جیمز باند به گذشته باز می‌گردد / پوستر

به گزارش خبرآنلاین، دانیل کریگ در «اسکای‌فال» برای سومین بار به نقش ابرجاسوس بریتانیایی ظاهر شده و سام مندس برای اولین بار روی کارگردانی فیلمی درباره مامور ۰۰۷ نشسته است.
 

اولین پوستر منتشر شده از این فیلم تمام عناصر یک فیلم جیمز باندی کلاسیک را دارد و شبیه سکانس‌های آغازین فیلم‌های باند است.


 

هرچند در این پوستر تنها کریگ حضور دارد، اما «اسکای‌فال» فیلمی پرستاره است. خاویر باردم بازیگر اسپانیایی برنده اسکار ضدقهرمان اصلی فیلم است. جودی دنچ بار دیگر به نقش «ام» رئیس باند ظاهر شده است. رالف فاینس نقش یک مامور دولت بریتانیا را بازی می‌کند. بن ویشاو بازیگر نقش «کیو» است و نائومی هریس بازیگر بریتانیایی و بره‌نیس مارلو بازیگر فرانسوی هم در فیلم بازی می‌کنند.
 

«اسکای‌فال» قرار است ۲۶ اکتبر ۲۰۱۲ در بریتانیا اکران شود و در ایالات متحده نهم نوامبر ۲۰۱۲ روی پرده می‌رود که دقیقا ۵۰ سال پس از نمایش «دکتر نو» اولین فیلم مامور ۰۰۷ در این کشور است.
 

‌دو فیلم آخر باند در دنیا حدود ۱٫۲ میلیارد دلار فروش داشتند. جیمز باند یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های سینمایی تاریخ سینماست و تا پیش از این ستاره‌هایی چون شان کانری، راجر مور و پیرس برازنان در نقش او ظاهر شده‌اند.
 

هالیوود ریپورتر / ۱۷ مه

۵۸۵۸

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *