جلسه ویژه برائ تعیین قیمت خودروهای داخلی

۱۵اردیبهشت،

جلسه ویژه برائ تعیین قیمت خودروهای داخلی

هم‌اکنون نمایندگان شرکت‌های خودروساز در محل شورای رقابت حضور یافته‌اند تا در جلسه‌ای با رییس این شورا قیمت نهایی خودروهای داخلی، تعیین و ابلاغ شود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، هفته قبل شرکت‌های خودروساز قیمت‌ محصولات خود را براساس دستورالعمل شورای رقابت محاسبه و برائ تایید به این شورا ارسال کردند.

طبق برنامه اعلام شده قرار بود روز قبل (شنبه) این قیمت‌ها از سوی شورای رقابت به خودروسازان ابلاغ شده و فروش خودروهای داخلی طبق برنامه فروش از قبل اعلام شده، آغاز شود با این حال به سبب عدم اعلام نظر شورای رقابت آغاز فروش این محصولات به تعویق افتاد.

در این شرایط براساس تازهترین خبرها به دست آمده هم‌اکنون نمایندگان شرکت‌های خودروساز در محل شورای رقابت حضور یافته‌اند تا بتوانند قیمت‌های نهایی خودروها را دریافت کرده و فروش محصولات را آغاز کنند.

طبق شنیده‌ها خودروسازان سه سناریوی قیمتی را برائ کاهش قیمت‌ها به شورای رقابت پیشنهاد کرده‌اند. در صورت تصمیم‌گیری رییس شورای رقابت، قیمت تازه خودروهای داخلی تا ساعاتی دیگر نهایی و اعلام خواهد شد. در غیر این صورت بلاتکلیفی مصرف‌کنندگان و خودروسازان همچنان ادامه خواهد یافت.

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت   ۱۱:۳۶

منبع: عصر خودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *