشدی می‌گه:

  آقاکربلایی چی رواز محدثه یادبگیریم؟تازه اومدی زود میری؟

 94. کربلایی می‌گه:

  داداش ادب رو .

 95. رضا می‌گه:

  اصلا دعوا سر چی بود ؟! الکی فقط به هم فحش دادین !!!!!

 96. محدثهcr7 می‌گه:

  سارینا من مطمئن باشم که تو خودت معذرت خواهی کردی بعد از یه هفته اومدم کامنتارو خوندم از تعجب دهنم باز موند !!!!!!!!!واقعا خودت عذر خوای کردی کسی به اسم تو عذر خواهی نکرد؟ کربلایی جان متلک نپرون بهم منظورتو فهمیدم خخخخ سارینا جان بهم ثابت کن خودتی چون باورم نشده کربلایی تو هم رفتی کربلا ؟ زیارت قبول من همین امروز صبح رسیدم خونمون

  • کربلایی می‌گه:

   راس میگی خوش به حالت ماکه آرزو به دل موندیم . محدثه جان منظور خاصی نداشتم ظاهرا داشتن دنبال مقصر میگشتن ولی سارینا . . . خرابش کرد شایدم مجبورش کردن

   • احسان می‌گه:

    اگه نظرم نره روحذف باید بفرمایم که:آره کربلایی سارینا رو مجبورکردیم اسلحه گذاشتیم رو شقیقش میخوای رو شماهم امتحانش کنیم؟برو بابادلت خوشه اون بیچاره رو این محدثه نفهم ازراه به درش کرده بود ولی عاقل بودکه رفت زیاددلخوری شمابفرمارو خرابکاریه محدثه , دیگه هم در مورد سارینا حرف نزن چون هرچیزی لیاقت میخواست که اون داره ولی تو ومحدثه وامثال محدثه ندارین برازر زدن جون میدین درضمن محدثه به ترکهابدجورتوهین کرده بودبراهمین باخیلی هادرگیرشداینم محض اطلاعت

 97. وحید می‌گه:

  امان از دست دوست ناباب،محدثه تو با چه رویی دوباره برگشتی؟؟؟واقعا که پررویی،بابا دیگه کسی بهت محل نمی زاره دمت رو بزار رو کولت و راهت رو بکش وبرو.ولی با سلینا موافقم دختر خانومیه.ولی حیف دوباره محدثه نشست زیر پاش.داش رادین به نظرم این کربلایی هم خود محدثه است.می خواست که تو این سایت حداقل یه یاور داشته باشه.ببین محدثه اگه می خوای تو هم دختر خانومی باشی فقط کافیه از رادین و سلینا وشیوا وبقیه ی بچه ها عذر خواهی کنی فقط همین……!!!!!!

  • رادین می‌گه:

   خلی باحالی داش وحید .آره بنظرم خودشه داره ادا درمیاره این دختر کمبود داره . با حرفای احسان جان در مورد نطق کربلائی موافقم .کربلائی اگه محدثه ای بدون که ما همه پشت همیم و چه با حمایت تو و چه بی حمایت تو اذهان دوستان در مورد محدثه بدجنسیه .و این به سارینا که طرفدارش بود و خودشو به آب و آتیش زد هم معلوم شد .پس تو هم خودتو سنگ رویخ نکن عزیزم از نطقت هم معلومه شما خانوم تشریف دارین .اوکی آبجی

   • کربلایی می‌گه:

    چیه داداش صدای جیک جیکتون رفته هوا . قبول دارم حرفای خوبی بینتون ردوبدل نشده اما در مورد توهین به تورکا همه کامنتا رو دیدم چیز خاصی نگفته فقط جواب داده به کسیم توهین نکرده .

    • وحید می‌گه:

     ایول داش رادین با تک تک جملاتت موافقم.داش کربلایی ما همه از هم حمایت می کنیم تو اگه می خوای برو یه گله با خودت بیار از محدثه دفاع کنین.اصلا برامون مهم نیست،جلو من و رادین کل گله تون کم میارید.

     • رادین می‌گه:

      اینکه گفته جماعت ت بلا نسبت خر هستن بنظرتون چی میتونه باشه ؟؟توهین نیست فدایت شوم هست؟؟مگه ما مرض داریم چرا تو پست های دیگه که ایشون نظر دادن دخالت نمی کنیم پس بهتره کورکورانه طرفداری یکی رو نکنین که بلد نیست احترام هموطنان خودشو نگه داره ..مرسی دادش گلم وحید جان همینطوره که می گی .درمقابل حرف ناحق هیچ وقت منو و وحید ودوستان دیگم سکوت نخواهیم کرد اگه یه لشکر هم باشن.مرسی مینا جان فدای شما خانومی.و در آخر اگه راست باشه که سارینا خانوم پدر محترمشونو از دست دادن پس باید بهشون تسلیت بگم و از خدا براشون صبر بخوام اگه خدای نکرده ناخواسته توهینی به خانوادتون شد عذر میخوام از طرف خودم و تمام دوستان .ممنون که چشاتونو به محیط اطرافتون باز کردین و یه نصیحت برادرانه به شما می کنم این رو یادتون باشه هیچ حرفی با دعوا و زورگویی بکرسی نمیشینه پس همیشه سعی کنین حفظ حرمت کنین تا حرمتتون تو اجتماع حفظ شه

      • وحید می‌گه:

       دقیقا داداش رادین.منم به نوبه ی خودم تسلیت میگم به سارینا خانوم،ولی یه چیزی ته دلم میگه این قضیه دروغه،حالا منتظر می مونیم تا خود سارینا برگرده.

       • نگار می‌گه:

        وحید جان آدم یه جورش میشه نه؟خداییش هم میخوای باورکنی هم میخوای باورنکنی ولی من بامحدثه بیشترحال میکنم وقتی حالش رو میگیرین قاط زدنهاش دیدن داره خخخخخخ
        وحیدجان شماازکدوم شهرهستین؟خیلی بامرامی

        • وحید می‌گه:

         آره موافقم خیلی قاط می زنه یه کم هم دلم واسش میسوزه ولی رادین مهم تره باید از رادین دفاع کنم.من تهرانی ام.خودت کجایی هستی؟؟؟؟؟البته اگه ناراحت نمی شی کنجکاوم دیگه………..!!!!!!!

         • نگار می‌گه:

          نه خواهش میکنم من اهل مرودشتم از استان فارس- نه بابا دلت براش نسوزه این جوریش رونبین قبلا یه حرفهایی زده که…من یکی وقتی میخوندم ماتم برده بود خیییییلی بد بودوحیدجون مشخصه بچه نافه تهرونی خییییلی باحالی من لیسه رو اونجاتموم کردم

          • وحید می‌گه:

           ایول من استان فارس رو خیلی دوس دارم.اصلا معتقدم که تمدن ایران از اونجا سر چشمه گرفته،باحالی هم از خودته آبجی.

    • مینا می‌گه:

     توروخدا کامنته منو نشون بدین:
     کربلایی جونی محدثه راهه بدیه نرو سراغش اگه کامنت های حذف شده اش حالابودن حالت بدمیشد ومیفهمیدی چه توهین های آبداری به ملیت هامیکرد براهمین((بهتره برگردی عزیزم))
     به قول رادین جانOk

 98. سلام دوستان من دوست یعنی هم کلاسی سارینا هستم. می‌گه:

  سلام اسمم سپیده است ساری راست میگه من داخل مدرسش هم کلاسی شم بابا جونش فوت کرده حالش بده بهم گفته بیام اینجا بگم چند روز دیگه میام اینجا.
  گفت بگم ضربه ی بدی خورده چند روز دیگه میبینتون.
  برا بابا جونش هم فاتحه بفرستین……………
  ازتون هم عذر خواهی کرد اونم دوباره……..!!!!!!!!!!!!!!!!!
  . به محدثه هم گفت که ازت حالم بهم میخوره بخدا خودش گفت.

 99. مینا می‌گه:

  آخی الهی الهی – سارینا جون متاسفم خدابهت صبربده عزیزم امیدوارم باهاش کناربیای هرچندخیلی سخته بادعای طول عمربراهمه باباها وتسلیت براساریناجون

 100. کربلایی می‌گه:

  محدثه . . . اینا چی میگن ؟ حقیقت داره ؟

 101. محدثه cr7 می‌گه:

  ها راستی افشین من چرا باید بسوزم؟!!!!!!!!!!!!!

 102. محدثه cr7 می‌گه:

  وحید من باکسی دشمنی ندارم اره دوستی چیز زیباییه تو هم با رادین دوست باش سپیده یا همون دوست سارینا خب عیب نداره من که نمیتونم به زور دوستی به کسی متحمل کنم عیب نداره ولی اگه این خبر راسته بهش بگو خیلی ناراحت شدم و تسلیت میگم نگار من نمیخوام حرف زشتی بزنم دیگه رفتم امام حسین توبه کردم حرف بد نزنم

 103. محدثه cr7 می‌گه:

  بچه ها فکر بد نکنین ها ولی من تاحالا سعی کردم کاری انجام بدم که از کسی عذرخواهی نکنم و تاحالا هم نکردم ولی وحید رادین سلینا شیوا نگار و…. دیگه حرفای چیز چیز نزنین چون نمیخوام حرف بدی از دهنم یرون بیاد چون اون موقع زیارتم مورد قبول امام حسین واقع نمیشه ولی برای بار چندم تاکید میکنم که من با هیچ کس خصومت و دشمنی ندارم

 104. وحید می‌گه:

  راستش دیگه نمی دونم حق با کیه محدثه خانوم اگه من تند برخورد کردم معذرت می خوام.من می دونم هر کس غروری داره غرور توهم بهت اجازه نمی ده که از کسی عذر خواهی کنی،ولی خود من حرف اکثریت رو باور می کنم وقتی همه میگن تو حرف بد زدی من نا خود آگاه این حرف رو باور می کنم.ان شاءاله زیارتت هم قبول شه.

  • نگار می‌گه:

   ببین محدثه خانم من روحرفم هستم شما بایداز ملیت های آذری زبانمان عذرخواهی کنی حالاکه رفتی زیارت به نظرم این کاروبکن من که حرفهات یادم نرفته بایه نفره دیگه (افشین) خصوصابه رادین وشهرقشنگ تبریزو…کارت بدبودمن معتقدم این عقاید ماروازهم جدامیکنه ماهمه بایدیکدل باشیم وهمدیگه رودوست داشته باشیم چون هم خونیم ایرانی هستیم وکسی برکسی برتری نداردقول میدم شماعوض نشدیدفقط چون تازه اززیارت اومدی عرفانی هستی چندروزبگذره همون آش وهمون کاسه این توریشه امثال شماست زیارتت هم قبول باشه خدانصیب همه دوستاران آقابکنه اینم یه لطف بزرگ درحقت بودامیدوارم قدرش روبدونی
   وحیدجونی اومدین فارس تنها نرین شیراز استان ماهمه جاش زیباست _مرسی از لطفت

  • محدثهcr7 می‌گه:

   مرسی وحید حالا که اینطور شد منم اگه حرف بدی زدم عذر میخوام انشالله زیارت نصیب شما هم بشه به زودیه زود عیب نداره رفتم به امان حسین گفتم میخوام دلمو از هر چی کینست پاک کنم و امام حسین هم کمکم کرد

   • وحید می‌گه:

    چه سعادتی ای کاش نصیب ما هم می شد،ولی میدونی تو یه دعوا هر دو طرف مقصرند حالا یکی بیشتر و یکی کمتر منم همش شما رو مقصر نمی دونم،قبلا هم گفتم تقصیر ما هم بود.تا اونجا که یادمه همه هم عذر خواهی کردند.به هرحال دوس نداشتیم که غرورت رو بشکنی،ولی بدون که بچه ها هرچی میگن واسه اینه که همدیگه رو خواهر برادر خودشون می دونن،به هر حال خیییییلی خوش حالم که تموم مشکلات حل شد.باشه نگار جان اگه استان فارس اومدم مرودشت تو اولویت هست به خاطر تخت جمشید.داش رادین کجایی که همه مشکلات حل شد……!!!!!

    • محدثه cr7 می‌گه:

     آقا وحید حالا که دارم فکر میکنم با یه عذر خواهی ساده از تو اصلا غرورم جریحه دار نشد و نشکست و الان که مشکل بینمون حل شده یه حس بهتری بهم دست داده

    • رادین می‌گه:

     میدونستم تنهایی داداش گلم همه چی رو درست می کنه .آفرین وحید جان .البته بگما ندیده عاشقتم داداشی.مرسی که پشتم بودی تا این قضیه بخوبی فیصله پیدا کرد هم تو هم بقیه دوستان متشکرم .راست میگی داداشی تو این قضیه دو طرف ماجرا هم مقصر بودن .ولی از قدیم گفتن تو دعوا حلوا بخش نمی کننD:.نگار جان ممنون از لطفت حالا ایشون هم عذر نخواستن تحت فشارش نذارین چون تو این ماجرا زدن ضربتی ،ضربتی نوش کردنD:بیخیال .حالتونو می فهمیم ولی بهتره گذشت داشته باشیم تا بزرگوار باشیم عزیزم .امیدوارم که زیارت ایشون هم مورد قبول حق باشه .همین که قبول کردن کاراشون پسندیده نبوده کافیه نیاز به عذر خواهی نیست فدات بشم .وحید جان عزیزم هستم باهات تا وقتی که نفس تو سینه داریم .ما فدای دوستان بامعرفتیم داداشی

 105. محدثه cr7 می‌گه:

  مرسی کربلایی جان انشالله زیارت آقا امام حسین نصیب شما هم به زودی بشه دم شما هم گرم عزیزم

 106. محدثه cr7 می‌گه:

  نگار جان مثل اینکه شما معجزات امام حسین رو قبول ندارین امام حسین هر کاری بخواد میتونه انجام بده ضمنا من یا دم نمیاد به شهر تبریز توهین کرده بوده باشم اون موقع هم که از اون حرفا زدم بخاطر این بود که از یه ترک با اسم رامین یه خاطره ی بد داشتم و تا اینا اومد جلو چشام اون خاطره برام تداعی شد و همین من به اذری زبان ها هم اهانت نکردم اینو محض اطلاع گفتم

  • نگار می‌گه:

   من باکسی خصومت ندارم شماچراکلااین مدلی حرف میزنی؟یعنی چی معجزات امام روقبول ندارم؟محدثه خانم لطفاتوجملاتت دقت کن
   وحیدجون فدات شم من حرف شماروزمین نمی اندازم چون ازت خوشم میادیه جوری آقایی وازاینکه بارادین بودی تحسینت کردم بامحدثه هم مشکلی ازطرف شخص خودم ندارم
   غرورکسی هم به خاطرعذرخواهی بابت بی ادبی نمیشکنه به نظرم بلکه به شان شخص افزوده میشه دعامیکنم عبادت محدثه موردقبول باشه واون واقعا عوض شده باشه به خاطروحیدجونی من دیگه جواب کسی رونمیدم امیدوارم براهیچ کسی هم اینجاموردسوتفاهم قرارنگیرم محدثه جان انسان براثرگذشت زمان افکارش تغیرمیکنه ولی ثانیه به ثانیه عوض شدن فکرکنم آنرمال باشه ها!درضمن من به اصالت توتوهین نکردم من فقط ازعقایدتوانتقادکردم اینم محض اطلاع شما ولی خوب خوشحالم که اشاره کردی تحقیرشدی واین حرف توجسارت میخوادکه داری مطمئن باش این مدلی بری بهتره چون به جای دشمن تراشی کلی دوست می یابی واین یعنی عاقل بودن

   • وحید می‌گه:

    ممنون نگار جون واقعا خانومی اگه تموم استان فارسیا انقدر خوبن برم زنم رو از اونجا انتخاب کنم!!!!!!!بازم ممنون که به حرفم گوش دادی آدم باید گذشت داشته باشه حالا خون خودتو کثیف نکن آجی

    • !!!!!!!!!!!!!!!! می‌گه:

     فکرنکنم کسی بهت زن بده چون توبه ششمین زن خوشگله دنیامیگی کج وکوله خخخخخخخخخخخخ (خرم_مریم اوزرلی)بروآمریکارونظرسنجی هاکارکن تاتغیرش بدی خخخخخخ هرچندانصافادخترای اصیل فارسی کابل شبیه مغولهاخیلی خوشگل ترن

 107. محدثه cr7 می‌گه:

  ضمنا نگار خانم دیگه هم نه تنها به اصالت من بلکه به اصالت هیچ کس دیگری توهین نکن زیرا انسان ها ثانیه به ثانیه در حال تغییر و تحول در رفتار و اخلاق خویش هستند

 108. سارینا می‌گه:

  محدثه ازت ممنونم که معذرت خواهی کردی.
  از دوستان هم ممنون میشم ببخشن هم منو هم محدثه رو.
  و شما رادین جون میدونم داخل ذهنتون درباره ی من چی گذشت ولی خواهش میکنم ببخشم.
  به دوستم گفتم بیاد بگه چی شده دستش درد نکنه لطف کرد.
  از وحید هم معذرت میخوام اگه توهینی بهش شد وهمچنین سلینا
  و مینا و همه ی کسانی که الان حضور ذهن ندارم.

 109. سارینا می‌گه:

  راستی از شخصیت هاتون هم خوشم اومد .

 110. محدثهcr7 می‌گه:

  آهان باشه سارینا جان ولی بروبچ از این به بعد شاید منو تو این سایت کمتر ببینین چون الان یه حس ناخوشایندی دارم راستی سارینا جان بهت تسلیت میگم انشالله غم اخرتون باشه ضمنا حالاهم که از من متنفری عیبی نداره نمیتونم که به زور دوستی رو به کسی متحمل کنم

 111. سارینا می‌گه:

  میدونی محدثه جون تو اون زمان و اون حال ……………
  نمیدونم………..
  من از ضربه ی دوست متنفرم نه از دوست……..
  من با تو قهر نکردم من متوجه ی اشتباهم شدم و تو رو هم متوجه کردم اما انگار تو ناراحت شدی؟؟؟؟!!!!!!!!!!
  از چی ناراحت شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 112. سارینا می‌گه:

  بابام هم فوت نکرده باباجونم{بابای مامانم}فوت کرده!!!!!!!!!!!!!
  نمیدونم شما بهش چی میگید من که میگم باباجون اونی که شما میگید پدر است .

 113. محدثه cr7 می‌گه:

  سارینا جان نمیخواد برام توجیه کنی و توضیح بدی ازت توضیح نخواستم فقط حرفمو رک و راست بهت زدم همین الان هم ازت ناراحت نیستم خب دلت نخواسته با من رابطه ی دوستی برقرار منی عیبی نداره فقط و فقط همین

 114. وحید می‌گه:

  محدثه وسارینا شما هم بی خیال دیگه چرا اینقدر جروبحث می کنید.ولی محدثه میدونی چیه دوستی پسرونه(پسروپسر)خیلی فرق می کنه با دوستی دخترونه،پسرا به هم فحش هم که میدن منظوری ندارن ولی دخترا قربون صدقه ی هم میرن اونا هم منظوری ندارن.خودت که دیدی چه طور سارینا پشتت رو خالی کرد.ولی حالا از من یا رادین بخواه که پشت همو خالی کنیم عمرا اگه بشه.حالا من نمی خوام آتیش بیار معرکه بشم ولی می خوام بهت بگم یه کوچولو دقت کن وفکر کن……!!!!

  • سارینا می‌گه:

   بله وحید جون عزیزم منظورتو رسوندی ولی اگه ناراحت نمیشی یه چیز رو واقعن مردونه بهت بگم >>>>>>>>>>
   اگه اینو داخل جمع گفتی به منظور میگیرن.
   اگه ناراحت میشی فکر کن اصن چیزی نگفتم .
   منظورت اینکه رادین رو مث یه داداشی دوست داری؟؟؟!!!!!!!!!!!

 115. سارا می‌گه:

  به به محدثه خانم چشم ماروشن چقدر مودب چقدر روبنده شخصیت بهت میاد!توتوهین نمیکردی؟توکه باشعرهای افشین ازخودت میرفتی خرمین گفتنات کجارفتن؟ایول به نگار عاشقش شدم درضمن آذری هم یکی ازلهجه های ترکی هست ومن اینو به توواون افشین امل نتونستم بفهمونم توشعرهاتون هم میگفتین تبریزوترک و…بزن زیرش آفرین این کاره همیشه تو بود من هیچ چیزتوروباورنمی کنم عرعرگفتنات کجارفتن؟برو باباوقتی رسیدی آخره اعصاب دیدی نمی شه ادای مظلومیت درمیاری؟ببخشیدهاولی تودایم درحال تغییرشخصیتی یه بارفحش میدی میگی من نبودم یه باراصالت اصالت میکنی میگی من نبودم ازقوم تاتاروکوفت وزهرماره فلان آقاسرمت میشی بعدمیگی من نبودم میگی ازاین سایت میرم اماداییم هستی ومیگی من نبودم….هی هی خودت بگو ماچی روباورکنیم یکم تعادل باش توهرروزکه نه هر ثانیه یه سازی میزنی وتمایل داری بااونم مابرقصیم

 116. سلینا می‌گه:

  آی گفتی ساراجونم

 117. محمود می‌گه:

  این سریال اصلا تاریخی نیست ترکیه خواسته یه سریال بسازه که از سلطان سلیمان تعریف کنه و بگه که قدرتمند بوده ولی ترکن دیگه نمی دونه که از حماقت های سلطان سلیمانشون گفته و این پادشاه احمق را به جهانیان معرفی کرده که تمام زار و زندگیش رو داده دست یه زن اجنبی فاسد که با این لباسهای رنگ و وارنگ فقط می خوان تماشاچی جذب کنن.

 118. مشدی می‌گه:

  برو بابا مش محمود دنبال گوسفندات الانه گرگ نفلشون کنه تورو چه به اینجا ونظردادن اونم نظرات خخخخخخخ … توهمون باگوسفندات باشی براروحیه ات بهتره

 119. مجید می‌گه:

  من آخر سر نفهمیدم چرا فارسها همیشه سنگه ترکها رو روسرشون حمل میکنند؟اگه مغول زاده باشن فارسم اسکندر زاده هست درضمن زنده بادقوم اصیل لر که اصیله اصیله به نظره من هم تک هم فارس به گذشته فسیل شده اشان نبالند چون هر۲مخلوطی از نواده گان مغول واسکندرو عرب بنی عباس وقاجاره افغان و…هستن حالا بسوزین تاهرجاتون که ممکنه (چون واقعا لرها فارسه اصیل هستن ومن افتخارمیکنم)

 120. سارینا می‌گه:

  اگه اینجا به روز رسانی شد نرین ها.من چی کار کنم دوباره بنویسیم و بحرفیم و مانع ها رو بر داریم.

 121. وحید می‌گه:

  تو رو خدا بس کنید باز دارید جروبحث می کنید.ای بابا!!!!!!!!

 122. اهورا می‌گه:

  مجیددلبندم لرى یک گویشه که برخى اعتقاددارندگویشى اززبان فارسى وبرخى مى گویندگویشى اززبان کردى است

نظرتان را در مورد مطلب جعل همه جانبه تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان + تصاویر بنویسید

طراحی سایت حرفه ای

   
طراحی سایت حرفه ای
  تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه