جلیلی: سینماگران باتجربه به خاطر دولت تدبیر و امید به جشنواره آمدند

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

ابوالفضل جلیلی که معتقد است مسئولین در سال‌هایی قبل او را به جشنواره راه نمی‌دادند، سبب حضور سینماگران باسابقه در جشنواره سی و دوم را به خاطر دولت تدبیر و امید دانست.

ابوالفضل جلیلی به خبرنگار سینمایی هنرآنلاین گفت: من سال‌ها بود که در جشنواره فیلم فجر شرکت نکرده بودم یعنی با قبول نکردن فیلم‌هایم آنها من را شرکت نمی‌دانند و امسال به احترام مسئولان برگزاری جشنواره که بسیار آن‌ها را قبول دارم در جشنواره حضور دارم.

او با بیان اینکه فیلم‌های امسال جشنواره از کیفیت پایینی برخوردارند افزود: تنها فیلمی که متوجه شدم نظر مخاطبان را به خود جلب کرد فیلم “شیار ۱۴۳” بوده که بدون شک می‌توان گفت مریلا زادعی از بازیگران توانای کشور است و به خوبی از عهده این نقش برآمده است ضمن اینکه نرگس آبیار هم از نویسندگان خوبی است که به درستی شخصیت‌پردازی کرده است.

جلیلی با اشاره به حضور بزرگان سینما در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: پیشکسوتان و باتجربه‌های سینما امسال به خاطر دولت تدبیر و امید که دولت خوبی است و تا به امروز خوب عمل کرده است در جشنواره حضور دارند که باید حضور آن‌ها را مغتنم بشماریم و از وجود آنها نهایت استفاده را ببریم.

او در ادامه افزود: به هرحال جشنواره فیلم فجر یک اتفاق بین‌المللی برای سینمای ما محسوب می‌شود بنابراین باید بتوانیم با تدابیر خوب در هرچه برگزاری بهتر آن بکوشیم و امیدوارم این امیدی که امسال در دل سینماگران روزنه باز کرد ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *