جواهرات انسانی +عکس

۳۰اردیبهشت،

جواهراتی مانند گردنبند یا گوشواره همیشه توسط خانم ها استفاده می گردد از این رو آنها سعی می کنند متفاوت و زیباترین جواهر را داشته باشند.

به گزارش گروه خواندنی هایممتازنیوز، استفاده از انسان برائ هنر نمایی به نظر بسیار بسیار شده است به طوری که چندین پیش صابون های انسانی را به شما معرفی کردیم و این بار به سراغ جواهراتی رفته ایم که از استخوان های انسان تشکیل شده اند.

“کلمبین فینیکس”یکی هنرمند در عرصه طلا که به نقل از خودش دیگر علاقه ای به این کار ندارد، قصد دارد استعداد جواهرسازی خودش را در راه دیگری به نمایش بگذارد تا هم از روی دل کار کرده باشد و هم اینکه کسب درآمدی برائ او باشد.

جواهر سازی با وسیله های عجیب اما این بار این خانم به طور جالبی جواهرات را می سازد.  او با استفاده از استخوان هایی که به عنوان مسائل آموزشی دیگر استفاده نمی شوند و به همراه جواهرات واقعی، زیبایی خاصی را ایجاد می کند که طرفداران خاصی نیز دارد.

کلمبین میگوید از بچگی عاشق ساخت جواهر بوده است البته آن زمان بیشتر با استفاده از صدف و موجودات دریایی سخت این جواهرات را درست می کرده است. او اعتقاد دارد این کار به سبب غیر عادی بودنش قشنگ است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ