جلسه ویژه سران قوا برای گرانی‌ها

جام جم آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است با توجه به شرایط کشور با روحیه تعاون و همکاری، همه استعدادها به سوی بهبود شرایط اقتصادی مردم و کمک به دولت جهت تامین نیازهای مردم و جلوگیری از گرانی معطوف گردد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام میلاد امام زمان (عج) طی سخنانی به پیگیری موضوع گرانی از سوی مجلس و دولت اشاره کرد.

وی گفت: ساختار تقنینی و نظارتی مجلس در این مدت شکل گرفت و باید از زمان بهره جست و کمیسیون های مجلس فعالانه مسائل عمده کشور را با حضور مسئولان مورد بررسی قرار دهند.

لاریجانی ادامه داد: تعداد جلسات کمیسیون ها در هفته به ۴ جلسه ارتقاء یافت تا حجم مطالعات کمیسیون ها افزایش یابد.

رئیس مجلس افزود: در جلسه سران قوا که در هفته اخیر برگزار شد به بررسی وضعیت گرانی و راهکارهای اصلاح آن پرداخته شد و دولت محترم مسئولانی را مامور نمودند که در مورد نیازهای اصلی مردم اقدامات لازم را انجام دهند. همزمان با این امر با حضور مسئولان کمیسیون های مربوطه در مجلس جلساتی جهت بررسی راهکارها تشکیل شد و ادامه خواهد یافت.

رئیس مجلس گفت: با فعال تر شدن کمیسیون ها نتایج کار آنان مستقیما در مسیر تصمیم گیری های کشور تاثیرگذاشته و لازم است با توجه به شرایط کشور با روحیه تعاون وهمکاری، همه استعدادها به سوی بهبود شرایط اقتصادی مردم و کمک به دولت جهت تامین نیازهای مردم و جلوگیری از گرانی معطوف گردد.(مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ